Як покращити свою уважність?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Маріка, 4 Лютий 2020.

  1. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Біда зі мною та й годі!
    Влаштувалась 3 місяці тому на роботу. Робота з цифрами і документами
    Вимагає максимальної концетрації уваги.
    А в мене, як вияснилось, з цим біда.
    Я до того працювала довгий час в іншій сфері і якось не звертала увагу на ці свої якості. Хоча і знала що увага у мене храмає (і то на дві ноги).
    А тут просто караул.
    Всі мої помилки, то виливаються або в гроші (чужі) або в недостачі матеріалів.
    Я вже і перевіряю і звіряю.
    А за деякий час повертаюсь до цього - і знову знаходжу купу помилок :girl_cray:
    Питання: як покращити, потренувати свою увагу?
    Може є якісь препарати, вправи, лайфхаки....?
    Роботу міняти не пропонувати. Бо у всьому решта (графік, зарплата, колектив) все ідеально.
     
  2. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Намагайтесь під час роботи зосереджуватись і думати лише про роботу. Впевнена що Ви відволікаєтесь чи відволікають Вас. Фокус уваги зміщується на інше і тому робите помилки

    Встановіть собі таймер на 20 хв, допустим. І максимально сконцентруйтесь на виконанні завдання. Позбудьтесь всіх відволікаючих чинників
    Потім зробіть перерву на кілька хв
    І знову активно попрацюйте 20 хв

    Після 2-3 інтервалів переключіться на інший вид діяльності/ інше завдання

    Працюю за таким методом і у мене все працює))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    записувати все зразу. Сказали, що треба стільки то вагонів, зразу пишіть, і потім звіряйтесь із записами, а не покладайтесь на пам'ять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. andrejkina

    andrejkina New Member

    Теж були проблеми з уважністю, доки бабуся омегу 3 мені не принесла, по простому рибій жир. Пила у капсулах, той запаху не відчувала. Скажу, що пам'ять стала краща, дітям теж потім почала давати. Навіть зір трохи кращий став, хотя вже помічала близорукість. Дідівські методи працюють, наших бабусь теж треба слухати. Поганого вони нам точно не порадять))
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Є така людина може чули Гордій Остапович він тренер по запамятовуванню і на мою думку хороший дуже в тому ділу. То у нього є багато порад і практик, які можуть допомогти натренувати память і увагу. Я б вам порадила подумайте над тим чи ви не втомлена і виспана бо сон важливий, також вітаміни це добре але тут треба працювати над увагою і уважністю. Проаналізуйте коли найбільше є помилок, можливо ви спішите або є якісь фактори, які впливають на вас ( зайві розмови, шум, телефонні дзвоінки і т.п. недосипання, думки в голові...). і вас має бути ціль зосередитися саме на роботі і відкинути всі зовнішні фактори це тяжко, але малими кроками пробуйте. На мою думку помилки роблять всі( тому краще ретельно за собою звіряти. спробуйте придумати якусь систему, та систематизувати вашу роботу (можливо в екселі собі зробіть табличку чи щось типу того, мені це покращує роботу....). Ця пробема є у багатьох, у мене є подруга вона працює на 4 роботах то в неї з увагою проблеми в плані побуту, в силу її зайнятості і тим чим вона займаєється її думки про її проети і роботу (їй дуже цікаво вона фанатіє від роботи) тому у неї повністю храмає та свера яка їй не цікава це побут дома). Ви вклинитеся виробите систему і справитеся) успіху Вам.
     
    • Подобається Подобається x 1