Як правильно морозити різні продукти...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем irkazijka, 22 Вересень 2015.

  1. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Почала недавно цікавитись цією темою. Трохи збільшилась морозилка і маю більше місця.
    Дуже багато часу економить в готуванні.
    В цій темі хочу, щоб ви ділились порадами. Хто як морозить???
     
  2. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Про заморозку є трохи в темі запаси на зиму.

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Думаю, автор теми добре придумала виокремити заморозку від інших видів запасання: сушки, консервації тощо. :)
    Щодо мене, то я надаю перевагу якраз замороженим запасам перед консервацією.
    Окремої морозилки поки не маю, тому доводиться задовільняти наші потреби 4 поличками в холодильнику.
    1. М"ясо/риба в окремій поличці. Стараюся їх не класти до овочів/фруктів/морозива.
    2. Все морожу одним шаром, а потім вже пакую по торбочкам. Для цього використовую верхню, саму маленьку по висоті поличку. Вона в мене типу мобільної - в ній морозиво (коли є), вареники/пельмені, і слугує в якості площі, щоб все морозити.
    2. 2 інші шухляди напхані під зав"язку довгостроковими запасами - сезонним, чого взимку не купиш ненапічканого всякою бякою.
    3. Морожу кисломолочний сир. Цього року експериментую в цілях економії місця - перед заморозкою надаю йому форми куба, щоб можна було поскладати один на один, як цеглинки. Зручно.
    4. Роблю напівфабрикати - фаршировані перці, кабачки. Коли роблю вареники, пельмені, голубці, завжди роблю багато, щоб частину кинути в морозилку і мати на випадок, коли нема часу або/і бажання готувати.
    З варениками маю проблему - свіжі не розварюються, а морожені з тої самої партії часто розварюються. Буду вдячна рекомендаціям, як цьому зарадити.
    І ще, прочитала, що @arushka морозить бульйон. Теж хочу, але не знаю, як (Так-так, я дужееее лінива :smoke:). Підкажіть чайнику.
    5. М"яса купуємо відразу на місяць-два, Перед заморозкою ділю його на порції (на зупу, на відбивні, на підливу, на стейки тощо), щоб не пиляти потім від великих замерзлих на камінь кавалків (колись по незнанію тільки так і робила :suicide:). Чоловік відразу меле фарш і ми його теж морозимо порційно.
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    я заморожую варені, а потім повторно варю(щоб розмерзлися)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Може ви і праві)

    М'ясо правильно тримати окремо, готові продукти теж.
    Вареники в морозилку роблю з трошки тугішого тіста.
    Крім творогу, морожу масло домашнє.
    Бульйон заморожую в формах для льоду, для кексів і в спеціальних пакетиках. Але перед тим виварюю годин 8(стаілю наніч в мультю)


    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    дякую за темку!
    цікавить чи можна морозити варений буряк, але не до борщу додавати, а щоб салат робити? смак той самий?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Можна, роблю з такого салатик. Але не варю, а запікю у фользі, так він насиченіший

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    покажи йому, як Фреймут порпається в морозилках:girl_haha: В ідеалі, так, все має лежати окремо. І риба і м"ясо мають мати окремі полички.
    берем пляшку або пластиковий контейнер чи відерко, наливаєм туда бульйон і запихаємо в морозилку. Одна заморозка - одна порція.
    --- дописи об"єднано, 23 Вересень 2015 ---
    я теж тільки запікаю, але після розмерзання потертий буряк мені не подобається, такий тільки в борщ і все. А от порізаний кубиками і заморожений , до салату ок.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    хі-хі, я канєшно, понімаю, що коє-хто си придбав окремостоячу морозилку. (Щиро вітаю, кстаті :give_rose:).
    Як я почну в півторачках бульйон морозити, все решта тра буде повикидати, бо місця не стане.
    От квадратний контейнер - ідея файна.
    Я взагалі думала, чи мож в якісь спеціальні пакети (зі слайдерами?) заливати, щоб зручно було розіпхати то все по морозилці.
    То я дурницю думала, так? :)))
     
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор


    в зіппери можна звичайно. Але не доливати до повного, бо буде замерзати і трісне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Можна і не обов"язково зіппери.Просто має бути пакет для заморожування.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Подобається морожений перець червоний. Купуємо цілу сітку на шуварі, потім запікаю чищений від зернят, складаю в пакет, щоб легше шкірка відійшла. Потім вже теплий чищу від шкірки, і складаю порційно в пакети для заморозки. Швидко розморожується потім, ми любимо з чоловіком розморозити, полити олійкою з часничком/сіллю.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 2
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    канешна можна навіть треба:) в мене всьо в кульочках:))) і полуниця перетерта з цукром,і ягідки, я і м"ясо з підливою морожу:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. Virna

    Virna Well-Known Member

    Дівчата, а для чого ви бульйон морозите?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    для реактивності))
    В мене, наприклад, пісний капусняк не їдять. Гнати за м"ясом не завжди є можливість, розморозити можу не встигати, а так дістала контейнер, і маю перше
    Ну і різні селєра-корінь петрушки не живуть в мене в холодильнику кожен день, а без них мені зупа, як вода

    я їх трохи підварюю перед заморозкою, буквально 2 хвилини, завжди цілі
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  16. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Ото начиталась..стільки всього цікавого для себе відкрила))
    Дуже сподобалась ідея про бульйон.
    А я от саме хочу спробувати зробити заготовки на борщик. Бурячок зварити, натерти і в морозилку...але вже думаю може краще запекти.)
    Люблю терту морквочку мати в морозилці.Так економить час для зажарок супчиків.
    Дуже люблю морозити всяке добро для компоту...типу смородину, порічку.,малину..
    Цього року перетирала полуничку з цукром.
    Відкриттям для мене стали варені вареники. Пробувала наліплені морозити..вроді так нічого.))
    Взагалі люблю коли в морозилці є запас і м'яска і всякої доброї всячини))
     
    Останнє редагування: 24 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    От і я подумала треба собі натерти моркви, бо то так надоїдає з тим пацькатись, і час займає...
    Що до бульйону , сама здивувалась , чого тільки не морозять:girl_impossible:, я не знала ...для мене то відкриття!
    Дуже люблю ті зіп пакетики, морожу в них клубнічку, і перетертий помідор до супу...стопкою поскладала ,економія місця:girl_yes:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Може комусь буде корисно, морожу пюре з огірків, взимку даю то до салатів ням-ням

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  19. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    А чому саме пюре? Не легше цілими морозити, а після розморозки накромсати? Чи просто нарізані морозити?
     
  20. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Такі мені не смакуюють, і взагалі не рекомендована морозити дуже водянисті овочі, типу огірків і салату

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1