Як шукати роботу.

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Prashunya, 15 Вересень 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Prashunya

    Prashunya New Member

    Привет Девочки, почитала тут темы про языки и тому подобное. Общий настрой поняла, но простите, не хочется писать корявым украинским, я русскоговорящая переехала из-за мужа во Львов (его перевели по работе).

    Теперь по делу...подскажите пожалуйста, как лучше искать работу во Львове. Посоветуйте. Прочла про агенства, может есть еще какие-то газеты с объявлениями, или может какой-нибудь еще способ подскажите.

    Заранее спасибо:girl_blush2:
     
  2. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Як шукати роботу.

    Напевне я буду перша. Я також довго шукала роботу і перепробувала різні варіанти, так що деякий досвід маю. Для мене самим дієвим виявився пошук через друзів. Щодо газет, то у Львові виходить "Ваш магазин", "Львівські оголошення", "Шукаю/пропоную роботу". На рахунок агенств можу сказати, що не варто їх відкидати, а варто пройтись по них і послухати, що пропонують. Ну і є ще один варіант -це біржа праці. Але хочу вас попередити, що це одна з найгірших бюрократичних установ:aggressive: Бажаю успіху у пошуку роботи
    Ну і дуже раджу заглянути в Інтернет..
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Як шукати роботу.

    А навіщо шукати? (то ж доведецця читати)
    Створіть нове!
     
Статус теми:
Закрита.