як підготуватися вагітним до грудного вигодовування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Galyna555, 13 Лютий 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Привіт дівчата, а під час вагітності можна якось підготовлювати себе до ГВ? Під час першої вагітності нічого не робила (незнала тай ніхто не підсказав) і були проблеми, словом довше 2 міс не годувала. Може ви щось підскажете,,,!!!:)

    **************************************************************************
    Що треба знати - Правила успішного грудного вигодовування.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Жовтень 2015
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  2. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Я собі ще вагітною записала номер телефону гарячої лінії ГВ, і він мені допоміг. Те саме раджу зробити всім вагітним. Бо скільки не читай, а під впливом гормонів, паніки, високої температури і браку практики потрібно щоб хтось ще раз все розклав по-поличках і правильно розставив акценти.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    Прямо я нині... Шось малюк нині дуже багато вже зригував, таке враження, що шо з'їсть, то вийде. Заспокоюють лиш повні підгузники. Зважила зранку, побачу що завтра буде. Стараюсь після кожного годування тут же акуратно вертикальніше потримати. Короче, настрашив мене нині тими фонтанами. То було явно не по 2 ст.л., як казала консультант
     
  4. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Чомусь мені завжди згадується рідина...
     
  5. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Мій і зараз може зригнути, коли компоту поп'є. Я не знаю чи то вже до якогось спеціаліста йти, 8 місяців малому... буває відригнеться таким кислим, малим аж потрясе...
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    нащо, ну нащо важити щодня?.. Таня, то в дітей буває, моя так часом іілий день фонтанами, а потім все гуд. якийсь надлишок повітря, ще щось, до ваги то жодного відношення, їсть же, от і все добре. Якщо би то було постійне таке і багато, то ще може би переживати, а так... Ну аж плакати? Ану в руки себе взяти!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Погоджуюсь, бо якщо є достатня кількість молока - то зригування не такі страшні. Малий був на штучному підгодовуванні, зригував, але поправлявся. І дотепер щодня хоч трохи,але щось мусить зригнути. Я вже не знаю як реагувати.
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Vittoriya я не важу щодня і в мене ще гормони грають, Віта ☺️ І як хочеться плакати, то краще плакати, думаю. Звичайно, що голос розуму всередині казав: не кіпішуй, поспостерігай просто що буде далі. Будеш ти спокійна, і дитина буде спокійна.
    Лиш емоції ніхто не виключав :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    після народження дитини я усвідомила, що гормони певно вже все життя грати будуть :). я зрозуміла, що ти хочеш важити з цього
    буває дитина висить на грудях цілий день, то зайве відригне, це все природньо і нормально.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Дівчата, допоможіть!!! Я зараз в ПБ, а моя доця постійно спить і зригує навколоплідні води, цілий день коли я хотіла її прикласти то казали що не треба, бо то так має бути і їй зараз потрібно позригувати, а на вечір халепа, молозива майже нема, що робити, від суміші я відмовилася, але вона дальше спить. Підскажіть що мені робити? Бо реально тут нема кого нормально попитатися, всі такі " розумні"

    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    але чому не прикладати? дитина народилась здорова? доношена? багато зригує? чому кажуть не прикладати, я не розумію... Її треба до циці, візьміть на руки, ляжте з нею, роздягнені і її роздягніть, щоб шкіра до шкіри і щоб вона відчула вас
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Так, все з нею добре, груди в родзалі добре взяла, а зараз груди не мають достатню молозива (

    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Достатньо, то скільки у вашому розумінні. Розміром з 5- ти копієчну монету - це достатньо. Головне - прикладайте. Якщо дитина засинає на грудях і не смокче, то обов'язково будіть. Слідкуйте за правильним прикладанням, щоб дитина захопила якнайбільше ореоли. Губки вивернуті при тому мають бути. Головне, будіть і робіть все, щоб дитина брала груди
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    В перший день дитині достатньо чайної ложки молозива, на другий день - 3 чайних ложки, 3 день - 38 мл. То дані з американського сайту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Будіть, не бійтесь. Дитина має прикладатись 8-12 разів на день. Може навіть більше 14. Але не менше 8
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  16. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Ви не можете знати скільки його є, а дитині може бути достатньо і чайної ложки. Головне часто прикладати.

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    В мене мала до пів року так зригувала, багато і деколи фонтанами. Спочатку також переживала, але підгузки були повні + за місяць добре поправлялась, в пів року все перейшло. Молока мала багато, ще й сусідньому хлопчику цідила якийсь місяць)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А звідки ви знаєте, що не маєте достатньо? Ніконо не слухайте, молозива і має бути дуже мало, воно дуже жирне і поживне, кілька кра пель,якраз і стільки треба новонародженій дитині. Зараз ви робите ту ж помилку, шо і багато жінок на жаль.. Не довіряєте природі, своєму організму, своїц здатності вигодувати свою дитину. Відкиньте усі стрази, невпевненість і просто хай дитина висить на грудях. Сквльки їй треба, ляжте разом, я вже писала. Ніякиз сумішей, ніяких порад інших, що дитина гололна і так далі. Дитина насмокче собі достатньо, тим білтше молозиво воно супер потоібне зараз маленькому шлуночку, це підготовка перед молочком.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Знаєте, як я себе заспокоюю? Ото все, що дитина зригнула, є зайвим, чи повітрям чи їжою. І краще хай то вернеться, ніж малюка болітиме животик і тоді справді важко допомогти.

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    В мене теж малий зригував водою. Я ще тоді так нялкалась. Але прикладати треба. В мене перший день навіть молозива не було, ну хіба чуть-чуть, але він смоктав цілий день і так навчився добре брати груди. Правда, я на другий день таки дала суміш, бо були пусті підгузники, але то було неправильно. Можна було почекати. І таки вночі вже появилось молоко і все було добре.
     
  21. Rona

    Rona Мама-йожик

    @solana rok старший як був маленьким дуже багато і часто зригував, погано набирав вагу, то маю такий перенос, хухаю на холодне
     
Статус теми:
Закрита.