Як ви підтримуєте форму?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Фрезія, 22 Лютий 2007.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Lyudvig я не конче впевнена але "підсушитись" -треба не трохи врізати раціон, а дуже). І тягати вагу, щоб вигляд був, силові.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я не мала на увазі "сушку", як таку, а просто трохи чи то схуднути, чи скинути об'єми. Я знаю, що вага може трохи на початку зрости, але не на 3 кг, ну але вага то таке, але чому об'єми збільшуються?!
    Можливо в ті дні не їсти білок?
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Lyudvig я зрозуміла про сушку, в любому випадку харчування- найперше. А які об"єми ростуть? То все залежить від виду навантажень мабуть. Жир заміщають м"язи, а вони важчі за нього, тому вага "росте".
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Та ляшки ростуть( + 2см., а я того ТАК не люблю...
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Lyudvig сестра). Те саме,тому я відмовилась зовсім від присядів і сильно силових на ноги. Скакалка і біг. Вам, можливо, в цьому сприяє аквааеробіка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я також багато присідань роблю з вагою і без, певно то вони холЄра! Але ж ходять зі мною на заняття дівчата, худюсінькі... Та й тренер казала, якщо гарно потягнутися після силового і потім кардіо, то об'єми не повинні збільшуватись, ага)
     
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    бо то є різні люди з різною статурою. астеніки, які від природи худі і тендітні трудно нарощують не тільки жир, але і м"язи. навть тут пам"я таю писали, що почали робити вправи, щоб підтягнутись, а вага пішла (а вона якраз мала бути на місці).
    я теж від спорту запливаю. але при нормальному харчування. мо як на строгій дієті сидіти, то ні.
    до речі читала, шо такий ефект може зберігатись перші місяці, а потім об"єми підуть.
     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Lyudvig я б і ще трохи почекала в тому ж темпі, а тоді вже по ситуації брати тренування на окремі групи. І підтримую думку, що груз не для жінки, розтяжки- наше все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    У вашому випадку (Ви, я так розумію, відновили тренування після тривалої перерви?) можливо, збільшується м"язова маса при відносній відсутності зайвої ваги (жиру в організмі).
    Як Ви харчуєтесь після тренування?

    Маю подібну проблему.
    Місяць тому змінила спортзал, види і інтенсивність тренувань.
    Зараз мінімум три рази в тиждень відвідую по 2 групових заняття підряд, інтенсивність тренувань з залом, де я раніше займалася, просто не порівнювана.
    Зараз роблю наголос на кардіо, тому що треба кілька зайвих кілограмів зігнати, перш ніж направити всі зусилля на роботу над власне формою тіла.
    З тренувань не виходжу - виповзаю, одяг аж до перепрошую, трусів, можна викручувати в прямому розумінні того слова.
    Тренуюся тільки ввечері, після тренувань до сну тільки п"ю (негазовану воду).
    Денний раціон контролюю, харчуюся здорово і різноманітно, але мій раціон не є дієтою, бо на дієтах не сиділа і не сидітиму, сподіваюсь, ніколи.
    Вага не росте, але і не зменшилася за місяць навіть на 100 г.
    Пояснити це ростом м"язів не можна, бо, по-перше, я і раніше тренувалася; по-друге, зараз працюю не над нарощенням м"язової маси, а над спалюванням жирів.
    Я вже також демотивована і не знаю, що і думати. Закрадається думка перевірити гормони, чи що.

     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Займаюсь лише дообіду.
    Десь за дві години після тренування їм м'ясо або рибу з пасерованими овочами. Може бути ще сир нежирний з бананом чи каша з квашеною капустою або салатом. Приблизно так. Води п'ю достатньо, хоча і не вірю в цю теорію.
    Десь о 5 п'ю каву, правда беру чи дольку шоколаду чи сирочок глазурований, або зефір один. То проблема, знаю, працюю над цим)
    Вечеря приблизно така ж, як обід, чергую м'ясо і сир.
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якби я при такому харчуванні позбавила себе шматочка шоколаду, я за короткий період зірвалася б в зажор.
    Ваш раціон подібний на мій.
    З тією різницею, що тренування в мене після роботи, і після них я нічого не ім.
    І останній прийом їжі в мене часто фрукти, бо деколи на роботі нема на щось інше часу.
     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    сестра-близнюк :)
    забирайте присідання, біг і скакалка - наші друзі
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Lyudvig а тепер уважно подумайте що зробили. Раптом врізали раціон і почали інтенсивно тренуватись. Організм рішив, що скрута настала і треба то їджене срочно запасати.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Щодо ваги... нащо на ній так зациклюватись?! Головне щоб тіло була підтягнуте, та животик без складок жиру


    А ще не спішіть з висновками. Можливо просто у вас коливається вага. У мене, наприклад, вага коливається на 2,5-3 кг кожного місяця. І це протягом останніх декількох років (як було раніше - не знаю, так як до того важилась раз у декілька місяців)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я не те щоб суттєво його врізала, я його змінила. Я жила практично на вуглеводах: кранчі з молоком, кава з тортиком, були і корисні продукти; а перейшла на "правильне" харчування: забрала легкі вуглеводи замінила на білок, овочі, каші і рибу. Хіба трішки собі радості залишила)
    Та я на вазі не зациклююсь, я все розумію, що скачки можливі, мене більше турбує вигляд в зеркалі. Так, в мене нічого не висить, я завжди була спортивної тілобудови, але я бачу і відчуваю, що джинси стали в бедрах туго сидіти. Я так якби вся пухну. Це психологічно вибиває з бажання далі займатись.
    Але в мене вибору немає, наразі буду продовжувати далі, просто заберу трохи присідань, добавлю біг, а там подивимось.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну, хм, я теж не зациклююсь ніби, але дуже Вас розумію - все, що більше 60, вганяє мене в сумчик. Особливо коли до початку занять було менше 60, а тут ніби стільки змін і зусиль - і вже більше 60.
    --- дописи об"єднано, 2 Березень 2017 ---
    кажу ж, близнюки ми і є :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    От практика показує, що дарма, ввечір має бути білкова іжа і овочі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    У мене було теж так само - при силових вага зросла на 3 кг. Проходивши на силові (4-5 рази на тиждень) за півроку я погладшала на 3 кг і це були не м'язи:girl_cray:...
    Тренери в шоці... Прийшлось розбиратись в чому справа. Харчування не змінилось, води п'ю 2 літри (це давня звичка).
    Перевірила щитоподібну залозу - аналізи в нормі. Цукор в крові теж норма. Інших аналізів на гормони не робила (хоча вони у Львові є в "СИНЕВО", але ціна відповідна!)
    Зрештою прийшлось зменшити кількість занять до 3 разів (і не більше в тиждень).
    І на місяць лишити фітнес, щоб забрати "набране добро". Тобто безвуглеводна дієта і аеробні вправи (бодіфлекс). І додати вітаміни та мінерали у раціон (хром, цинк, селен, вітаміни групи В, кальцій та магній). І ці 3 кг почали відходити.
    Повернулась через місяць до силових - через півроку знову 3 кг... Тож знову місяць перерви.
    Від себе можу додати, що жир відкладається від стресу (для мене саме цим стресом став фітнес). І не змінюючи свій раціон, тіло почало захищатись і відкладати запаси.
    Не тіште себе підтянутою фігурою, якщо об'єми та вага росте. Щоб знати чи росте м'язова маса чи кількість жиру - потрібно перевіряти спеціальними приладами (щось таке "примітивне" є на фітнесі де я ходжу).
    Кидати силові я не збираюсь і Вам не раджу. Просто зменшіть їх до 2-3 разів на тиждень. Це вправи для зміцнення м'язів, тому потрібно дотимуватись в дні занять високобілкової дієти - інакше ніякого результату (крім гормонів, що покращують настрій).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я тут подумала, а якщо в ті дні коли тренування не вживати взагалі білкової їжі, тоді і об'єми не повинні збільшуватись?
    Пригадую, в 99 році ходила в тренажерку в Спартак. Так тоді тренер жінкам наголошував, щоб не їли білок в дні тренувань, лише каші і овочі. Плюс не пити до тренування 2 години і після 2. Результати скажу вам були фееричні.
    А зараз всім так радять їсти багато білка і пити, можливо це все просто віяння моди, зважаючи на ті форми, які зараз в моді.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Зі свого досвіду скажу, що вага не падатиме. При такому наборі може бути порушений вуглеводний обмін, а в 99 році його ще не було. Все було в нормі і Ви худнули.
    Саме ті аналізи із "Синево" це показують.
    Якщо є така схильність до порушеного обміну, то схуднути можна лише відмовившись від вуглеводів (солодощів, хліба, фруктів та каш!) І додавши лише аеробні навантаження. Силові вже після схуднення з чергуванням через день: сьогодні - аеробні, завтра -силові.
    З цим питанням я розбиралась досить довго. І ендокринолог доки не бачить, що цукор підвищений, (ви для нього не пацієнт) такого діагнозу як порушений вуглеводний баланс не ставить (нічого толкового не порадить). Зрештою, таке порушення краще розглянуть дієтологи. А його причиною може бути наслідкова схильність до діабету (у мого батька був!).
    Прийшлось шукати все самій. Натрапила на книгу дієтолога А. Ковалькова - досить детально розглянута саме ця проблема. На YouTube є багато роликів з його участю.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1