Як вам посиденьки?

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Liliyah Romanova, 9 Вересень 2008.

?

Чи подобаються вам оновлені Дівочі посиденьки?

  1. так, подобаються

    75,7%
  2. ні, не подобаються

    9,0%
  3. будуть подобатися, якщо будуть ще зміни

    12,9%
  4. інше (бажано відписатися, що саме інше)

    2,4%
  1. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ДП мені "промили мізки"(в позитивному значенні) з питань пологів, ГВ, природнього батьківства і різних дитячих питань. тут багато корисної інформації, мудрих дівчат-форумлянок, які завжди підтримають і порадять.
    а ще зараз відкриваю для себе жіночо_психологічно_модні теми.
    ну і плюсуюся
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    От тільки подумалось, де то можна подякувати ДП і форумлянкам за просвітницьку діяльність :)
    Наскільки простіше мамочкам, наскільки впевненіше себе почуваєш з такою підтримкою. Знаєш, що точно маєш однодумців і ти нормальна)))
    Міцно обіймаю усіх-усіх!!! Натхнення вам на підтримку і подальше плідне і приємне спілкування :girl_claping::kisss:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Щось зовсім зачах форум(((( Де всі, агов? В більшості тем останні дописи майже місячної давності...Осіння журбинка в усіх чи що?!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  4. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Dominika повністю погоджуюсь, я навіть свою тему з вишиванками не відкриваю, бо не "відіб'ю" тих грошей:girl_sad:... скучаю за всіма, тим форумом що був 2-5 років тому, тоді тут "вирувало життя"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Dominika багатенько в блоги подались).
    На актуальніші соцмережі переходять з різних причин.
    Хоча, не бачу причин в цьому, щоб покидати форум. Він наш, львівський. :girl_smile:
    А новому поколінню така форма спілкування малознайома мабуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В Інстаграмі .
    В тематичних і територіальних групах ФБ
     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    та от власне для мене соцмережі то геть інше за форум. Довго пояснювати))) але інше. Я стільки корисної інфи з форуму почерпнула, а от той же Інста щось туго мені. Поки що я там зависаю на безкінечному клацанні картинок, інфи - нуль.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    І то вже давненько так...:girl_in_dreams:
    Таке враження що форум "вже на ладан дише". Шкода :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Аналогічні думки. Для мене тут мало не крапля здорового глузду та адекватної інформації у купі гуглівського мотлоху, не в образу, але більшість статей на будь-яку тему - це копіпаст, одне і теж, а суті і головної думки нема.
    Мабуть, треба робити ребрендинг, трохи нові плюшки на форумі, або ж такий формат себе, на жаль, втрачає..
    Або всі помішані на Інста, але там інша цільова аудиторія, інший формат, тому такі речі спокійно можуть існувати паралельно.
    А так, то мало дописів, мало читачів, тому так.
    Що робити? Не знаю, певно, скоро будемо елітою))) або клубом однодумців, може, навіть раритетом за скількись там років))


    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    так як колись було з livejournal. Я дуже любила такий формат і навіть досі почитую щось(так, він ще живий)
    Я от думала, що почнеться осінь і, як звикло, народ повернеться на форум, так вже було не раз, але бачу, що не справдилось(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я тут не з тих загальновідомих користувачів. Але наважуся подати ідею.

    Форум коли оживляється? Коли прилітає якийсь графоман і починає клєпати повідомлення у першу-ліпше тему. І так 10-20 разів. Хай тих писак і банять в результаті, але на якийсь час це таки діє.
    Тут пожалілись 6 людей, що форум вже не той. Ще з десяток погодилось, але не відписалось. Якби кожен такий користувач написав по 10 змістовних повідомлень в різних некомерційних темах, бажано в тих старіших, то вже би було веселіше, а дальше комусь би зрезонувало написане, прокоментував би і так далі.
    То що, починаємо реанімацію?
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ага, проект ДП 2.0 - я би створила нову тему - як подолати осінню хандру чи як там її? Будете дописувати?

    Або ж тема - чисто посміятися,типу тролінгу)))



    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дівчатка, ті старожили з форуму зараз в переважній більшості - дуже зайняті мами дітей-підлітків (інколи 2-3-4-5 дітей). Змінилися інтереси, пріоритети, нема потреби питатися порад на жіночі теми чи ділитися досвідом. А хто має час, то вже написав все, що вважав за потрібне. Тому хіба яких нових людей кликати. Я заглядаю, часом щось пишу, але в якісь дискусії вступати хіба у відпустці виходить :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я ще подумала, що тим старожилам поки самим було актуально, то могли й інших повчити, особливо в темах гв, дурників ітп. А тут же приходять все нові люди і далі задають ті самі питання. Ну то зварювати можна - сидіти 10 років консультувати по колу народ про одне і те саме!!
    Щодо себе скажу - так, теж любила почитати, але часто немаю сил довго писати, а коротко не виходить )) тай останні роки два - з тапатоку , він геть не надихає.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я пам’ятаю відчуття ще зі школи «напишіть 10 речень про осінь»... :girl_crazy::girl_in_dreams:
    А от троля потролити...;)
     
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    в декреті читала і писала на ДП більше. а зараз просто не маю часу. коли діти-робота1-хата-робота2, а ще хочеться книжку почитати/фільм подивитися/ повишивати чи пов*язати(що не завжди виходить), то про ДП згадуєш, коли конкретно щось треба.
    от нещодавно згадувала про ДПшні осінні обміни. я б ще побавилася, мабуть
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    В мене те ж саме. Навіть коли зайду на форум, то немає сил щось писати.
    Ех, як згадаю часи, коли пишеш допис, відправляєш- а тут вже 5 свіжих дописів в темі з'явилось...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ура!!! Як там кажуть у таких випадках - він Жжжииивввиииййй!! Принаймні оживає)))
    Це я про форум наш))
    Навіть @cjomcjomka до нас повернулась, надіюсь надовше))


    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    побачимо :) рада, що мене помітили.
    насправді, активність тут невелика. А шкода - україномовний, якісний ресурс. Треба піднімати.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Погоджуючись з усіма))). В мене останнім часом настрій "говорити-ходити-думати лінь". Подій нуль. Проблем глобальних нуль. Працюючи з дому по 2 тижні, по 2 тижні з фірми. Так от сьогодні закінчуються тих 2 тижні, що з дому. На двір не ходжу, бо дощ. Хіба дописувати в тему
    Накупила вітамінів ттри пачки, якийсь комплекс з жень-шенем, вітамін с з рути-шосьтам і магне б6.
     
    • Подобається Подобається x 2