Як ви ставитесь до брекетів?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем irinara, 16 Квітень 2007.

  1. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    4orry, є сублінгвальні брекети, дорожчі, але їх не видно. Вам дісйно можуть зняти і назад поставити брекети (я б ніколи добровільно цього не зробила б, бррррр), а ще ставити вам будуть нові брекети, тобто це буле коштувати стільки ж, скільки й вперше. Я рівняла зуби до весілля, в мене на то пішло 8 місяців, після того ретейнер ще 3 роки по ночах вдягала, все добре.
     
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Від прикусу багато чого залежить. Від псування зубів навіть до дихання. В знайомої до 23 років діагностували астму, дівчина задихалась. У Львові пішла до стоматолога, він сказав що то все зуби роблять. Пролікував, поносила брекети і зубки гарні і астма пропала.

     
  3. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Справа не тільки в кривих зубах, брекети не лише це вирівнюють, є ще багато серйозніших проблем, які можуть нести шкоду, наприклад, прикус, а його виправити, можна лише за допомогою брекетів, бо ця система для прикусу, кріпиться на брекети, по іншому ніяк. От в мене така проблема, зуби рівні а прикус неправильний, і ношу брекети, хоча я не відчуваю дискомфорту і болі, наразі ггг :)
     
  4. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    ну ще ж пів залишається. і якщо хочеться мати гарні зуби-то чому ні? тим більше я 10 років просиділа в дома з дітьми. і в 30 (через 3 роки) планую тільки почати жити повноцінно.
    була я вчора в ортодонта. Отже: сказала шо можна ставити. спитала скільки мені років, і що десь 1.6 року носити треба.
    ціна 4000 металеві і 5.500 керамічні.
    я б звісно керамічні хотіла, але дуже шкода грошей.
    ще треба на знімки панорамні і зліпок і набір для гігієни десь зоо грн.
    потім перші пів року 1 раз в місяць ходити, потім можні рідше, прийом буде 70 грн. потім поставить ретейнери.
    але перше треба зробити 1 дирку, якраз на уті кривого зуба, вона маленька, але як зуби будуть обертатися то вона заховається, і гігієну зробити.
    боюся просто капец.
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    в мене нижні дуже щільно йдуть і трохи криво і хоч то не видно та все ж я ще думаю над тим, щоб поставити брекети. Дискомфорт-так, але вже щоб аж так боляче, досить терпимо... Ну і зовнішній вигляд від нижніх як зіпсується? Колись я була впевнена, що як ставити на нижні, то конче і на верхні, навіть якщо вже на верхніх були брекети. Але у Львові в моїй клініці стоматологічній мені сказали, що це не так.
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    в кожного по своєму зміщуються зуби. В мене перший день підкручування пластинок очі на лоб лізли і сльози горохом котились від болю, що я їх могла і зняти і перекрутити як хотіла.

    звучить трішки дивно. Тому що зміщуються зуби однозначно. Хіба одну щелепу будуть підтягувати до іншої. Я як носила пластинки, то спочатку рівняли нижню(бо там були проблеми, а зуби на верхній ідеально рівні), коли відбулось необхідне зміщення зробили і на верхню щоб вирівняти прикус.
     
  7. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Я вже з брекетами.
    вчора поставила, не боліло зовсім, аж сьогодні почало трохи нити, особливо коли притискаю, їсти напевно не зможу.
    виглядає страшненько. в мене на 1 кривому не дротик, а пружина. от вона дійсно стрьомно дивиться, але то тимчасово, як буде місце то її поміняють на дротик.
    їсти важко, батон їла, то потім виколупувала його довго, яблуко різала дрібненько і так їла. забивається все страшно. купила спеціальну щітку і йоршики. треба після кожної їди чистити. а в гостях як? переживти чи щосьне залізло.
    і ще питання, я колись до того привикну? бо поки що жесть. мішає конкретно, якби були ще на нижній щелепі то певно здуріла би.
    і трохи гумору: мій малий вчора аж плакав, казав щоб я зняла і йому причіпила. цілий вечір діставав.
    і ще питання: як їх знімають?
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    звикнете, то спочатку видається капець як незручно і страшно, потім звикається.. Щітку можна носити з собою, бо брекети треба тримати в чистоті, від цього залежить здоров'я зубів, щоб там нічого не затримувалося. Але з часом звикнете і буде на автоматі то, що треба прополоскати рот
    легко :)
     
  9. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    натер мене 1 передній, і дротик останняй торчить тоже муляє. заліпила жувачкою.
    возмущається мій чоловік за ціну. нині якась співробітниця йому розказала що теж мала (вже зняла) і робила в Кам"янці то платила 2000. я таких цін навіть не бачила як шукала в неті інформацію. хіба то давно було.
     
  10. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Сходіть до лікаря, нехай поправить, бо може натерти до ранок.
    а взагалі моїй малій ортодонт після кожного візиту дає такий ніби віск мягенький, на всякий випадок. ЇЇ не муляє, але віск бере, вона ті пуделка збирає)))
     
  11. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Не можу піти, вона тільки по вівторках приїзжає з Тернополя до нас.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    в чому дивність? Якщо можна ставити лише на верхню, то певно і на нижню можна. Я нижні не рівняла перед брекетами і по тому теж ні.
    дротик треба піти до лікаря аби відрізав максимально. В мене то саме було.
    ой знаєте як то з людьми? робила може десь 10 років тому, а говорить, що знає ціну...
     
  13. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Коли я вже зможу жувати? бо ті пюрешки і йогурти вже надоїли. страшенно хочу оселеця з цибулею і хлібом. а пожувати не можу-болить.
    сьогодні вже 5 день, а біль при жуванні не зменшується.
     
  14. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    ну в мене теж десь добрих тиждень-два була така біль, то я трошки й схудла за цей час, бо печенько гризти не мож, снікерс також :girl_crazy: хліб ножем надрізала, бо відкусити не могла. а потім біль перейшла і їла практично все, ну окрім горіхів і т.д.
    потім самим гіршим для мене було, це коли солодко спала лицем в подушку, то брекети натискали губу з внутрішньої сторони і то муляло цілий день. тут дівчата пишуть, що в таких випадках треба воском натирати, але на жаль, мені ортодонт тоді нічого про це не говорила.
     
  15. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    в мене вже -1.300 за 5 днів. хоч то тішить. печенька не їм. лиш барабольку, бурячок, йогурт і молочну кашу за дітьми доїдаю. ну і вчора шоколадку смоктала.
     
  16. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Ой, це для мене теж було найстрашніше. Але підбадьорювала себе тим, що раз болить - то зуби рівняються. :girl_tender:
    А взагалі, будьте готові, що ще декілька місяців, після підкручування дротиків будете відчувати це ниття. Але з кожним разом воно буде тривати все менше і не буде таким нестерпним.
     
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Я на початку носіння брекетів місять-два десь звикала, звичайно, раціон трохи змінився (нічого твердого), і після підтягувань кожен раз болючий дискомфорт був, але ж без цього ніяк. І, бувало, що дріт натер щоку, то лікарка підтягувала, тобто, все поправимо. Зате потім їла усе - і шоколадки, і горіхи, головне прополоскати рот після їжі, чистити спеціальними щітками зуби. Але у мене вже трохи досвід був - до брекетів я рік пластинку носила, тоді теж все треба її після їжі сполоскати було. Призвичаюєшся до того всього, а там вже, гляди, і знімати їх пора:girl_wink:
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    тому що змінюється прикус і чи не буде шкоди, коли лише одну щелепу підтягують.
     
  19. halmi

    halmi Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    ставили дочці брекети в 1-й стоматполіклініці, на одну щелепу 2800 грн., консультація 20 грн., лікар дала спеціальний воск, щоб класти в місцях, де натирають дроти
     
  20. SunSay

    SunSay New Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Дівчатка, порадьте! Нарешті відважилась поставити брекети. Спочатку хочу тільки на верхні зубки. Шукаю хорошого спеціаліста з адекватною ціною. Була на Симоненка, в Максима Леонідовича. Сказав, шо треба на 2 щепепи ставити, по 500 доларів за кожну. Ще була в Чучмая Ігора Георгійовича, там взагалі 600-700 доларів, ше й здоровий зуб треба видаляти.:girl_sad: З нетерпінням чекаю на відповіді:girl_smile: