Як ви ставитесь до брекетів?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем irinara, 16 Квітень 2007.

  1. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Бачу, що деякі діти вже в віці 7 років носять такі металеві пластинки. У мого малого верхні двійки щось так дуже цікаво ростуть, ніби вище від зубного ряду. Але стоматолог-гігієніст нам при огляді на це нічого не казала. Чи то потрібно би звернутися до ще якогось стоматолога чи зачекати ще?
    І наскільки ті пластинки дієві?
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    пластинка і брекети - зовсім різні речі.
    про пластинки маю негативні відгуки знайомих дівчат - моїх ровесниць, які носили пластинки в шкільному віці. Але працювати зіпсутим телефоном не буду, бо не знаю деталей. Знаю лиш ,що не задоволені.
    З того, що читала, - пластинка задає зубам, так би мовити, "загальний напрямок" у випадку неправильного прикусу або, наприклад, зубів, які сильно стирчать до переду. Брекети ж впливають на кожен окремий зуб, підтягуючи його до рівного ряду і ставлячи рівно в усіх площинах.
    Знову ж, з моїх спостережень, прочитаного і повсякденної логіки, брекети є сенс ставити тоді, коли є постійні зуби - до шісток. Ну і не в 10 років однозначно, бо щелепа ше росте, і початок прорізування постійних зубів багато в кого є нерівним, рівняються по мірі росту щелепи.
    Проконсультуватись в іншого стоматолога, а краще - ортодонта - ніколи не зашкодить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Пластинки після 14-16 років практично не ставлять - не ефективно

    Носила брекети у студентські роки. Була мала і дурна... Зняла раніше, ніж було положено. Результат капою не закріпила і практично все повернулось на місце(

    Планую ставити знову
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. MariaPashko

    MariaPashko New Member

    Напишіть ,будь ласка, контакти спеціаліста де ставили брекети.
    --- дописи об"єднано, 15 Листопад 2015 ---
    @Kandya ,напишіть ,будь ласка,контакти лікаря де ставили брекети.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Цитата від Kandya:
    а в мене жодного комплексу щодо брекетів. і ніхто мене не роздивляється. За майєе рік носіння я ніразу не бачила такого пристального розглядання мого рота
    я в жовтні керамічні на одну щелепу за 4 ставила (ну і з тими всіми оглядами, за кожен 50 гривень -- то ще десь тисяча набігла), а залізні там коштували 2200 гривень


    І мені, будь ласка, контакти в пп.
     
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Дівчата, спишіться із форумлянкою @Altera -- я їй давала контакти недавно і вона ставить у моєї лікарки брекети (не собі, а родичці) -- то в неї найсвіжіша інформація по цінам і всьому іншому. Якщо у двох словах відгук про лікарку -- Стецишин Тетяна Олександрівна -- то я дуже задоволена. Вона молода (я так і не змогла визначити скільки їй років))) Може до 30, а може за -- але добре зберіглась))) Дуже приємна, мила, але така наполеглива і дуже переживає за пацієнтів...
    І ціни у неї дуже не високі. Наскільки я зрозуміла, то вона сама на себе працює (причому тричі в тиждень у Львові, і тричі -- у неї клініка у Новояворівську є), тому і ціни такі лояльні
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. nataliachita

    nataliachita Well-Known Member

    @Kandya підкажіть, будь ласка,де вона приймає?
     
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Я написала їй пп ще в понеділок - відповіді нема, а на форумі вона останній раз була 1 листопада. Все таки мушу просити вас надати мені інформацію про лікарку.:girl_smile:
     
  9. Altera

    Altera зачарована птуха

    тута я!! тут!! жива!:)

    ща відповім

    (реабілітувалася...аж два рази лист вам відіслала:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. KANSAS

    KANSAS New Member

    Дивіться, в нас радять діткам з 7 до 8 років коли ростуть передні зубки і вже є двидно дефект ставити пластинки. Їх дитина має носити цілодобово, а знімати лише коли чистить зуби або їсть. Якщо дитина відповідальна і буде так робити то вже за 2-3 місяці буде трошки видно результат, якщо не буде а по дорозі до школи буде знімати то можні і не ставити і не тратити гроші результату ніякого не буде. в 9 років кістка вже майже сформована і міцна, пластинка тут вже нічого не дасть. тоді вже чекають до того моменту коли ВСІ зубки виростуть(крім восьмих) і ставлять брекети.
    --- дописи об"єднано, 25 Листопад 2015 ---
    так! ви цілком праві!
     
  11. Bize

    Bize Well-Known Member

    Я ставила брекети в 19 років.. Так встидалась того, що то капець)) Але ж то тимчасово, набагато гірше і далі ходити з кривими зубами. Носила їх приблизно 1,5 року. Дійсно, 19 років - то ж такий вік, що кавалєрка, і всьо таке.. а тут я з брекетами:girl_haha: Але, незважаючи на мою "залізну" посмішку, в той час познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Знайома 35+ носить брекети, каже, що поставила тоді, коли дозволило матеріальне становище (кілька років тому вийшла заміж і зараз в декреті))
     
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ну зараз це дуже модно. У мене он сусідка в 7 класі, то в них півкласу в брекетах і вона так чекала, щоб їй уже поставила. Звісно, що коли в тебе зуби рівні і безпроблемні, то брекети не потрібні, а як кривуваті і інші однокласники рівняють -- звісно і тобі хочеться. Ну і резинки вони собі різні там кольорові ставлять....
    Я в 32 поставила (правда не залізні, а прозорі) то ні грама не встидалась. Навпаки, якщо раніше я намагалась при великих аудиторіях менше говорити (або говорити так, щоб не особливо було видно зуби), то з брекетами мене понесло))) Я лізла на сцени, за трибуни, виривала і мікрофони, і слово.... Тобто ні грама тих брекетів не соромилась, навпаки відчувала себе у такому стані, як вагітна (типу не зовсім красива, але у передчутті великої краси)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Bize

    Bize Well-Known Member

    так воно і є, навіть з залізними брекетами) Те прекрасне відчуття, що пройде не так багато часу - і вуа-ля) гарненькі рівні зуби, яких до того часу стільки років намагалась не показувати)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    теж планую Яні брекети на 7-й клас, то якраз на наступний рік виходить)
    бо така засада - майже у всіх у класі рівні зуби, а в нас чотири передні верхні і нижні "підкачали"
    цікаво, чи є сенс ставити в 36
    хочу "на старість" нижні зуби вирівняти:girl_crazy:
     
  16. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Зорієнтуйте і мене по цінах на брекети у Львові. Кілька років тому було вигідніше ставити у Львові і їздити на прийом до лікаря, чим ставити у мене в місті
    Я ближче до літа планую приєднатись до брекетоносців))
     
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ви плануєте одне, а лікарі -- інше))) Он тій дівчинці із 7 класу лікар ( в Медінституті у к.м.н.доц. Чухрай Н. Л. ) не поставив, якісь спершу резинки-підтяжки, потім повиривав пару зубів (багато хто боїться давати виривати, але в їхній ситуації це спадково. Той же лікар ставив її мамі брекети, коли їй 25 було, то теж купу зубів повиривав) -- і тільки десь тепер (а це вже 8 клас) поставив брекети.

    Коли я таке питала у лікаря він сказав:
    по-перше, чим ти старший, тим краще діють брекети (бо в організмі уже менше кальцію і зуби набагато каще ходять, тому підлітки по 2-4 роки носять брекети, а дорослі вдвічі менше)

    по-друге, якраз у той час голова Асоціації ортодонтів України (якій за 40 років) ходила із брекетами)))
    Дрогомирецька Мирослава Степанівна

    Я перепитала, чому Голова Асоціації до 40 ходила із кривими зубами)))) Сказав, що вони у неї не були криві, були нормальні. А про залізні брекети вона не думала (напевно), а коли з"явились керамічні (прозорі), то поставила, щоб мати не нормальні, а перфектні зуби)))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    звичайно що є!
    Після 40-ка життя тільки починається)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    і мене, пліз
     
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Спитайте у @cjomcjomka -- вона недавно ставила. А щодо цін в моєї лікарки -- то вам @Яська Березнева -- вже вроді по цінам Алтера розповідала