як стати консультантом з ГВ?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Гелена, 22 Листопад 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

  2. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Той приборчик сподобався, який аналізує склад молока:
     
  3. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    а мені цей
    і це
     
  4. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Так, сумно, наші лікарі - як в танку...:girl_sad:
     
  5. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Обучение на консультанта по ГВ

     
  6. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Дайте будь ласка інформацію, чи проводяться у нас у Львові курси на консультанта по ГВ? Якщо ні то де найближче можна пройти навчання? Десь ут в темі писали що якщо назбирається група бажаючих навчатись то "Молочні ріки" з Києва можуть у Львові провести курси?
     
  7. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    також маю бажання пройти такі курси
    якщо вартість буде в межах 500 грн. це буде супер
    якщо 1500 грн і вище (як писали в темі) буду шукати можливість, та все ж маю сумніви

    прочитавши тему, тішусь нашими матусями
    маю дуже схожі бажання допомагати матусям та діткам мати щасливе ГВ і не тільки

    будь ласка, стукніть мені в пп або на моб. -є у моїй "контактній інф.", коли будуть подібні курси, бо можу бути далеко від "цивілізації" - без нету
     
  8. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    А я би попросила скинути в пп телефони консультантів з ГВ. І приблизні ціни на виізд до дому та консультаціі.
    Дякую.
     
  9. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Вони в загальному доступі на форумі . Телефонуйте і питайте, тоді знатимете точні, а не приблизні дані.
     
  10. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    Дівчата, прийшла мені на пошту розсилка, що у "Мацьопі" з 7.03 -9.03 проводяться курси на консультантів з ГВ.
     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    я нічого такого не маю проти, але перед тим як займатись цим - дайте собі запитання:
    - чи я буду готова до того, що до моєї допомоги можуть віднестись неадекватно?

    то таке заняття (бути консультантом), що для нього треба міцні нерви, холодну голову, швидку реакцію, мінімум коливань
     
  12. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    ЛОГО "Львівська асоціація консультантів з грудного вигодовування" запрошує на курс навчання «Консультування з грудного вигодовування».

    Грудне вигодовування – це фізіологічна норма яка закладає основи здоров'я та правильного розвитку дитини та має велике значення для здоров'я матері.

    Тим не менш, навіть якщо мама успішно почала годувати грудьми, вже в перші тижні або місяці після пологів вона ризикує зіткнутися зі складнощами, які ведуть до скорочення або припинення грудного вигодовування.

    [​IMG]
    Мета курсу - підготувати висококваліфікованих фахівців з грудного вигодовування для допомоги жінкам подолати виниклі труднощі.

    Курс розроблений на основі сучасних рекомендацій ВООЗ / ЮНІСЕФ. Теоретичні знання та практичні навички, отримані в рамках курсу, дозволять забезпечити необхідну консультаційну підтримку матерям в області грудного вигодовування.

    Курс розрахований для навчання до 10 жінок, які мають свій власний успішний досвід грудного вигодовування більше 1.5 року.
    Тривалість курсу 6 днів (~ 40 годин).
    Курс складається з 33 занять, включаючи чотири 2-годинних практичних заняття.
    Заняття будуть проходити по суботам з 10:00 до 18:00 з перервою на обід та кава-паузами. Після успішної здачі іспиту видається Свідоцтво.

    Більш детальна програма курсу буде вислана вже ближче до навчання. Якщо ви зацікавилися навчанням, будь ласка, відправляйте лист на адресу logo.lakgv@gmail.com з позначкою «Навчання на курсі «Консультування з грудного вигодовування»» із невеликою розповіддю про себе, свій досвід годування грудьми.
     
  13. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: як стати консультантом з ГВ?

    з 5 жовтня по 2 листопада (що суботи) стартує 40 год. навчальний курс "Консультування із грудного вигодовування" від "Львівської асоціації консультантів з грудного вигодовування"
     
  14. evita

    evita Active Member

    Дівчата,хтось проходив цей курс?є якісь відгуки ?чи зараз ще проводять...?