Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Кольорова, 6 Жовтень 2009.

  1. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Я спершу зі злості казала, що теж не люблю, а мій Дмитро мудріший за мене, казав - а я Тебе люблю. То я вже від нього навчилася, теж тепер так відповідаю на "нелюбов" :) А ще коли хочу пожартувати, на "Я Тебе не люблю!" відповідаю "Любиш, любиш!!!" :)))
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Я своїх також за це ганяю. Якщо ми не збережемо мови то коли вони самі допетрають що їм того треба?
     
    • Подобається Подобається x 10
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Ой, болюча тема... :sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Я колись переймалась тим у моєї Ликери.

    Потрапила у дитячий інтернаціональний колектив - проблема зникла.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Вчу-вчу своїх малявочок говорити "будь ласка" - і одні двійки... Постійно "мама, дай машинку", "мама, дай пити" - а я відповідаю "Дай поїхав в Китай" або "Принеси ляльку поїхав в Китай" :))) Діє!
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Моїй малечі теж "будь ласка" якось не йшло, то ми перейшли на легший варіант - "Прошу (мені) дати.... прошу (мені) зробити....".
    Здається, їй навіть сподобалось - частенько використовує оте "пошу мені", навіть, коли не знає, чого б це попросити :).
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    А ми питаємо "а як гарно треба казати?" Теж діє.
    Коли просить "дай пити" спершу мовчимо, то він уже сам каже "прошу дати мені пити". :)
    Найбільше мені подобається, як він каже "татко, прошу мені помогти". :girl_tender:

    А будь ласка він вимовити не може, то каже "бубаска". :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    А як реагувати коли малятка падають на асфальт и топочуть ногами. Сьогодні таке побачила, добре що погода хороша)). Мамочка просто стояла біля нього,він покричав і встав і пішов. Оце її витримка. А правильно як?
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Темку почитайте і вирішуйте, що для вас правильно, а що-ні
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    У мами не лише витримка, а й звичка. Крім того, вона ж знає причину, чому дитина кричить, якби з болю, то точно би не стояла спокійно, а якщо це просто шантаж - я би теж перечекала, бо що більше можна на вулиці зробити?
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    От такая ситуація. Ви на дитячому майданчику і ваш малюк грає машинкою. Підбігає друге маля і хоче бавитись також машинкою вашого малюка. Плаче ,а ваш не дає машинку. Що Ви зробите в такій ситуації? Дати іграшку цій дитині щоб не кричала, чи ні?
     
    Останнє редагування: 9 Жовтень 2009
  12. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Напевно так і правильно, він зрозуміє, що нічого не доб"ється істериками і припинить їх влаштовувати. Діти ж набагато хитріші ніж ми про них думаєм:girl_cool:

    Якщо вже не дає свою власну машинку, то мабуть нічого не зроблю, хай робить мама того плачучого маляти:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Яруська Що ВИ будете робити в цій ситуації?
     
  14. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    В якій саме, про машинку? То я вже написала-НІЧОГО, якщо моя дитина не хоче свою річ віддавати іншій дитині, то проблема мами тої дитини.
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Я таких ситуацій мала БЕЗЛІЧ. Тут народ любить прийти на майданчик без забавок (дослівно, НІЦ не беруть дитині), а тоді виставляти претензії чужим дітям, що вони не діляться.
    Я тоді прямо кажу: ТАК, він НЕ ділиться, але він легко обміняється.
    На мене завжди дивляться великими здивованими очима, але мене то не цікавить. Пояснювати дитині до 6-ічного віку, що таке ділитися, можна, але вона того до 6-7ічного віку не зрозуміє, і не повинна, зрештою. Вона то бачить так - у неї забрали НАЗАВЖДИ. А якщо обмінятися, то шкода, звичайно, що своя забавка гуляти пішла, але зате яка класна нова дісталася. Це дитині пережити легше.

    Якщо подивитися на канадських тінейджерів, дуже добре видно наслідки виховання "ТРЕБА ділитися". У дитячому віці вони всі "радо" діляться, бо мама сказала, проте в дорослому стають такими егоїстами, що капець.
    По своєму Даркові бачу, що доріс уже до розуміння, що таке ділитися, правда, до дій його не завжди прориває, але з часом то прийде, бо ділиться він усе частіше.

    У таких ситуаціях важливо бути на стороні СВОЄЇ дитини, бо чужа прийде, піде та й уже, а з вашою дитиною вам потім працювати над шкодою, якщо таку буде завдано звичайно. :)
     
    • Подобається Подобається x 15
  16. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Liliyah Romanova психологи і радять не давати і не обмінюватися іграшками. Бо це його іграшки і тільки малюк вирішує,що йому з ними робити. Коли це читала,то була вражена. Хоча тепер розумію на 100 % правильність таких дій.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Цікаво. А чому саме психологи радять не ділитися?
    Щодо того питання психологів не читала, довіряю своїй інтуїції переважно. Просто ставлю себе на місце дитини в таких ситуаціях і відповіді самі приходять.
    От коли інтуїція мовчить, тоді звертаюся до літератури.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    Моя мала часто сама все роздає. :)
    Але років три тому був один випадок, коли її привезли до свекрухи разом із двоюрідною сестричкою (нашій було три рочки, тій - два), і там така війна за іграшки пішла! Обняла Настя каченя, лягла на нього пузом і реве, сестричка її тлумить по плечах, а над ними прабабуся плаче, свої руки під кулачки підставляє. :) Ситуація була схожа на описану Лілею: всі іграшки, які є у бабусі - наші з дому, батьки другої внучки з собою їй нічого не дають, бо у бабусі є купа Настиних іграшок. Я розумію, що малій дитині не поясниш, але дорослі могли би здогадатися, що можна щось на обмін взяти.
    Про це мені потім прабабця розказала, мала партизанилась - вона взагалі ніколи не видасть, що її хтось образив, хіба що потім забуде і промовиться.
     
    Останнє редагування: 9 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    А я б ділилась забавками з іншими дітьми. І своїм кажу що нема нічого страшного в тому якщо ти даш іншому хлопчику забавку побавитись. У нас було багато випадків коли ми жили в місті що діти приносили забавки на майданчик і всі бавились забавками усіх. Правда потім всі батьки пильнували аби позабирати свої забавки.

    Так само як до нас приходять чужі діти бавитись і вони собі дозволяють брати любі забавки за бажанням, а коли ми ідемо до них то вони вже того не руш, те не бери... тут не стань. Онце вважаю не правильним. Якщо ти свого не даєш то чого до чужого маєш право?

    А те що інша дитина перед вами закатує істерику то я б з дитиною просто поговорила і пояснила що то мого хлопчика забавка і я його попрошу з тобою поділитись, але це не гарантовано. Дітей треба просто переключити. Найважливіше не показати дитині, любій дитині своїй чи чужій, ваші емоції. Вони для того і закатують істерики щоб викликати в вас обурення тоді вони чуються на рівні. Треба залишатись спокійними як двері і говорити до них зовсім без емоцій.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви реагуєте на сльози і вимоги дітей?

    и з тими забавками теж маємо проблему. Приходимо до сестри в неї двоє старших дітей 4 і 2,5 поки.. то старша їхня все забирає, меньша за нею копіює... а моя тільки щось візьме то зразу "віддай! Це моє!" вмовляння не працюють. Коли до нас прийшли то умудрилися і Вірині забавки позабирати.. Сестра реагує на це говорить з своїми дітьми, але вартує їй скритися з горизонту як все повторюється.. Я поки що думаю не вмішуватися.. хай мала сама вирішить ці питання з сестричками. Хоча спостерігати за цим чим раз тим прикріше.
     
    • Подобається Подобається x 1