Як ви підтримуєте форму?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Фрезія, 22 Лютий 2007.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Як ви підтримуєте форму? Дєкувати Богу ще не паде, як форму файні на вішак повішани, Миху, а нє?
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Макіяжу не ношу. Кажуть, що тінейджер. А як намалююся, то якраз мій вік дають. :)
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    А мені не дають, при моїй то комплекції... Зарази. :D:D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Добре вам, а мені в 25 - 14-15 (ну максимум 17, як намалююсь)

    Як прийшла сюди на роботу, то комерційний питався, чи давно я школу закінчила, а директор з виробництва перший час птала, чиї то діти по офісу бігоають :D :D
     
    • Подобається Подобається x 18
  5. Натася

    Натася Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    то файно, коли виглядаєш молодшою за свій вік:)
    так би зберегти і надалі :)
     
  6. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Життя покаже.
    Хоча моїй мамі її 53 ніхто не дає (а косметикою вона користується дуже мало). Можете подивитися на хвотках в сімейному альбомі (правда вона там трохи заплакана :) )
     
  7. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Моїй двоюрідній сестрі 28, а їй пиво в магазині не дають, хіба ж то добре?:D :D
    Працює викладачкою в Одеському політесі. то від студентів відбою немає , закохуються.:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Бути щасливою.
    і зовсім не нервуватись
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Я погоджуюся з Lady, не може бути у 28 р. шкіра як у 20. Ну звичайно кометика важлива річ, але не забувайте про просто природні йпроцес старіння і екології. Думаю, що правда в тому, що якщо не доглядати (хоча б мінімально) само по собі не збережеться.
     
  10. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    До речі, про підтримку форми, чи не хоче, бува хтось з наших чарівних форумчанок-львів'янок, взяти одну ліниву дівчину за руку, і ходити з нею на якісь танці живота чи латину чи аквааеробіку, а заодно періодично копати її під зад? :o :o :o
    Є біля моєї роботи на Левиицьокого Формула краси, є там і танці живота і все-все-все, але я ненавиджу кудись ходити сама :sad: :sad: :sad:
     
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Це близько до мого дому) І я туди також збираюсь. Одна проблема - мене теж треба копати:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Я до тридцяти років хизувалася своїм віком: "А мені 25-ть!", "А мені вже 27!", "Ну і що, що мені вже 29-ть!". Всі навколо, "Яка молодець! Не виглядаєш на свій вік!" :clapping: Бабахнуло 30-ть... :sad: і тепер вже мій вік зупинився. Тепер я точно знаю, що мені - 30-ть... і цього року - 30-ть і наступного -30-ть, а може і 29-ть... Реально виглядаю певно на 26-27, якщо прищепкою зморшки попришпилювати... :ninja: Жартую. Все не так страшно.

    Косметикою користуюся, якісною, підібраною для мого типу шкіри, займаюся спортом, стараюся правильно харчуватися і не переїдати. Ну і два місяці тому вийшла заміж... Самі розумієте... Діло молоде...:o
     
    • Подобається Подобається x 12
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Давайте копатись разом!:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    ай молодець Маруся....
     
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Через два місяці і мене копайте!!! Хоча я більше на аквааеробіку хочу...
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Завтра піду взнаю в які групи можна ще записатись. Мені зручно на 7-8-9 годину. А Вам?
     
  17. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Йой, Зорянко. Думаю, за два місяці тобі захочеться тільки спати :) , мацьопа буде вимучувати так, що вже ні на шо сил не вистачатиме

    Додано через 1 хвилину
    "тобі", якщо можна :)
    Якщо це години вечора, то зручно. Хоча, можна і на 6 - я маю можливість вибігати трохи раніше :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Допомагає підтримувати форму контрастний душ. Я багато років щоранку після теплої води обливалась дуже холодною. Заряд бадьорості на весь день гарантовано + гарна еластична шкіра + загартування + додаткова боротьба із зайвими кіло. Зараз закинула ту справу, бо вранці нема часу на душ, але може влітку візьмусь за себе.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    о ...і я на аквааеробіку піду ...:))) правда, мені більше зранку б пасувало...але в певні дні і на вечір збирусь. Колись ходила туди. прикольно було, а потім записалась туди на масаж, і мої години співпадали ...вибрала масаж:_))))
     
  20. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Контрастний душ - це, звичайно, супер. Я також влітку його приймаю. В холодну пору року, враховуючи те, як гріють львівські батереї, вже сам підйом зранку з ліжка можна зарахувати до першого етапу контрастного душу.
    Ще добре у проблемні місця втирати мед+оливкова олія, обмотатися харчовою плівкою і пів годинки так походити (або полежати). Шкіра стає еластичною і при правильному харчуванні сантиметрів стає менше.
     
    • Подобається Подобається x 4