Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Кольорова, 6 Жовтень 2009.

  1. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    А от подивіться для цікакавості на вік моєї дитини!!!! В мене НІКОЛи не було проблем з тим щоб щось купи - не купи- нема грошей і т.д., а зараз то якийсь капец!!!! І по-доброму пояснюю, що саме сьогодні не можу купити, наприклад "Кіндер" (який вона ніколи не їсть, а заради іграшки, ранішк купляла) і т.п., раніше, вона менша була і розуміла, а тепер просто ужас!!!! Але я навчила тка, що - будеш вити, то не куплю, навіть якщо гроші будуть, і в тому плані... якщо не хочеш вчитись - то в інтернат підеш... розумію, що жорстоко! Але проб було ДУЖЕ багато, говорю по-доброму - не чує (не хоче чути), тільки коли кричу починає доходити! Розумію, що це не вихід!!!! Але просто не знаю як зробити так, щоб почула без крику!!!!! Мені її так шкода, коли я кричу!!!! Кажу: ти мене не любиш! А вона починає плакати і я разом з нею!!!! Мені здається, що можливо свого роду такий собі "перехідний вік", але що далі буде????
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Я не реагую. Ігнорую до того часу поки не бачу що заспокоїлись. Тоді сяду і спокійно говорю. Чоловік не вміє ігнорувати, то зразу кидається на них як коршун і починає кричати.
    Моя Андріана (2.5) як не отримує того що хоче починає кулею бігати по-хаті і плакати. Я її заспокоюю і кажу щоб вона спокійно пояснила чого хоче. Не може? Чекаю поки вибігається тоді пропоную їй щось інше а за першу вимогу навіть і не згадую. Трохи діє.

    Із старшими інакше, бо вони вимагають для себе компютер чи телевізор, або як кажу прибирати в себе в кімнаті. Он тоді зразу починається - я не можу, я не вмію, мені треба помочі. Коли відмовляю то особливо Данило починає на мене тиснути що він не буде їсти чи ще щось такого типу. А я кажу і не їж, то ти не мені гірше зробиш. Усе б було не так погано якби тато не робив навпаки. Данило б вже давно заспокоївся якби його тато не звинувачував мене у всіх дитячих провинах. А так, вони собі поплачуть в себе в кімнаті, по-тупають ногами і перестануть. Потім виконають мою вимогу а тоді вже і про телевізор можна буде поговорити.

    А он мені ляпаси не допомагають і страшити їх що виб*ю також. Нині повторила напевне тисячу разів аби сідали робити уроки - нуль на масу. Тоді трохи підвищила тон і кажу, вам подобається як мама на вас кричить? Я того не хочу. Я вам дала те що ви хотіли - мультик, тепер будьте ласка виконайте свій обов*язок.

    А щодо того що таріль не той чи яблуко не таке може нити лише Данило. Дівчата їдять все що дам, а як не дам самі візьмуть. В магазині вимагають але кажу, що нема грошей, хіба б це були сніданкові пластівці - тоді інша справа. Солодощів вже давно не купую бо вічно недогода - то не такі, то не сякі.
     
    Останнє редагування: 7 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 19
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Спробуй поєднати. Ми виявили, що дуже дієва річ, коли сказати "хочеш компутер - прибери в кімнаті". Прибирає махом! :xaxa: Правда, я потім перевіряю, як само. І якщо просто порозпихав, то перекладаємо все, де має бути, і пояснюю, що суть прибирання саме в порядкові, а не в розпиханні речей, щоби їх видно не було.
    Тут у нас теж сувора послідовність. Спочатку домашнє завдання, тоді забави. Починає нити, то розмова коротка: будеш нити, то взагалі нині забави не буде. Кілька разів за ниття провчили і він запам'ятав. Любить під час того, як читаємо йому казку наніч почати дуріти чи щось своє шпортати. Пробували говорити, просити - нуль реакції. Вистачило два рази закрити книжку й не продовжити читання навіть після вмовлянь і тепер слухає дуже уважно.

    Загалом на ниття та вимоги реагуємо дуже суворо - ниєш, то не маєш того, що хочеш.
     
    • Подобається Подобається x 15
  4. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Як реагую? Ніяк, якщо це вдома - йду в іншу кімнату, якщо на вулиці, то тримаю себе в руках (хоч важко, бо завжди збоку знайдеться добра тітонька, яка прийде питати чого малятко плаче?). Роки в 3 були спроби маніпулювання мною, шляхом "гри на публіку" - плачу в людних місцях:girl_smile:, але побачила, що ефекту нема, тому припадків біля вітрин магазину у нас немає.
    Якщо дуже хоче все і відразу, то домовляємось сьогодні те, завтра інше.
    І воно вже привчилось, що плачем мене не візьме, бере хитрощами:girl_smile: улюблений прийомчик "мама купи, бо я ще такого ніколи в житті не мала" :girl_smile::girl_smile::girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 20
  5. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Мій теж починає кричати на малого,коли вже після ен-ного разу "не можна", дитина все одно вперто домагається свого.... я не втручаюся поки можна, споглядаю з іншої кімнати, але коли вже крик, мені стає жаль дитини,тоді я вже мушу втрутитися, бо чоловік теж вже напівзаведений, і тепер треба обом як двом малим дітям пояснювати, що можна і що не можна!!!!
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Мені чомусь здається,що я ніколи не зможу накричати,лякати покараннями свю лялю...навіть якщо буде ну дуже вже сильно вередувати. В дитинстві мій батько карав мене за все!:girl_sad: пам*ятаю,як прийшла у дитячий садок з відбитими квітпчками від капців на чолі!!!:girl_crazy: то зараз смішно,як згадаю,а тоді було гедь не смішно...:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Я не реагую на них,таким вона точно в мене нічого не доб"ється,я на рахунок різних вимого і істерик дуже сувора,не вдається відвернути увагу,тоді на неї не звертаю уваги,виплачеться і все ок,мале мале ,але вже хитрюще,саме смішне підходе до кіоска починає мені тикати і казати тьо,тьо,сьока(сік),цукорка,а мені так смішно з того,йду собі,а вона стане ручками розведе і каже нема.
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Ото як про мене написано
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Думаю, тому і плаче, що раніше купляла, а тепер - ні :) Рефлекс виробився у дитини - це мені мама купує ЗАВЖДИ.

    А мої жуки-павуки знайшли теж спосіб тиску на мене - мама, ми Тебе не любимо! Вчора малий каже: мама, я Тебе не люблю, люблю тільки тата, бабу, діда, Соломійку і СЕБЕ, а Тебе не люблю! :)
     
    Останнє редагування модератором: 7 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    О, Дарко нам любить сказати "ви мені ніколи нічого не купуєте". :girl_crazy: На що я спокійно відповідаю "і нема на то ради..." Вимоги припиняються. :girl_smile: А взагалі, коли йдемо до магазину, то завжди попереджаємо, що він може піти подивитися на забавки, але купувати ми нічого не будемо.

    На жаль, такі речі в очах дитини виглядають зовсім інакше, ніж у ваших. Таким чином дитина навчиться, що можна маніпулювати вами. Буде питати щось у тата, а якщо він не дозволить, то у мами. При тому, якщо спитати "що тато сказав", відповість, що тато дозволив. Треба з таким дуже вважати, бо дитина то сприймає, що тато й мама не є заодно, що з ними можна махлювати... У час нашої кризи саме так і сталося. Потім він побачив, що тато й мама заодно й більше не робить такої подвійної гри. Однак, якби я хоч раз не стрималася, то все - буде знову випробовувати нашу єдність думки на міцність.

    Я на таке відповідаю "а я тебе все одно люблю, навіть коли ти мене не любиш". Він тоді здивовано каже "ні? ти не любиш мене, бо я тебе не люблю", а я знову повторюю, що "хоч ти мене не любиш, я тебе любюл все одно". На тому "нелюбов" припиняється. :xaxa:
     
    Останнє редагування: 7 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 16
  11. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?



    У нас зараз також криза першого року((((((((Крики,істерики з боку малого зараз йдуть повним ходом.Найбільше мені не подобається коли бачу як чужі діти качаються в магазині по підлозі...і я завжди казала чоловіку,що не допущу такого зі своєю дитиною.........таааааааа у нас зараз саме таке і починається,якщо щось не так малий вигинається на руках,коли ставлю на землю,то починає сідати і плакати.....В магазині спокійно подивитися ні на що не можу,максимум 1 хв і все стає йому треба((((((((((((((Вдома трохи легше,бо стараюся не звертати уваги або відвертати його увагу на щось інше,
     
    Останнє редагування: 7 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  12. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    в нас аналогічно :)
    але дійсно, нема на то ради
    тому Ярина любить в магазин з бабцею і дідом ходити - в них простіше вициганити
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Був випадок у нас. Ромчик десь в 5 років вже не пам'ятаю за що дуже на мене образився (щось хотів, а я не дозволяла). Почав плакати гіркими сльозами і каже мені: "Відведи мене до бабусі, я тут не хочу жити, бо ти мене не любиш". Мене це так вразило і так мені себе стало шкода, що я вперше в житті перед ним розплакалася. Не могла стриматися. А він відразу припинив свою істерику, бо теж був в шоці. Більше він такого не казав, видно таки щось тоді зрозумів.
     
    • Подобається Подобається x 12
  14. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Істерик в магазині нам поки що вдається уникати, а все тому, що ми завжди перед магазином домовляємося що купуємо. Наприклад, якщо йдемо по хліб, то я повідомляю, що ми купуємо тільки хліб і все, а тоді даю їй вибір чи піде вона зі мною в магазин, чи зачекає з татом. Як правило, завжди йде зі мною, бо хоч подивиться на ті смаколики і їй легше стане. Коли їдемо закупляти більше продуктів, то дозволяємо їй вибрати собі 1 чи 2 речі, вона може так по магазину довго бігати і міняти: спочатку візьме соломку, потім передумає, кладе її на місце, йде по печиво і т.д., але то завжди стільки речей, скільки ми домовились. Будь-які спроби порушити домовленість строго припиняю, тим самим намагаюсь привчити дотримуватись слова.
    Але в інших ситуаціях Катя і плачі то нероздільні речі, бо коли вона втомлена, голодна, чи їй не комфортно, то відразу починаються бзіки. Наші сусіди вже напевно звикли, що ми йдемо по вулиці, дитина верещить, а я зі спокійним обличчям веду її додому. Вдома пояснюю, що коли вона кричить і плаче, то я не розумію нічого і не можу їй допомогти, тому треба говорити спокійно. Інколи дієво.
    Коли дитина в серйозній істериці я ніколи не намагаюсь щось говорити, бо вона й так не чує, просто обіймаю і чекаю, коли переплаче, тоді розмовляю з нею.
    А якщо істерика тільки починається, можна перевести увагу, наприклад спокійно ніби сама собі говорю "я би так чаю випила, який би то зробити собі малиновий чи персиковий" і мала частенько переключається на мою тему і біжить робити мені чай (улюблене заняття - вимочувати пакетик), забуваючи чого збиралась плакати.

    Насправді способів запобігти істериці є багато, але буває, що мама така втомлена, що легше накричати, аніж лізти зі шкіри, щоб все було педагогічно, сама часом таким грішу, хоча від того нема користі ні мені, ні дитині.
     
    • Подобається Подобається x 20
  15. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    У мене мала страшенно любить цю передачу. Аж рота відкриває, як дивиться - зі сторони виглядає, ніби там трилер показують. Я вже було подумала, що то її чогось навчить. Ага! Як капризувала, так і капризує, тільки кота почала виховувати методами американських нянь: "Бакс, якщо ти зараз не заспокоїшся, то підеш до дідової кімнати думати над своєю поведінкою!" :D
    А так з нею ніби можна домовитись, особливо в магазині. У нас інша біда, називається "ну чииииииим я маю баааааааавитись?" і "а знаєте, з ким я сьогодні сплю?" (як ви здогадалися, з мамою і татом -секунда - і вона вже вмостилася між нами, причому з подушкою, ковдрою і купою іграшок.
     
    Останнє редагування: 7 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 18
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    У діда й баби така робота. :girl_haha: Нашому Даркові пощастить, якщо дідо й баба приїдуть до нас гостювати, а так - йому, бідачці, дуже не пощастило.
    Хоча, минулого тижня купили йому гру настільну, там цифри від 1 до 100, то він уже українською ті цифри майже вивчив, а от нінтендо нізащо не купимо... Погані ми батьки! І тут плач чи ні - не допоможе.
     
    • Подобається Подобається x 11
  17. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Цілком згідна, що мама з татом мають мати однакову позицію - якщо не можна, то обом казати не можна!!!Я так і роблю- просто тато кричить ні, а мама підтакує і пояснює чому ні!Тут я мала на увазі, що я більш м"ягше щось не дозволяю...я пробую відвернути увагу іншим цікавим предметом, або просто вигадати ніби, ось ось дивись на наше вікно щойно голуб сів і т.п.А чоловік інакше реагує, може тому ,що він з ним більше часу і бачить, що інакше як не крикне - дитина не зреагує!Я напевно м"ягша, бо не бачу малого днями, бо на роботі, а коли приходжу - намагаюся ніби догодити.А коли вони обоє у бабусі, а я весь тиждень не бачу малого, то вже навіть свекруха каже: коли я приїжджаю малий вже нікого не любить, тільки МАМУ)))
    (Богу дякувати істерик по підлозі у нас нема ттт)
     
    • Подобається Подобається x 10
  18. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Нарешті прочитала, що в когось також неслухняні діти. Нам півтора рочку ми дуже жваві, цікаві, гарно як на наш вік вже говоримо порівнюючи з однолітками (в нас сусідка на тиждень молодша то маємо з ким порівнювати) якби не один недолік ми дуже капризні, якщо нам відмовити то ми можемо лягти, вигинатись і саме обідно що битись, і ніякі виховні розмови, прохання непомагають пробували дома ставити в куток тепер ми самі демонстративно стаємо і посміхаємось, а коли тато підвищить на нас тон розмови то так скривимось і сльози прям як горох течуть. Правда є в тому в сьому одна перевага ми довго неможемо ображатись і коли ніхто на наш "концерт" незвертає увагу дуже швидко забуваєм і посміхаємось. А от як віддівчити битись неуявляю, б'є всіх і маленьких і великим. Навіть неможу передати словами як мені інколи встидно що така гарненька дівчинка а мама так погано виховує не навчить що битись негарно
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    А ми своє загубили то я перехрестилась!!! Дуже тішусь що його нема і ніхто не знає куди заникали. Волію бути поганою мамою а ніж щоб дитина бавилась тою єрундою. Компютер і телевізор я завжди можу виключити, а та собака переносна і від неї відівчитись неможливо. А так загубили і проблема з голови злізла.

    У нас були з малою Андріаною, то мене моя мама визбирувала що я дитину калічу бо ігнорую її істерики. Визбирувала до моменту нашої пригоди з істериками і маминими методами боротьби з ними. А ще після ситуації коли мала зайшлась більше виховання нема. Як на диво і істерики зникли відколи нестало захисника який дитину пожаліє.
     
    • Подобається Подобається x 11
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Щиро вас із тим вітаю! Пригадую, як ти казала, що то найгірше, що можна дитині було подарувати. Я то Романові переказала й він цілковито погодився! Правда, Даркові ми сказали, що йому не бачити того тому, що він з нами українською говорити не хоче.
     
    • Подобається Подобається x 5