Як ви підтримуєте форму?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Фрезія, 22 Лютий 2007.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    А мені в 14 і пиво продавали, і навіть більш сильніші спиртні напої закордоном:haha: Мене хлопці підкупляли всякими смаколиками і посилали по провіант:)))

    І на дискотеках до смішного доходило, мене пропускали, а знайому, якій 19 --неа:)))

    А зараз мій вік залежить від стилю одягу. Якщо в джинсах, кросовках, плюс зачіска --- ніби це зробив вітекр --то років 18. Якщо в строгому діловому костюмі, то більше....
     
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Оооо, масаж - це класно
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    У Формулі краси він є! ПОдруги задоволені. Піду все дізнаюсь ввечері. От тільки не знаю о котрій зможу туди попасти. РОзповісти завтра чи зідзвонимось і разом зайдемо? (Проблема в тому. що уявлення не маю коли сьогодні вийду з роботи і буду відповідно на Левицького (зазвичай біля 19-ої буаю в тому районі))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Sashen’ka

    Sashen’ka Active Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    На скільки я виглядаю зележить від стилю вбрання, і від макіяжу. Хоча завжди дають меньше років.
    А от мому коханому, коли не побриється завжди дають років 30 :))), (хоча йому 23)
    А щоб гарно виглядати, на мою думку, треба гарно висипатись, і займатись спортом.
     
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Так, товаришки форумчанки, активістки, красуні ну і можливо комсомолки :) шукаю компаньйонку і не одну для відвідування танцю живота на Костя Левицького. Розклад: середа 20.00, субота 10.00.
    на аквааеробіку, на жаль, вільних місць немає :sad:
     
  6. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    "Краса до 30 - подарунок природи,
    після 30 - результат твого характеру" - то казала якась із великих жінок (не пам"ятаю хто), але то правда:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    А можеш детальніше написати, що там є і скільки коштує?(особливо про аквааеробіку).
     
  8. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Скажу тобі ціни минулого року - десь 130 грн, здається, в місяць (2 рази в тиждень). Кину тобі в ПП тєлєхвончік
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    до речі, там дуже класна інфрачервона сауна!!!
    Мені дуже подобається!
    Всім раджу!
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Я помітила що в Україні жінки виглядають НАБАГАТО старшими ніж в європі та США. Чому наші жінки скорше старіють? Я думаю тому що :
    - вони більше спрацьовані - фізична праця
    - скоріше "дорослішають" - виходять заміж, народжують дітей
    - на жінці в Україні лежить більше відповідальності за побут - так склалося історично
    - вживають багато кометики
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    100% -но... А ще:

    - на протязі всього життя супроводжує СТРЕС
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Я пройшла 2 сеанси по 10 масажів, перший раз як малому було 4 місяці 2й як 9. Моя сестра теж періожично там робить масажі, а от аква менібільше до вподоби в Софії.

    Додано через 2 хвилини
    Я сама думала повернуся в зал за 2 місяці по пологах, та де там, досі найкраще мені просто виспатися..
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Іванка

    Іванка Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Поділіться досвідом, хто має суху шкіру. Як за нею доглядати.
     
  14. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    підбирайте гелі для сухої шкіри, можна робити саморобний скраб з кави і оливкової олії,- дуже гарний ефект.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Іванка

    Іванка Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Даруйте, кави натуральноЇ, меленоЇ? Чи розчинної?
     
  16. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?


    я мелену каву заварюю в джезві, випиваю... і потім "осад" використовую як скраб з оливковою олією
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Я ще колись робила баночний масаж... :sad: До болі ставлюся терпляче, але це було щось неймовірне. Незнаю чи хтось з шановних форумчанок пробував і які мав від того враження, але я зареклася більше того ніколи в житті не робити. Біль просто жахлива, тіло у синяках та гематомах. А ще прийшлося в цей період пройти УЗІ, то лікарі, коли мене побачили, просто жахнулися...:shutup: :shutup: :shutup:
    Тепер я вже начиталася, що традиційна медицина проти такого виду масажу, що можна ушкодити внутрішні органи, якщо масажує некваліфікований спеціаліст тощо. Сама винна, що мусіла пройти через такі тортури. Тепер я вже точно знаю, що позбутися жирових відкладень і целюліту можна успішно не болючими методами.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Медовий масаж дає такий самий результат.

    Додано через 2 хвилини
    А можна годувати і займатися шейпінгом?
     
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Я читала що фізичні навантаження зменьшують лактацію... Але сама плавала, каталася на лижах і т-т-т нічого
     
  20. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    У нас (шейпінг-зал на Пулюя) молоді мами питалися, коли вже можна приходити "відновлюватися". Інструктор сказала, що після 3-ох місяців. Навантаження буде спеціальним.
     
    • Подобається Подобається x 2