Як побороти рак?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Mariannochka, 2 Липень 2013.

  1. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Як побороти рак?

    Після кожної хімії всі аналізи і УЗД.
    Є тенденція до зменшення ще одної пухлини ( яку і на початках було видно, але не видаляли її, вона в нирці), зменшилася наполовину.
    При оперуванні був один видимий метастаз, який забрали ( так казав хірург). але то видимий.
    зараз перед хімією всі аналізи ( цього разу цукор зашкалював, але то наслідки свят, мама щось розслабилася- тортики, всяке їдження) , ну і після хімії сказали знову всі аналізи і узд.
    Про томографію ще не казали..
    а я б хотіла то зробити ( томографію).
     
    Останнє редагування: 10 Січень 2015
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Як побороти рак?

    Була сьогодні на Броньовій. Вперше. Вражає.
    Була з батьком подруги. УЗД показало, що є метастази у печінці, скоріш за все вогнище у кишківнику. Були у проктолога, направили ще на ендоскопію. Як думаєте - є шанси? Лікарі нічого не говорять. Поки. Була його донька. Такий той тато хороший, просто золота людина, один на тисячі, таких рідко зустрінеш. І від того ще важче.
     
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Nataliyagor, @AilataN як Ваші батьки? Моєму дядькові зробили три хімії, лікарі кажуть, що препарат не погано справляється, але дядькові зле. Їсти не може, погано почувається, не впевнений, що витримає наступну... А їх планується аж 8! Але це не вилікує його, як кажуть лікарі, а лише призупинить розвиток хвороби:sad:
    @Rodionochka, в мого дядька пухлини в легенях, а метастази пішли в шлунок, підшлункову, жовчний, печінку. Лікарі кажуть, що якщо йде вниз, то можна пробувати боротись, якщо ж метастази йдуть вгору, то шансів менше. Але в дядька неоперабельні пухлини, можливо у батька Вашої подруги можна буде вирізати і пройти курс хімій? Що кажуть лікарі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Nataliyagor

    Nataliyagor Member

    На превеликий жаль, мого тата уже немає серед нас. Біль цієї втрати може зрозуміти лише той, хто сам пережив таке.
    --- дописи об"єднано, 22 Січень 2015 ---
    Все одно не припиняйте лікування. Адже воно дозволить Вашому дядькові побути ще хоч якийсь час з Вами. Я б усе віддала, щоб сьогодні бодай почути хоч декілька слів від тата.
    --- дописи об"єднано, 22 Січень 2015 ---
    @AilataN, як почувається Ваша мама?
    --- дописи об"єднано, 22 Січень 2015 ---
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Пухлину треба буде видалити, бо є загроза непрохідності. Метастази лише в печінці. Іх - 12, видаляти не беруться, треба буде хімію. Загалом стан ніби не аж такий критичний. Зараз подруга якраз чекає на консультацію ще одного лікаря.
    Таке питання - чи можна буде придбати ту хімію десь за кордоном, щоб хоч трохи здешевити?
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Дядькова хімія і в Німеччині, і в нас в одну ціну. Три зробив там, а четверту планує тут, бо дорОга дорогА і його дуже виснажує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Nataliyagor

    Nataliyagor Member

    Ви не в курсі, це лікар з онкологічного центру, чи з іншої лікарні?
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Медінститут, воєнний госпіталь. У онколікарні сказали, що рак переміг(((.
     
  9. Nataliyagor

    Nataliyagor Member

    Вам пропонували лікування в онкоцентрі? Якщо пізно оперувати, то, може, хімію? І ще, коли пухлина в кишківнику, її забирають, щоб уникнути непрохідності. Так зробили моїй тітці. ЇЇ виписали в серпні додому на знеболюючі. Дали 3 місяці. Але інший лікар в жовтні їй забрав пухлину, бо була непрохідність і вона зараз нормально себе почуває. Не кажу, що хвороба переможена, але її життя триває і без болю.
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Щойно говорила з подругою, батькові важко ходити в туалет. Думаю, що пухлину все-таки варто забрати. В онко сказали не оперувати, за результатами гістологіі назначити хімію. Не сказали скільки є ще часу. Зараз подруга біжить ще у клініку Шептицького. Цікаво, що скажуть там. Взагалі батько міцненький у плані здоров'я завжди був, і зараз не є вже абсолютно все катастрофічно. Але вже два незалежних лікарі сказали не оперувати...
     
  11. Nataliyagor

    Nataliyagor Member

    Що сказали подрузі у цій клініці?
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не оперувати.
    В понеділок ще раз йдемо на яброньову, порадили ій ще одного лікаря.
     
  13. Nataliyagor

    Nataliyagor Member

    Які у Вас новини?
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Знову жевріє надія))). Сказали спробувати знову зробити колоноскопію в якогось професіонала. Щоб зрозуміти наскільки серйозна справа з непрохідностю, якщо є шанс, що вона не така вже очевидна, то можна було б робити потрохи хімію. Але беруться і оперувати, хоча інший лікар з тієї ж лікарні вже надії не давав.
     
  15. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    В мого дідуся виявили 1.5 року тому пухлину в кишківнику (спочатку на узд, тоді підтвердили на колоноскопії). Сказала оперувати однозначно, так як може бути непрохідність. Оперували в медінституті, заввідділенням, прізвище не згадаю, здається, за нього хтось тут писав. На той час дідові було 80 років. Після операції рекомендували звернутись в онколікарню щодо хімії, оперуючий лікар не наполягав. Ми вирішили в онко не їздити. Дід знав, що то поліп, і все. Слава Богу, вже 1.5 року дідо з нами, почуває себе нормально (враховуючи вік і супутні болячки). Але оперуючий лікар сказав, що то така "добра" пухлина попалась, в доброму місці, відносно легко забралась. Тому тут важко щось писати, чи радити тим більше. Відносно того, чи говорити - ми вирішили не говорити, щоб не падав духом.

    Зараз здіагностували рак мозку в бабусі... Теж не казали спочатку, а зараз вона вже і не дуже розуміє... Навіть якщо б не вік, пухлини не операбельні. Важко і сумно. Давайте не втрачати віри і молитись за наших рідних
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дякую за надію!
    --- дописи об"єднано, 26 Січень 2015 ---
    Дівчата, в мене ще питання: чи реально побороти метастази у печінці? Хоча я вже розумію нереальність надії...
     
  17. Nataliyagor

    Nataliyagor Member

    Скільки років батькові Вашої подруги? Чула, що в кишківнику пухлини, в принципі, можна оперувати. Мою тітку прооперували в 84 роки. Метастазів не було, та й в такому віці рак помалу росте. Зараз почуває себе нормально. Хоча, операція була не так давно, в листопаді. Шукайте і пробуйте усі можливі методи лікування. В якій лікарні беруться оперувати?
    --- дописи об"єднано, 26 Січень 2015 ---
    Коли ми обстежували тата, то нам говорили, що якби були метастази, то про операцію мова би не йшла. У тата не було метастазів, гістологія показала І В стадію. Але, незважаючи на це, тата вже 2 тижні нема. А буває в людей набагато гірша ситуація і вони переборюють це. Ви вірте і моліться. Те, що неможливо у людей, можливо у Бога.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Nataliyagor

    Nataliyagor Member

    @raspberry, як справи у Вашого дядька?
    --- дописи об"єднано, 26 Січень 2015 ---
    @AilataN, що у Вас чути? Як почувається мама? Тримайтеся, і підтримуйте маму. Хоч і важко, але мусите.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Більш менш нормально, але хоча б стабільно. Хімія на 3 лютого назначена, чекаємо.
     
  20. Nataliyagor

    Nataliyagor Member

    Будете робити у Львові? Чи чули ви щось про таблетовану хімію?