Як ви ставитесь до брекетів?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем irinara, 16 Квітень 2007.

  1. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Ставити не болить. Бо то просто приклеюють брекети до зубчиків і перетягують їх дротиком. Боліти буде вже вдома, коли ті брекети почнуть розвертати ваші зубки в правильному напрямку. Мене один час так боліло, що я сиділа на Німесилі, бо терпіти біль було не можливо. Але то так не завжди. Тільки один день день на тиждень, потім вже не болить.

    ---------- Додано в 09:04 ---------- Попередній допис був написаний в 09:04 ----------

    Ортодонти,то не стоматологи. Вони добрі :) і милі.
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    мені такого не ставили , не говорили, хоча своєю лікаркою я задоволена цілком. мала капу на ніч, зуби назад не змістилися, все нормально, носила брекети ще десь 10 років тому.
     
  3. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Або капа, або ретейнери. Вибираєте, що хочете. Чим довше буде носити, тим більша гарантія, що зуби не змістяться назад.
     
  4. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    а потім як за часто тркба ходити до ортодонта? там треба буде підкручувати, так?
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    час від часу треба, аби ортодонт дивився, як випрямляються зуби. Я ходила часто, бо в мен були прозорі брекети, вони делікатніші і часто відклеювалися . То мусіла бігти приклеювати, вже потім була не рада, що поставила їх. Хоча естетично вони звичайно гарніше виглядають, ну але і ціна вища
     
  6. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    чекаю того дня трохи з страхом , але дуже хочу вирівняти зуби. хоча вже ніби і змирилася з ними, але якщо є можливість їх вирівняти то чому б і ні.
    ще трохи "напрягає" то чи достатньо лікарка кваліфікована, все таке місто не велике, і лиш 1 ортодонт.
     
  7. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Мені ортодонт, сказав, що ретейнери, бажано носити завжди, тобто пожиттєво:girl_crazy: так надійніше мабуть.
    коли ставлять брекети, нічого не болить, абсолютно. Я от чекала коли ж почнеться біль після встановлення брекетів, накупила таблеток, і.. вони мені не пригодились, бо мене не дуже боліло, не нило взагалі, лише на дотик були чутливими, трошки так поболювали, якщо кусати щось твердоньке. А от вчора мені поставили якусь таку конструкцію, яка розширює зубки, от це вже боляче, без таблеток правда, але я зараз тільки пюре можу їсти :)
    От я теж хотіла, але мене лікар відмовив чомусь, сказав, лише металеві. Можливо для кожного випадку, свої види брекетів, хоча різниця в ціні між металевими і тими прозорими була не великою.
     
  8. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    ну це залежить від вашої ситуації, зазвичай направляють на фото знімок черепа (як він називається забула), панорама, лікують і санують всі зуби-гігієна і тоді встановлюють
     
  9. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    оце для мене просто кошмар. ніби ніякі верхні не болять зуби. але певно щось знайдуть.
    ну нічого, прийдеться потерпіти, заради красивої посмішки.
     
  10. ALALA

    ALALA New Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Деталізую (перелік не повний):
    - болі у м'язах (тепер пробую цю проблему вирішувати у київських лікарів);
    - утворення гранульоми внаслідок загибелі нерва переднього зуба (це явище описане серед ризиків ортодонтичного лікування);
    - при зніманні брекетів мені пошкодили емаль, після цього ненав'язливо запропонували вініри.
    Клініка дорога, у центрі Львова, з гарною плиткою у туалеті і відеоспостереженням.

    Взаємозв'язок зубів, м'язів і суглобів вивчає гнатологія (розділ стоматології), але для більшості стоматологів це - темний ліс, навіть у світі висококласних спеціалістів цього напряму не багато.
    Цитата з підручника :
    Ортодонтические вмешательства, изменяя положение и функцию зубных рядов, воздействуют на жевательные мышцы и ВНЧС. Во время и после ортодонтического лечения могут возникнуть симптомы мышечно-суставной дисфункции. Это происходит из-за того, что часто ортодонтическое лечение бывает направлено на устранение морфологических и эстетических нарушений, а функциональные аспекты (состояние ВНЧС, характер функциональной окклюзии) выпадают из поля зрения. Причиной осложнений ортодонтического лечения является недостаточное обследование жевательных мышц и ВНЧС перед началом лечения.

    Любое исправление аномалии приводит к изменению соотношения челюстей, функции мышц, топографии элементов ВНЧС. Вопрос в том, может ли система адаптироваться к этим изменениям или наступит патологическая реакция. В этом плане имеют значение длительность воздействия ортодонтической аппаратуры, возраст пациента и другие факторы.
    В.А.Хватова
    Клиническая гнатология

    Існує документ МОЗ з переліком обов'язкових діагностичних процедур перед початком ортодонтичного лікування, однак далеко не всі ортодонти його дотримуються, адже просто "ставити брекети" - значно прибутковіше.
     
  11. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Ясно, дуже дякую. Перша фраза ортодонта була: "Не розумію, що Вам не подобається" - на цьому, думаю, зупинюся. Лучшее - враг хорошего.
    Я, звісно, маю трабл з прикусом, але якщо лікар сказав, що це варіант норми, то свою мнітєльность краще відкласти в далекий і глибокий ящик.
    Складається враження, що для стоматологів - будь-що, крім сверління зубів - темний ліс. Вже досить довго прикушую щоку, після установки пломби, консультувалася в кількох лікарів, дуже смішно це все виглядало: питаю про те, як можна позбутися проблеми, "відповідають", що маю вторинний карієс на кількох зубах. Повторюю, що мене хвилює найбільше, починають казати, що причин може бути маса (що я і сама знаю, але знаю точно і коли саме та від чого це сталося). На всіх стоматологічних форумах пишеться, в першу чергу звертатися до дантиста, він визначить, що і як. Ну так, якщо знатиме))
    "Зазадент".
     
  12. 4orry

    4orry New Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Доброї усім пори доби! ))
    Маю таке питання, можливо хто допоможе-порадить.
    Мені 23 роки і майже все життя мала криві зубки :girl_sad: (два передніх на верхній щелепі), зараз вони вже майже на половину один на одного залізли, до того ж скоро в мене весілля, отож думала-думала та й надумала брекети поставити.
    Сходила в приватну клініку "Усмішка" на Виговського, то там мені ціну сказали від 12 000 грн. (за керамічні).
    Я щось дуже налякалась такої ціни, та й часу якось не було, то відклала це питання на потім.
    Але весілля вже через пів року, а часу розходжувати по різних лікарях і вибирати хорошого спеціаліста не дуже вистачає.
    Можливо хтось недавно ставив і порадить гарного стоматолога?
    І ще може хто зорієнтує трохи в цінах на брекети загалом.
    Буду дуже вдячна.
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    а Ви думаєте що за півроку Вам знімуть брекети і у Вас будуть рівнесенькі зубки?
    В мене всі знайомі брекети носили від 1 року і більше. Навіть люди, в яких зуби були не дуже то і криві.
     
  14. 4orry

    4orry New Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Та ні, не думаю, знаю, що носити їх треба від року і більше, але сподіваюсь, що за пів року хоча б трохи ситуація зміниться в кращу сторону і вже не так помітно буде.
    (На день весілля ж можна їх зняти, а потім знову носити собі ще скільки потрібно буде)
     
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    я б не радила, хоч я не спеціаліст і носила лише пластинки. За день в мене так розходились зуби, що втрачалось 2-3 тижні "підтягувань". Ну і не знаю чи за півроку буде аж такий результат...хоч вам це видніше.
    +навіщо мучити свої зуби тими клеями.
    Але я не спеціаліст і це лише моя суб'єктивна думка. Зараз сама роздумую над брекетами. Але поки всі зуби не виростуть, навіть не буду рипатись з тим ділом. А то як виріс перший зуб мудрості три роки рівняння пластинками пішло коту під хвіст.
     
  16. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    таке саме зараз маю. брекети зняла років 5 тому, ввесь цей час ходила з ретейнерами, через деякий час почав утворюватись проміжок між зубами, то мені знов поставили брекети , але тільки на чотири передні зуби, щоб зтягнути їх до купи, так ходила місяць. після цього знов поставили ретейнер, але вже не дротик, а таку смужку. Декілька років було відносного спокою із зубами, доки не почав рости зуб мудрості, і передні зуби почали скривлюватися, то декілька місяців тому мені вирвали два зуби мудрості, точніше один вирвали, а другий ще не прорізався, то вони зробили надріз у яснах і також вирвали. тепер я ношу прозору капу, щоб вирівняти і знов зафіксувати зуби в цьому положенні. Надіюсь, після цього вже не буде ніяких "сюрпризів"??)
     
  17. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Я думаю, що жоден ортодонт на таке не погодиться.
     
  18. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    я думаю будь-який ортодонт таке зробить-в мене так дві коліжанки заміж виходили, звісно за зняття і встановлення платили але це цілком реальна опція
     
  19. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    ага, тільки варто подумати перед цим, що залишиться з поверхні зубів, коли там будуть два рази клеїти і два рази віддирати ті брекети. Може в такому випадку (маю наувазі весілля) краще почекати ті пів року, а потім вже ставити брекети після весілля?
     
  20. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    а я досі маю, правда нижні. В дитинстві років зо три носила пластинки, результату 0.
    Ще в юності брекети для моїх батьків були задорогі. А тепер я не хочу того, реально ніколи тим не комплексувала. Єдиний недолік - це зубний камінь, який відкладається глибоко в яснах і із-за щільності зубів важко його дістати, але тепер то діло поправиме. Дивлячись на старших панів із брекетами завжди дивувалась для чого їм мучитись (наскільки мені відомо що перший час досить боляче і дискомфорт, зовнішній вигляд)проживиши півжиття із кривими.... ІМХО