Як вберегти діточок від хвороб

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kati, 12 Листопад 2008.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Мій чоловік, ярий цінитель натуральних ліків, п*є щоранку прополіз (той що на спирту) з водою. Правда я б так не змогла але він себе любить тому може. Так ось він бере чверть склянки води, капає туда певну кількість прополісної настойки і випиває. Дуже задоволений результатом.
    Ще мені сказав, що з того натурального прополісу можна зробити самому настойку, що воно краще. Я нінаю, але він на прополісі більш не зелений і файно поправився і має огого яку силу.:xaxa: (прийшлось відправити на роботу:xaxa:)
     
    • Подобається Подобається x 15
  2. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Хурма продається ціною 200-400 форінти за штуку, залежно від розміру плоду та місця її продажу. Враховуючи нинішній курс долара, вона у нас коштує 6-12 гривнів за шт. Стараємося спостерігати за акціями. До прикладу, вчора купила в Spar'і за 200 форінтів невеличку,але зрілу, солодку хурму, а чоловік нині набрав по акції в Lidl' за такуж ціну досить крупні, проте їм ще дозрівати 2-3 дні... У невеличких приватних магазинах зазвичай може коштувати вдвічі дорожче, ніж у супермаркетах ...
    А яка ціна хурми у Львові? Пригадую,колись продавалася на лотках на вагу, і була розміром досить дрібною і дуже смачною, солодкою...
     
  3. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    13-16 грн за кг, це десь 2.24-2.76$
     
  4. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Дякую! Як би нам сюди львівські ціни...їли би хурму кілограмами...Певне, до Львова завозиться із Грузії, тому і дешевша. До нас потрапляє із Ізраїля під назвою "шарон", хоч в побутовій мові називається слива-какі, або фінік-слива (лат. Diospiros kaki).
    Ще є дуже корисним діткам гранат! (шкода, що у нас його ціна аналогічна до ціни хурми)...
     
  5. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  6. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    накупила щойно хурми.
    малий з"їв із задоволенням червоненьку-терпку. а я вминаю промаранчеву:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Скажіть, а хтось пробував дитинку і/або себе закалювати водяними процедурами? І чи задоволені ефектом?
     
  8. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    В мене чоловік "моржує" - літом холодною водою обливається, а зимою в ставок лазить......навіть з температурою лазить. Хворіє рідко, то факт. Але малу я йому не даю, боюся щоб не простудилася, холодною водою після купання у ванні трохи похлюпаю , тай по всьому. Їй подобається, сміється навіть сама на себе холодний душ направляє.
    Ми були в приватного лікаря, так він нам каже "Якщо не хочете бути моїми постійними клієнтами, то починайте обливати". От і хлюпати ми і почали. Значить останній раз ми в нього були на початку осені, для нас це дуже багато. Цієї зими ми мали 2 рази насмарк і все. Для нас це рекорд, бо ми були дуже хворобливі.

    І ще одне, незнаю чи дуже в цю тему, але напишу бо може комусь пригодиться. Значить якщо в хаті хтось захворів і відповідно ви не хочете щоб заразилася ваша дитина, то наріжте на тарілку 3 великі цибулі кільцями і нехай вона так лежить. Наніч свіжу ставити біля ліжка дитинки. Це допомагає і хворому скоріше одужати і захищає дитину та ін членів сімї від простуди на 90%.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    от тут пишете про вітаміни, про хурму, а вмене малий відмовляється їсти будь-які фрукти, ні тобі апельсинів, ні хурми, навіть бананів не хоче, хоча він в мене взагалі погано їсть, і пє мало, то як нам тоді підвищувати імунітет???
     
  10. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    і ше скажіть як ви робите то намисто з часнику?
     
  11. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Знаю, що прополіс добре допомагає від кашлю. Маю в холодильнику завжди баночку (натуральний прополіс залити спиртом і він собі настоюється і стоїть скільки хочете). Звичайно, манюням його не даси, а більшому синочку набираю пів чайної ложки і розбавляю якимось пійлом і він випиває, кривиться, але це дієве.

    В мене малий старший теж не хоче їсти фруктів, овочів і, взагалі погано їсть. То ми піднімаємо імунітет наступним чином:
    по 200 грамів кураги, чорносливу, ізюму та грецьких горіхів, 3 лимона з шкіркою. Це все пропустити через м"ясорубку і заправити 200 гр меду. Вживати відповідно до віку дитини (чайну, десертну чи столову ложки). Перед їжею 3-4 рази в день.
    А ще приймаємо капсули "Бронхомунал". Вони по 10 штук і через місяць повторити курс (всього 3 рази). Правда зараз вони страшно подорожчали, але дуже помічні, дитина, якщо і захворіє, то швидко виздоровлює. До речі є і дорослі капсули. теж пробувала і задоволена, адже в складі лише всякі корисні бактерії.
     
    Останнє редагування модератором: 15 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    У нашому садочку дітки носять коробочки від кіндера з часничком всередині.В коробочці зроблено багато маленьких дірочок і ця "конструкція" :xaxa: чіпляється на довгу стрічку і на шию.
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    :y: :y::y:
     
  14. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    А якщо один одного потягнуть за ту ниточку, то можуть щей шкоди собі наробити. Це ж реально?
     
  15. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    а чи даєте ви дітям якісь вітаміни готові???? Знаю наша сімя кожної весни якісь вітаміни вживала, які варто давати і чи даєте взагалі?
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    мого чоловіка бабуся таким чином підгодовувала “вітамінчиками”:umbrage:
    нічого крім мук з тарвленням воно не дало. свекруха досі згадує як дитина мучилась
     
  17. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Старшій я давала "Кідді","кіндер Біовіталь-гель",молодшій "мульті-табс".Я даю весною,чи в період опідемій,після хвороб.Вони натуральні не дуже ідять,то мушу хоч такі...
     
  18. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Мій чоловік вчора мед бузиновий варив,казав,бабця такий йому в дитинстві варила,смакота,дотепер пам"ятає. А виявляється,той мед і сушений цвіт бузини дуже навіть помічне від застуди взимку:
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    Мій малий не любить пити чаї, то я даю йому постійно лимонну водичку, найкраща профілактика хвороб. Душу трохи соку з цитринки, додаю води і трохи меду - малий любить то типи, а я помітила що воно не тільки спроговтамовуючий ефект має:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Як вберегти діточок від хвороб

    але треба трохи перерви робити, бо багато кислоти теж шкодить шлунку.
     
    • Подобається Подобається x 2