як підготувати дитину до операції та допомогти відновитись після неї

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Juliasia, 24 Вересень 2010.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дворакевич Андрій Орестович
     
  2. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Коли моїй донечці у віці 5-ти років, робили операцію на грижу- я нервувалась і переживала страшенно
    Хоча все було домовлено і обговорено з лікарями , я тряслась як листок на вітрі.
    Але , дякувати Богу, все минуло пречудово.
    Наркоз нам дали хороший, донечка від нього прекрасно відійшла і не мала ніяких поганих симптомів .
    Операцію ми зробили в обід, перебули ніч і далі тільки на перев'язки ходили.
    Я не розказувала дитині, що буде операція і лікарі теж не сказали , запропонували їй поїхати подивитись мультики там. Потім донечка розказувала що їй одягнули маску, сказали рахувати і перед обличчям якійсь монітор поставили і вона чекала тих мультиків)))
    Після операції її привезли в палату і я була весь час з нею.
    Але від наркозу вона відійшла десь через годину і була вже активна і в свідомості.
    ПротеП р нашої сусідки по палаті не все було так гладко і її бідна донечка трохи натерпілась.
    Анастазіолог запропонував мамі дівчинки на вибір два наркози ( дорожчий і дешевший), на що мама сказала , що ніц дитині не буде і вибрала дешевший.
    Операція в дитини пройшла успішно і лікарі видалили їй одразу дві грижі, а ось відхід від наркозу був жахливим, дитина рвала, плакала, весь час кудись поривалась, а мама весь час питала мене , чому в моєї доньки такого немає.
    Лікарі сказали, що це реакція, дитини на наркоз - тому замість двох днів вони пролежали там цілий тиждень.
    Ще перед операцією я радила тій мамі попитати в чому різниця тих наркозів, але вона не захотіла, нажаль.
    Бажаю вашому синочку вдалої операції і швидкого одужання.