Як побороти рак?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Mariannochka, 2 Липень 2013.

  1. Mariannochka

    Mariannochka New Member

    Люди, звертаюся до вас з останньою надією, прошу допомоги. В мого тата рак стравоходу, вирізали пухлину шляхом хірургічного втручання, через півроку вона знову виросла... Зараз він приймає хіміотерапію дуже сильну і важко її переносить, знесилений, випадає волосся, немає апетиту та сили. Ніхто не дає гарантії, що буде хоч якесь покращення. Що робити? Можливо, хтось чув, знає якісь народні методи лікування, допоможіть!!!
     
  2. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Як побороти рак?

    Якщо лікують то значить є якісь надії. Гарантій ніхто не дасть, але шанси у вашого тата є.
    Мого тата не лікують. Не знайшлося такого лікаря, який би взявся за таке.


    Не шукайте. Бо знайдете таке, що обнадіють, морально, а фізично не допоможуть.
    Обнадіювання також дає гарний результат, але краще воно буде йти від вас ніж від чужих людей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Як побороти рак?

    Теж знаю випадки, коли по різних цілителях люди зверталися, і хіба час тратили... В колєжанки мамі так компресами з теплого меду груди полікували...., бо цілителька стверджувала, що то в неї мастит, а аналізи брешуть, а вони повірили, бо все хочеться хоч за соломинку надії вхопитися.....
    І, наскільки ми пробували цікавитися, закордоном такі ж методики, тільки коштує то лікування значно дорожче. До слова, з мамою лежала жінка, якій в тій же Італії зробили невдалу операцію. Всюди присутній людський фактор і воля Божа.
    Багато залежатиме від стадії хвороби, загального стану організму та налаштування вашого батька на боротьбу з хворобою.
    Лікування більшість переносить важко, але опісля татові має стати легше - раджу вам то йому постійно казати для підбадьорення.
    Терпіння Вам і мужності!
     
  4. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Як побороти рак?

    чули, знали, купа всього перепробували, але нічого не допомогло...
    Хоча хіміотерапію проходив нормально, волосся не випадало, навіть поправився, але лікарі були теж безсилі..
     
  5. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Як побороти рак?

    Гарантій ніхто не дає і напевне немає такого лікування, яке би давало певність. Але принаймні нехай до основного лікування ваш батько щоранку вживає фреш із 2 яблук, бурячка, селери і моркви, а також якнайчастіше старається з"їдати дольку лимона. Ракові клітини "не люблять" кислоти (на тому грунтується і метод лікування перекисем водню, але я б на нього не покладалася). І молитва дуже важлива, але якщо справді вірити в те, що вона допоможе.
     
  6. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Як побороти рак?

    казали не вдаватися до вітамінів, бо вони живлять не тільки тіло, але, в першу чергу, пухлину.
    Аскетизм в їжі.
    І, взагалі, дівчата, утримуйтеся від порад матеріальних ( щодо їжі і т.д.)
     
  7. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Як побороти рак?

    І ми таке пережили з моєю мамою 6 років назад. На Броньовій поставили діагноз. Спочатку кинулися до знахарів, але я була категорично проти, і часу ми не втратили. Ні травичок, ні махань руками навколо голови не було . В даному випадку і я за традиційну медицину, бо всі звикли- а, що то травичка, гірше не буде. А хто знає дію травички на пухлину? Ніхто. Саме головне, знайти тямущого лікаря, і вірити, вірити, вірити, якби не було розпачливо. Я старалась перед мамою посміхатись, підбадьорювати. Знаєте, перед ким я виревілась? перед малого класною керівничкою, а з мамою мені це здавалось неприйнятним. Слава Богу, обійшлось, лишилось на совісті лікаря, але то треба було пережити. Вірте, моліться!!!
     
  8. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Як побороти рак?

    Точно. Не маю можливості довго про те писати, і болить мені, але : не вдаватися до порад знахарів і травників.
     
  9. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Як побороти рак?

    Моя мама мала рак, пройшли все - операцiji, хiмiотерапiю... Дякувати Богу, вона вже живе 14 р. , хоча хвороба була запущена. Що я можу сказати, основне - це величезне бажання жити та постiйна молитва! Тiльки Бог може щось зробити в цiй ситуацiji, лише Йому пiдвладна будь-яка хворба. Лiкуйтесь традицiйно, молiться та вiрте, що Бог допоможе!
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як побороти рак?

    Ой не знаю, мамина коліжанка колись відмовилася вирізати грудь, знайшла якусь народну цілительку, травами лікувалася і навіть на якийсь час ніби відпустило. Але насправді воно просто притупило, а потім з такою силою повернулося, що вже ніхто нічого не зміг зробити і лікарі лиш розвели руками-треба було тоді діяти.
     
  11. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Як побороти рак?

    От, от, Вітторія навела дуже вдалий приклад, нам теж лікар таке казав, що вертається ще зліше.
     
  12. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Як побороти рак?

    На жаль і мама моя так вітчима лікувала... Правда, лікарі від нього вже відмовилися... Де вона тільки його не возила... І по травниках, і по монастирях, і керосином лікувала, і дорогущі лікарства з Молдавії замовляла... Нічого не допомогло... Але у неї віра була безмежна! Вона була впевнена, що його вилікує і своїм оптимізмом зарядила його... Він з дня на день чекав покращення і деколи воно навіть наступало! Тим не менше, мама казала, що його смерть стала для неї просто шоком! Вона ж то знала, що він житиме...
    Бажаю Вашому татові здоров"я!!! У лікуванні ВІРА і НАДІЯ має величезну силу! Підтримуйте тата,як тільки зможете!
     
  13. ZaKohana

    ZaKohana New Member

    Відповідь: Як побороти рак?

    +1. Особливо вітаміни групи В, які люблять призначати при комплексному лікуванні.
     
  14. Altera

    Altera зачарована птуха

    Відповідь: Як побороти рак?

    Болюча тема...як у кожного, хто стикався з цією напастю
    Півтора року тому мою маму теж спіткало це нещастя. Причому на протязі місяця-двох (випадково намацала гульку в грудях) - доки свята різдвяні, дороги переметені - добралися до обласної онколікарні - вже діагностували рак :sad:.
    Сказати, шо то був шок - нічого не сказати. Насамперед направили на радіотерапію. а за півтори місяці, що мама була в лікарні - був час трохи зібратися з думками і осмислити, що відбувається.
    Про причини і наслідки в інеті написано багато...думаю - кожен знайде свої, і так само кожен має право не погодитись із жодним. Бо досі ніхто ніц не може вдіяти..це якась кара небесна на нас послана - інакше не скажеш :sad:
    Але зрештою - що далі? Від операції мама категорично відмовилась. Десь я її розумію (їй 73, хворе серце, діабет, хіміотерапія її вбила б швидше, ніж сама хвороба.. і ще я читала, що самЕ оперативне втручання часто провокує пришвидшений ріст клітин
    Отже вирішили ми залишатись наодинці з цим лихом.
    Ну, те, що треба кардинально поміняти світогляд - це однозначно. Інша справа, що мало хто це може зробити (тим більше в такому поважному віці
    Кароче! Довго пишу... - Проблеми у нас НЕМА!
    Я її просто не помічаю, забороняю обговорювати-обсмоктувати-жалітися.
    Доки живеться - живи. Ось це намагаюся зробити девізом. Намагаюся донести до неї, що треба тішитися КОЖНОМУ дню, бо завтрашнього вже може не бути (причому - це безвідносно до хвороби).
    Потрошку в мене це починає получатися...
    Ну а що робимо матеріально..До груді прикладає компреси з 10% сольового розчину
    Зробила їй настойку чорного горіха (юглон)
    http://bnut.ru/proekt/podrobno-o-ch-rnom-oreche - і на воді, і на спирту - там є рецепт, як робити, а горіхів тих в нас виявилося - повно росте, треба лиш придивитися добре.
    Трохи пила на початку, тепер закинула.
    Що маємо - пухлина НЕ росте. Більше того - була одна 2,5х3 см, тепер на УЗІ виявили дві маленькі по 1,5 і 1,7 см..
    Сподіваюсь, що таки розпадається. Нічого особливого більше не робили. Якби не діабет - якось активніше б приміняли "правильне" харчування.

    Отак і живемо.
    :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. matiolka

    matiolka New Member

    Відповідь: Як побороти рак?

    Можливо, комусь стане впригоді моя інформація. Випадково, багато років тому, виписала дешеву газету "Здоровий образ жизни в Украине", аналог виходить і в Росії, причому давно. Я від неї в захваті. Тому що вони друкують інтерв'ю з відомими людьми в медичному світі на різноманітну тематику, з травниками, про освіту та досягнення яких, відгуки про їх лікування можна прочитати в інтернеті, зписатись з ними по електронці чи задзвонити. І ніхто не просить грошей за консультацію телефонну чи електронну, а якщо доходить справа до зборів трав'яних, то це теж можна придбати самим. По підписці в мене є "Библиотечка ЗОЖ" Альтернативна онкологія" 2 томи, де зібране те, що друкувалось в газеті найкраще. Там і настоянки з грецького горіха, і сокотерапія, про яку дівчата згадували вище, і те, як відновлюватись після хімії, і купа іншого І ніхто з авторів не бере на себе відповідальність писати про те, що не варто лікуватись офіійною медициною. Ці видання можна виписати і через інтернет, проте можу і я комусь дати для ознайомлення.
     
  16. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Як побороти рак?

    Долучусь до думки, що, якщо лікарі не відмовляються - шанси є!!! Тримайтеся, не втрачайте віри, не впадайте в паніку. Підтримуйте батька, стреси тільки пришвидшують ріст пухлин (і провокують їх виникнення, до речі). Більше оптимізму, нехай батько буде впевнений, що все добре, що хвороба відступає, не можна допускати, що він зневірився і чекав найгіршого.


    В свій час, я перечитала всю медичну літературу щодо онкозахворювань, підручники з онкології, добами сиділа на зарубіжних сайтах онкологів. Усі люди з форумів онкологічних хвороб, що лікувалися народними методами відійшли у вічність в страшних муках (ці народні методи, як правило, грунтуються на прийманні речовин і рослин, що отруюють не тільки ракові клітини, але й увесь ослабленний хворобою організм). Переконалась, що лише операція, хіміо та радіотерапія здатні подолати ракові клітини. І навіть супердорогі таргентні препарати (впливають вибірково тільки на ракові клітини) призначають лише після стандартної хімії (в Україні вони не сертифіковані, в найближчій до нас Росії - на стадії клінічних досліджень). На даний час є результати, що вони здатні лише зменшити симптоми або сповільнити хворобу, але не вилікувати.
     
  17. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Як побороти рак?

    Знаєте, свого часу, коли моєму свекрові нежданно-негадано поставили фатальний діагноз і порадили не викидати гроші на вітер, вдаючись до операцій та цілителів, які всього лиш викачуватимуть гроші, я не повірила. А лікарі дали майже 60-річному чоловікові усього лиш 4 місяці. Як і багато родичів неоперабельних, приречених хворих на останніх стадіях раку, кинулась в інтернет. Читала, думала. Наткнулась на сайт Володимира Погоняя із, здається, Дніпропетровська, який пропагував свій метод лікування і свою книгу "Земляника - украинский женьшень", де описував, як занедужала його дружина, і як він, капітан корабля, впав у відчай і намагався іі лікувати. Як випадкова бабуся порадила йому тібетські трави І мінерали. Він усе покинув і поіхав до Тибету, купив ту суміш, навчився східним рецептам. Поів дружину і давав надію. І начебто онкоклініка за якийсь там час пухлини не виявила! Потім заслаб на рак зовсім молодий його син, який служив у Семипалатинську, де отримав значну дозу опромінення. І усі його друзі, шо служили з ним, заслабли також ( лейкемія чи пухлина мозку) і пішли туди, де всім краще. І він, начебто, його також вилікував.
    Усе здавалось переконливим. Людина, у якоі помирає близький родич, вдається до найпримарніших методів порятунку. Адже мізки сверлить думка :"Як я можу цього не спробувати?! Чи чистим буде потім моє сумління?!"
    Так і ми - мій перший чоловік, моя мама і я. Замовили той порошок, переказавши 300 доларів, взятих у позику. Бо для нас тоді та сума була неймовірно великою (то був 2005 рік).
    А чуда не трапилось!!!:girl_cray::girl_cray: Рівно чотири місяці, тих самих чотири місяці, про які казав лікар. Його життя. Його виснаження, його наближення до кінця. Однак він мав надію, чемно пив сумнівну настоянку.Хто зна, чи не легшим була смерть для нього, бо він ВІРИВ???
    Вірте, вселяйте віру у любих Вашому серцю людей. Не плачте при них, не сумуйте, підбадьорюйте. Любов справді творить чудеса! Попри все....
     
  18. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Як побороти рак?

    Моя свекруха уперше захворіла на рак 25 років тому. Рак молочної залози, операція хімія... тяжко, але пережила. В жовтні минулого року виявили ракову пухлину другої молочної залози. третя стадія. Перенесла довгий курс хіміотерапії, опромінення, операція. Шанси були незначні, але були! Переносила вона це дуже важко, але я знаю мало людей з такою жагою до життя. Вона в нас взагалі герой, ми нею пишаємось. Була повністю лиса, зараз відростає густюще волосся. Скоро, дасть Бог все буде гаразд, виходить на роботу. Лікувалась, звістно дуже відповідально, але й важливим фактором було те що МИ УСІ вірили в зцілення. І вона сама вірила і бажала жити незважаючи ні на що. ТТТ, сподіваємось на краще. Традиційне лікування і віра!
     
  19. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Як побороти рак?

    Є проблеми в онкології і вони серйозні. Маю надію, що в майбутньому їх буде менше.
     
  20. arkka

    arkka Well-Known Member

    Відповідь: Як побороти рак?

    розкажу історію мого дядька. Десь пів року мучили його болі шлунку але він вперто не хотів іти до лікарів, коли пішов діагноз четверта стадія раку шлунку. Зробили всі можливі обстеження і лікарі наполягали на операції. Коли зробили операцію, то виявилось, що вирізати вже не було, що бо все було в метастазах і пухлинах. Розрізали, подивились і зашили, а гроші взяли, як за звичну операцію. Як каже моя мама хто зле вчився в медінституті пішли в онкологію. Звичайно, що на тих всіх узд, знімках було видно численні пухлини і метастази але всеодно наполягли на операції. Бізнес. Сказали максимум 4міс. при умові хіміотерапії. Від хімії дядько відмовився, мав дуже сильну віру. Порадили лікування голодом і молитвою, правда 40 днів він не зміг голодувати, бо організм після операції був дуже ослаблений, голодував десь близько місяця, здали аналізи лікарі були в шоці, бо думали, що він вже помер. Аналізи були досить добрі. Дядько прожив після операції ще рік, усі родичі впевнені, що якби не операція, то прожив би довше, бо це хіба пришвидшило процес.
    До слова, чоловік, який порадив йому голод(сусід), відмовився від операції і голодом поборов хворобу але в нього була 3 стадія.