Як ви ставитесь до брекетів?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем irinara, 16 Квітень 2007.

  1. Dusheska

    Dusheska Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Поділіться інфою, де ставили? Які? Подумую собі поставити, але дуже боюсь))). Не знаю чи витримаю ту біль))) Бо зубна біль то для мене капець повний. Вам лише на верхню щелепу робили?
     
  2. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    я теж про це задумуюсь. Хочу на верхню щелепу. Якби швидше подумала і пішла б вирвала 2 зуба молочних, то б напевне зараз всі зубки були рівненькі((( Питалася лікаря на Симоненка скільки зараз то все коштує то сказали 500 євро а не доларів!!! я була в шоці....
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    я ставила 15 жовтня на вул. Крушельницької. Там залізні коштували 2500 на одну щелепу, керамічні (ті, що прозорі) -- 4 тисячі. Не знаю, які ціни зараз, але та ортодонт, в якої я ставила перейшла в іншу стоматологію. То я якраз завтра йду до неї за іншою адресою -- можу попитатись, по скільки там брекети
     
  4. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    буду вдячна якщо напишете:girl_smile: в мене ВКонтакті є сторінка стоматологічної клініки, то в них брекети 2700 а прозорі 4 тис. А після НР ціни мають вирости(((
     
  5. vyassya

    vyassya New Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    хлопець, 21 рік!
    першочергово була проблема одного кривого зуба на верхній щелепі. Походивши по ортодонтах, виявилось, що є більша проблема глибокого прикусу. І всі ортодонти, як один, кажуть, що альтернативи брекетам у моєму випадку нема)

    чим то глибокий прикус є такою проблемою?
     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    В мене глибокий прикус, швидше стираються зуби. Ї ще в мене суглоб щелепи не на місці. Але категорично ніхто про брекети не говорить, хочеш став, хочеш не став.
     
  7. vyassya

    vyassya New Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    все-таки вирішив ставити ті брекети)
    і зуби порівняю, і прикус виправлю)

    зараз ношу розширювач на верхній щелепі. Ніхто не має досвіду носіння такого пристрою?)
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    Я носила такий розширювач
     
  9. vyassya

    vyassya New Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    мені дуже натирає язик... і їжа постійно під нього забивається...а так, то вже звик більш-менш! уявляю, що буде , коли до розширювача ще й брекети поставлять(
     
  10. Fajnalera

    Fajnalera Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    зараз ношу розширювач на верхній щелепі. Ніхто не має досвіду носіння такого пристрою?)
    В мене доця носить,все добре.Це уже друга пластинка.
    Раніше брекетів не було,то носили пластинки.Звісно брекети 200 у.е.,а пластинка 500 грн.Що вигідніше?
     
    • Корисно Корисно x 1
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Як ви ставитесь до брекетів?

    пластинка ефективна тільки коли її носиш, я коли свою скинула все назад зісунулося:girl_devil:
     
  12. Natabreket

    Natabreket New Member

    У мене брекети уже більше року, пластинка тільки пів року. І те і інше є важко і мученно....У кого пластинка по виправленню прикусу?:girl_cray: (у мене глибокий прикус)
     
  13. Надя888

    Надя888 New Member

    Напишіть ще мені будь ласка ціну на брекети і де зараз працює та лікарка, що вам ставила)
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2015 ---
    скиньте будь ласка ссилку на клініку, або напишіть назву.
     
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ок.попитаюсь. а працюєвона на єфремова.
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. Надя888

    Надя888 New Member

    А можна конкретніше адресу. Я б тоді туди подзвонила. Просто хочу швидше визначитись і зробити, поки гроші зовсім не знецінились)
     
  16. Tina_Brava

    Tina_Brava Member

    Приєднуюсь до числа брекетоносок :)
    носила брекети двічі..
    Вперше, коли мені виповнилось 20 років почало прорізатись ікло, через те була змушеною в 2011 році розширювала верхню щелепу спеціальним апаратом, щоб зробити для зуба місце. заодно попідтягувати інші зубки до одного рівня. В перші дні після встановлення боліло все, не могла говорити, їсти, зуби тягнуло в різні сторони)) Потрібно було доглядати за гігієною ротової порожнини , ретельніше, ніж зазвичай вичищати кожен зубчик, кожну брекетульку:), старалась чистити після кожного прийому їжі або хоча б прополіскувати водою). Досягнутим результатом була задоволеною і в 2012 році перед весіллям зняла, щоб бути красунею на весіллі, комфортно почуватись і посміхатись на всі 32 :)

    Рівно рік походила без брекетів, були лише ретейнери і капи. В 2013 році добровільно вирішила виправити кривий прикус (стик верхньої і нижньої щелепи, одягала спеціальні резинки різної товщини і за різними схемами), усі відговорювали, казали нащо мені того і так гарний результат, але я не звертала увагу на думку оточуючих і знову вдягнула брекети. Тішуся, що чоловік схвалив мій вибір і підтримав. На роботі також жодного дискомфорту не виникало, щодня доводиться спілкуватись з людьми, навпаки зазначали, що брекети - моя ізюминка:)
    в грудні 2014 року зняла (зараз маю прикріплені ретейнери з внутрішньої сторони, яких зовсім не видно і не відчутно).

    перший раз ставила найпростіші металеві,
    другий раз прозорі.
    Носіння брекетів процес досить марудний, але якщо є потреба, фінансова можливість (адже це задоволення зараз не з дешевих) і відсутність комплексів, тоді однозначно рекомендую встановлювати брекет-систему)
    Результат того вартує!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. WpylichkaP

    WpylichkaP Active Member

    Я вдягла брекети в 14 років і носила 3 роки. Це було 11 років назад. Лікар тоді сказав, що я запізнилася на 2 роки, бо саме краще їх ставити коли в тебе тільки починається статеве дозрівання (місячні почалися в 12). Мала і на верхній, і на нижній щелепі. Я пила знеболюючі інколи, бо не завжди могла терпіти біль, особливо перші 2 тижні. Інколи застрягала їжа, але то залежить що ви їсте. Чистила тільки зубним порошком. Зуби, після зняття брекетів, залишилися білими. Нижня щелепа в мене знову крива, а верхня все ок. Не знаю від чого це залежало. А ще мені змінювали прикус і останні місяці я ходила майже завжди з закритим ротом, брекети були перемотані гумочкою. Не дуже приємно, але звикаєш.
    Ні разу не пожаліла,що їх носила. Я тоді була підлітком і ніхто з мене не сміявся, ще й хлопця мала:) Тому думаю якщо у вас є така потреба, то варто спробувати. Зараз це вже нормально в будь якому віці, не так як 11 років назад - трохи дикість:)

    І ще одне маленьке зауваження, я тоді ходила на консультацію до двох різних лікарів, то один з них сказав, що мені треба виривати два верхніх ікла, щоб зуби стали рівно. Я пішла до того який казав що того не треба робити, і зараз все добре, як раз верхні зараз рівненькі.

    Гарної вам посмішки!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lenka Vit

    Lenka Vit New Member

    Також носила металеві брекети коло року часу. Були криві зуби на верхній челюсті , а знизу не дуже. Ортодонт сказав що треба обов"язково ставити на дві, щоб порівняти прикус. Виривали зуби мудрості , бо вони сунули всі зуби ще гірше до переду! Я готова була до всього, тільки щоб порівняли зуби. Все класно стало на свої місця, і потім я носила ще прозорі капи. А тепер я дуже задоволена! Дуже мені сподобався ортодонт і його професійне лікування.
    Хто захоче, можу дати його координати... ;-)
    --- дописи об"єднано, 21 Квітень 2015 ---
    @Lenka Vit
    Знаю точно, що дешеві брекети, то підробка і вони можуть псувати зуби!
    Також відомо, що де є дешева ціна на брекети, то там треба платити за кожний огляд, відвідування, заміну дуг, і т.п . В кінцевому варіанті виходить загалом дорожче!
     
  19. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    Дівчата, от не можу вирішити чи воно мені треба.
    Маю криві зуби, але вік "слегка за 30", чоловік каже, що то моя ізюминка (а шо йому ше казати:girl_haha:, звик за десять років).
    Ніби і комплекс маю з того приводу, але за ті гроші я можу забити на той комплекс.
    Стоматолог рекомендуэ і лякаэ проблемами в майбутньому.
    І щось так хочеться краси, може то просто такий період в мене:connie_pull-pigtail.
     
  20. Hope in Ua

    Hope in Ua New Member

    Дівчата,хто і де ставив брекети?Які зараз ціни? Мені 26 років і хотіла би поставити брекети на верхню щелепу бо маю страшні комплекси і взагалі не посміхаюся...Але не знаю як знайти хорошого ортодонта і за розумну ціну.