Як ви підтримуєте форму?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Фрезія, 22 Лютий 2007.

  1. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    шота непонятно, як ви визначаєте КБЖУ, яшо все на око
    я за то, шоб хоча б тиждень строго все порахувати, поважити. Бо мені теж колись задвалось, шо вроді небагато їм, а як почала то всьо рахувать - ой, мама))
    Але у вас зараз 55 кг і ви хочете ще скидати? Може не надо? Хіба ріст дуже вже невисокий
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ріст 1,63. Скидати нема дуже що, але мені мої ноги не подобаються:girl_sad:Тому в залі над ними працюю.
    На око грами, а програмка вже рахує скільки калорій, білків, жирів, вуглеводів.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Як варіант - Ваша теперішня вага і об‘єми є оптимальними для Вашого організму. З оптимальної точки організм дуже погано зсувається. Те що Вам візуально не подобається щось в ногах (форма наростання м’язів/жиру) може визначатись гормональним фоном, і кількість калорій чи годин в залі матимуть другорядне значення
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    І що робити?:girl_cray:
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    На око грами це так само на око калорії ;) якщо вже реально рахувати, то важити і подивитись, чи проблема в їжі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та йой, по-перше не факт, що я права; по -друге - покажіть ноги; по третє: *наспівуючи «палюбі мєня такой, палюбі мєня такой, палюбі мені такой какая я єсть»
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Працювати треба над всім тілом, а не лише за ногами. Може треба більше кардіо додати. Ви займаєтесь з тренером? Як виглядають ваші тренування?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Особисто мені вдалося "виправити" повноту ніг (стегон) повною відмовою від силових, розтяжками, кардіо, обгортаннями, масажем.
    Порівняно з "до" ("до" - до дітей) - -7 см в ОБ, -4 в обводі кожної з ніг в місці "панчохи"
    Але це не рекомендація, а "сферичний кінь" :) я ж не знаю Вашої програми, Вашого типу обміну речовин, в т.ч. водно-сольового.
    Якщо є тренер, може - час його змінити? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    З цим згідна, придбаю вагу і спробую ще так проконтролювати своє харчування.
    --- дописи об"єднано, 17 Вересень 2018 ---
    Займаюся без тренера. 10 хв розігрів кардіо і далі силове тренування. Зараз займаюся тричі на тиждень. На один день припадає якась конкретна група м"язів.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я вже колись писала, що в мене ніколи, навіть як я була на 15 кг легшою не було такої гарної форми ніг як від бігу.
    Але щось мені підказує, що це теж індивідуально. Бо в мене і силові гарно впливають на форму ніг.
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    нема багатозначнішого слова, аніж "гарний" :) у всіх нас є конкретні цілі, і в усіх вони різні.
    Ай, про біг :sad: то все так сумно, я і далі не можу
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Свята правда, бо що одному «гарне», то другому смерть. Але отак зовсім суб‘єктивно кажу як мені є.

    Про біг співчуваю.
     
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Дівчата, хто займався TRX хоча б з півроку: як вам? І який результат воно дає в реалі? Схуднення не потрібне, цікавить пружність м'язів. Щоб нічо ніде не підвисало і не баламбалось) Ну і ще питання: там потрібно мати якусь фізпідготовку чи можна так?
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Online чи потрібна підготовка краще в тренера спитати, який рівень групи.
    Моя сестра займається TRX вже роки три, а може й більше. Фігура, як цукерочка :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Сиджу- думаю, мені поза 30, а я плоска і худа тобто без округлих форм. Я лінива до слідкування за своїм харчуванням, можу отак забігавшись між роботою-домом-зсадками-школами-гуртками забути чи не встигнути поїсти, і переважно починаю наздоганяти це ввечері, але нічого ніде не відкладається, бо зїджене ввечері зранку знову "спалюється". Взагалі то колись 15-8 років назад займалась бігом на далекі дистанції і аеробікою. Зараз ходжу на тренування з крав маги, то там має бути хоча б якась фіз підготовка. Відтискання і підтягування мені дають свій результат, а ще якщо регулярно їсти, то все навіть дуже і непогано, руки прокачуються добре. До речі, в мене якась така особливість, що легко накачуються і стегна, а я страшенно цього не люблю, не хочу накачаних квадріцепсів, тому навпаки не роблю нічого з ними, щоб лише там м'язи не наростали. Бачу що треба щось робити, треба трохи набирати масу, в мене зараз фігура як у марафонця. Але йти в зал і тягати залізо якось не маю бажання, бо жили вилазять і мязи теж, а виглядаю якась засушена, хоча їм все підряд і ще плюс на ніч. Що порадите?
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2019
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нічого. У вас все добре. Округлі форми - естрогенозалежні, це генетика. Ну попу можна «наприсідати», якщо дуже хочеться. А так все добре, просто такий тип фігури.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    я теж працювала над збільшенням ваги, пила домашні молочні коктелі (за основу кисле молоко(тоді мені схоже на йогурт) або звичайне молоко + сире яйце, родзинки, мед, банан, деколи якийсь джем додавала, залежно, що є в наявності з того всього)) + займалася 3 рази в тиждень, то з 45кг дійшла до 51 кг, і дуже собі подобалась. Тепер вже більше 3х років ніц не роблю, то маю 48 і об'єми всі пропали, ті що так важко накачувала/наприсідала.
     
  18. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Якось переглянула старі фото з 2010 року, то таке враження що я на них при тодішній вазі 41 кг виглядала ніби якась повніша ніж зараз при 45кг, зараз лише руки товстіші і плечі ширші.
     
  19. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Брат все таки затягнув в зал. Дівчата з досвідом, підскажіть яких вправ уникати, щоб не розкачувались ноги? На даний момент на ноги лише кардіо і розтяжки і все. І ще, які вправи робити на внутрішню сторону бедра, щоб там не накопичувався жирок, бо бачу що при посиленому харчуванні лише в тому місці відкладається зайве.
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    на те, де накопичується жир, не вплинуть ніякі вправи. це закладена генетично. І якщо треба позбутись зайвого в конкретному місці, то треба худнути загалом. Хоч, як правило, ті місця худнуть наважче.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1