Як правильно морозити різні продукти...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем irkazijka, 22 Вересень 2015.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    питання. треба заморозити "голубці" але не тільки в капусті б хотілося, а ще якийсь варінат з розряду запахову у духовку і забув. думала про фарширований перець, але ми перець не можемо їсти, то хба дарма роботи. куди ще можна "фарш+рис" дати, та і так щоб в морозилці нормально пожили. за умови, що то нема мікрохвильовки щоб розігрівати всілякі вафлі з начинкою. фантазії нема, а їсти свіженьке хочеться

    і ще стосовно піци. раніше я відкладала тільки мясне в морозилку або вжн готову піцу, яку чоловік міг розігріти на роботі. а пробував хтось заморожувати тісто+начинка, щоб потім тільки бац - і в духовку?
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2015
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    я тефтелі морожу, потім додаю томатний соус і тушкую
    Можна лазанью заморозити, але тоді без рису
    Запіканка шарами- зелена стручкова фасоля, зверху фарш+рис, знову шар овочів, які любите, фарш+рис, затерти сиром
    Картопляні зрази з начинкою фарш+рис
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  3. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Я кабачки фарширую:фарш,цибулька,зелень, спеції і твердий сир.
    Тефтелі,фрикадельки.
     
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я заморозила картопляники, а як їх нормально розморозити і підсмажити. Бо їх на сковорідці під кришкою смажила і вони перетворилися в таку пюреподібну консистенцію.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2015
  5. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    спочатку вогонь на макс, щоб утворилась скоринка, потім зменшуєте і доводите до готовності, нічого не розлазиться
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Розкажіть в чому Ви заморожуєте продукти, завжди користувалась одноразовими кульками, деколи можу щось готове поставити в контейнері. Зараз хочу чим по менше використовувавати одн-ві кульки, і надумала взяти в ікеа спец пакети для заморозки. Як вони по якості, чи не пропускають запаху від різних продуктів?
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А як морозити правильно шпинат? Цілий чи різати, сирий чи бланширлвпний, весь чи лише листя без стебла?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    не знаю як ікеа, а мені подобаються дуже зіп пакети (пакети слайдери) для заморозки, і не тільки
    єє вроді 2-3 варіанти розміру
    в господарських відділах супермаркетів, Фрекен бок виробник, та інші
    от дійсно, ніяких лишніх запахів
    але загалом виходить дорого, не все в них морожу
     
  9. octavia

    octavia Well-Known Member

    Я ріжу , без стебла , бланширую , розкладаю по пакетах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Я листя ріжу і так сирий в кульочки і все. Але бланшированого, напевно, більше поміститься
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Сирий нарізаю і заморожую. Бланшувати не бачу сенсу,йому ж для готовності треба буквально хвилина часу. Але то все справа смаку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. octavia

    octavia Well-Known Member

    тому що набагато більше влазить в пакет . До речі коли готую також бланширую (зливаю кип'ятком через друшляк ) , і тоді готую можна брати меншу сковорідку ,щоб весь вліз .
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    а в чому морозите полуницю, бо я її мну з цукром, потім в такі стакани з-під йогурту закидувала, але вони багато місця займають і вже закінчилися. А в пакетах я щось не знаю чи практично?
     
  14. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Мены найкраще підходить такий спосіб. Накидаєте ту полуницю і квадратний чи прямокутний контейнер, накриваєте кришкою і в морозилку. Коли замерзне, тримаєте його трошки під стурменем гарячої води (щоб суміш відстала від стінок) і перекидаєте в кульочок і знов в морозилку. Таким чином економиться багато місця, бо ті заготовки виходять гарної форми і їх легко складати один на одного
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Морожу в контейнерах. Зараз ще спробувала, як раніше хтось тут писав: кладу в контейнер кульочок, наливаю туди полуницю. Коли замерзне, виймаю кульок з полуницею. Так виходить гарна квадратна форма і займає менше місця в морозилці, як ще в самому контейнері.
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2016 ---

    Спобуйте зразу класти кульок, він потім просто виймається з контейнера:girl_wink:
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    точно! тоді взагалі просто получається. дякую за підказку!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Хто підкаже як краще кабачки морозити, щоб зимою дитині пюре робити?
     
  18. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @irkazijka ,чищені нарізаю кубиками,підморожую на дощечці,щоб не злипались,а тоді в кульочки.
    Ще морожу частину кабачків кружальцями,щоб взимку смажити. Вони як свіженькі виходять потім)
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. vikitoria volyn

    vikitoria volyn Well-Known Member

    морозила і навіть язичками і потім рулетики робила з обсмажених
     
  20. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    А хтось морозиво абрикоси? І взагалі чи таке можливо?

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk