як схуднути після пологів?..

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем дюшка, 5 Березень 2009.

  1. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Мені ніби на голову відро води вилили.
    Не так щоб я геть погано харчувалася, ГВ не дає. Але в порівнянні з ти як харчувалася до того роками, я ніби в макдональдсі їм від середини вагітності.
    Дякую, Рона, пішла я діставати пароварку)

    Щастя вам
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я прям від тебе такого не чекала. Всіх від природи худих записати в тих що їдять що попало і не тренуються. Я маю худу від природи сестру яка тренується і харчується правильно (набагато правильніше за мене) і все що хочете, а целюліт є.
    Целюліт - це гормональне і нормальне. І можна затренуватись, замасажуватись і захарчуватись. Форма жирової клітини (кругла) зумовлена генетично і гормонально. Можна частково покращити стан самої шкіри, наростити м'язи і все в загальному буде виглядати краще, але сам целюліт нікуди не дінеться, тільки під час гормональних перепадів. В мене зникає після вагітності і до відновлення циклу. Хоча якраз в цей час і харчування і тренування в мене не дуже.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Orman чого всіх? Слово "переважно" видно? я кажу те, що бачу. Ти бачиш інакше, добре. І про гормональну складову я теж казала, до речі. І в легкому целюлітику ніц страшного не бачу, естетично, та й досить. @cjomcjomka викладала своє фото в якоби поганій формі, а я там вопше ніц поганого не побачила. Ну налиті ніжки, і шо, дуже жіночно. Мене й моя фігура зараз цілком влаштовує, жаху нема, ну шкіра трохи не альо, лиш то бачу тільки я. А я теж хочу милуватись красівим і подобаються мені м'язики, вгодовані.
    Звичайно що з будь-чим можна за... загнатись. Лиш нашо.
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 3
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Зараз маю цікавий нестандартний для себе досвід. У вагітність набрала порядно, після пологів зійшло всього 9 кг і за перший місяць ще 1 кг додався.
    Спосіб життя дуже активний, ГВ на вимогу.
    Почуваюсь кришталевою вазочкою, яку наразі не можна чіпати ні обмеженнями калорій, ні інтенсивними вправами. Все якось повільно. Живіт сходив майже місяць. Зараз майже нема, але талія 69, ну і загалом тих 7 кг чуються.
    схуднути хочу, але наразі не поспішаю. "горе от ума" :) добре знаю, що буває, якщо змушувати себе до змін
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я дуже хвилювалась за шкіру на животі і дала собі установку худнути так повільно, щоб вона встигала оговтатись. Вийшло, що я худну на 2-3 кг в рік))) після пологів ще перший місяць вага йшла стрімко і на 58 заштопорилась. І от тих 7 кг йшло від мене більше, ніж 2 роки, як слимачок. Так цікаво за тим спостерігати...
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ой, я про таке щось і не подумала... А що, правда різке схуднення може аж так нашкодити? Одне діло коли 200-кілограмові в "зважених і щасливих" худнуть, там ясно що шкіра не справиться, а тих 7-8 кг теж?
    Щось цього разу (певно, тому, що літо а не зима) мені наїджені кіло більше муляють ніж після Влада :) Тоді воно якось саме зійшло, а цього я вже хочу дочекатися місяця після пологів і щось з тим безобразієм потрошки робити. Нині от катала в дворі візок з малою (поки Влад на самокаті круги нарізав) і згадала, що то ж можна не просто так катати, а нахилятися собі туди-сюди трохи, вже й міні фітнес :girl_haha:Треба піти погуглити собі ще відео чи інструкції до таких вправ.
    Перестану так вхекуватися - піду, певно до Погулянки вверх-вниз і з випадами ноги по тій "гірці бобслеїстів" возити візок :girl_smile:Вчора дістала сантиметрову стрічку щоб оцінити масштаби катастрофи, бо ваги вдома не маю :sad: Ітого - в грудях 15 см зайвих, на талії - 8, на попі всього кілька см, бо весь удар взяли на себе цього разу ляшки і "попині вушка" (а їх схуднути буде найважче :girl_in_dreams:)
     
    • Смішно Смішно x 2
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я схудла на 8 кг за три місяці. Шкіра десь рік відновлювалась. Найдовше - на грудях
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Akina любе різке схуднення чи поправляння травматичне для шкіри, то вже ліпше повільніше, на мій погляд :) кажуть, що цілком нормальний темп - 3-4 кг в місяць, швидше не треба. А з віком воно все повільніше. Я теж з Марком у візку починала займатись. Він спав, а я випади робила ☺️ Тоді він спав в хаті, а я йожилась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Я так переживала після пологів ,бо вага майже не пішла
    А я ж звикла "порхать ,як бабочка"
    Але вже минуло синочку 6місяців і бачу ,що потрохи починаю скидати і зменшуватися-2 кг за місяць мене цілком влаштовує ,бо шкіра нормально має можливість без розтяжок ставати на місце
    Читаю,що можна займатись ,коли візок колишеш ,а я качаю малого на руках ,то так класно і ноги і руки качати
    Він любить спати під музику ,то я вмикаю радіо і качаю його,роблю ногами випади,руками ,як гантелі качаю його - словом ,приємне з корисним ))))
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Якось в мене несподівано ще кудись поділися 3 кг. Тобто 9 залишила в пологовому, і було ще 6. Не так щоб зайвих, просто ті, які набрала. І от ще мінус 3. Спеціально нічого не роблю, ну багато ходжу, рухаюся, їм покищо все дієтичне. Може то і тому.
    Але живіт трохи висить, хоч не дуже сильно, але груди!! Вони точно в два рази збільшилися)) тому одяг на груди не весь налазить, зате влізла в джинси довагітні))) попробувала тільки одну пару, не знаю, чи влізу в інші, але і то добре)
    Хоча в моєму випадку ( коли весь час була замала вага) трохи боюся, що такими темпами знову до неї повернуся. Зараз 47 кг., при рості 160.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Akina мені здається, шо трошки ше зарано на будь яку фізичну активність. Дай трохи часу організму, пологи це ж не жартики, великий стрес для організму
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Може й так... Я тут днями зважилася і трохи заспокоїлася, бо видно гойдання Яськи по кілька годин на день то на руках, то на ногах наразі й саме по собі дає якесь навантаження. Тепер лишилося всього 4кг з 18 :) ну і шкіра на животі як в молодого шарпея :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Ех... мої ноги! Без сліз не глянеш... целюліт страшний(

    живіт вже більш-менш нормально виглядає

    Починаю потрохи робити вправи
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а скільки часу після пологів?
     
  15. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    майже 6 тижнів
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дивыться по самопочуттю, звісно. Але я б ще чекала
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

  18. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    поділіться досвідом - коли Ви починали?
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я 2,5 міс почала пробіжки, малесенькі, 2-3 км
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    З двох місяців малого почала тренуватись вдома, так по трошки, в 4 місяці почала бігати і тренуватись інтенсивніше. З того часу скинула 10 кг. Але поступово, тому жодних проблем зі шкірою не було
     
    • Подобається Подобається x 3