Як ви ставитесь до брекетів?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем irinara, 16 Квітень 2007.

  1. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    це залежить від самих зубів
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, а поясніть мені нащо зуби рвуть? Ну порівняти, то ясно, а рвати, а ще й кілька, то ж потім зуби поідуть.
     
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    У декого зуби просто не влізуть в щелепу.
    Це велика проблема дітей, які вирощувалися на сосках, а не на ГВ.
    Погугліть- в неті гарні фото є на ту тему.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    І відео є, на фб зустрічала, як відбувається ріст в таких випадках
    Крім сосок ще важлива причина коли зуб вирваний зарано, він можна так сказати бронював місце
    Зараз казала мені одна стоматолог, кладутб якісь дуги чи кольца на місце втрачених зарано молочних, щоб щелепа і далі добре розвивалася і для забезпечення достатнього місія на постійні
    Мені лиш одна лікар ортодонт взялася рівняти без виривання зубів, але з того зрештою відносно на добре вийшло

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  5. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    то це видно від емалі залежить, в кого тонка і пошкоджена, то в тих людей і портиться
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gerbera

    Gerbera Member

    Скажіть, а на консультацію потрібно приходити з рентгеном чи лікар вже сам скерує?
     
  7. Monada

    Monada Active Member

    Краще зразу йти з панорамним знімком.Але щоб він був якісний.
     
  8. WpylichkaP

    WpylichkaP Active Member

    Можливо і так, в мене просто хороші зуби, я забуваю, що то не у всіх так)))
     
  9. Gerbera

    Gerbera Member

    Колись робила панорамний у Пароденті, там якісно. Правда, мала скерування від лікаря. Але, думаю, так теж зроблять. Яка їм різниця. Платиш гроші - та й усе)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    В Пароденті без направлення ортопантомограма коштує 150 грн. Вже з видруком на А4 та на флешку скидають.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. Monada

    Monada Active Member

    Там дуже гарної якості роблять знімки
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Gerbera

    Gerbera Member

    Це ж нормально, правда?
     
  13. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Так, все залежить від самих зубів.
    Я носила брекети 2,5 роки, мала спеціальну щіточку для брекетів, ретельно чистила зуби і нею, і звичайною щіткою, але зуби попсувалися дуже сильно. Крім того, на більшості зубів помітно, де були приклеєні брекети.
    Тепер знов треба ставити брекети, і я трохи хвилююся, як це вплине на стан моїх зубів.
    Їх роблять в будь-якій клініці мережі "Пародент"?
    Дівчата, а в поліклініці на Симоненка роблять якісні панорамні знімки?
     
  14. Monada

    Monada Active Member

    Пародент є на Глибокій та на Личаківській.Ще на Чайковського є.На Симоненка напевно роблять на звичайній плівці
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я робила на Личаківській.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я думаю, що майже всюди така ціна, враховуючи, що це вже з роздруком рентгену.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. TheBat

    TheBat New Member

    Я поставила брекети у віці 27 років, носила 1,5 року, виправляла прикус. Дуже переймалася, адже працювала викладачкою та вела пари. Та всі ставилися з розумінням(але спочатку придивлялися))).

    Зуби зовсім не зіпсувала, нічого не помітно, лише кращі стали.

    Додам, що брекети у мене були металеві, звичайні, отже дуже помітні. Читала, що вони надійніші та дієвіші.
     
    Останнє редагування: 2 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  18. vavrena

    vavrena Member

    І я не купляла ніяких йоржиків, просто чистила зуби щіткою вдома, а на роботі слідкувала, щоб не залишались залишки їжи, полоскала при можливості. До речі, три тижні назад лікар зняв мені брекети, після чого зробив професійну чистку. І поставив мені ретейнер на зуби з тильної сторони, щоб назад не розійшлися. Каже, що в мене генетично є схильність до цього, і ця штука буде тримати їх в купі. І носити мені її все життя. Трошки незвично, що тепер з середини щось на зубах, але що поробиш, як так треба.
    А взагалі результатом лікування я дуже задоволена.:girl_claping: Тепер відвикаю від комплексу менше посміхатися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Дівчатка, збираю статистику. У скільки років ви ставили брекети?

     
  20. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Перший раз поставила брекети у 25 років. Тепер мені 31, і до початку літа знов маю ставити брекети. Я, звичайно ж, не дуже хочу це робити, але треба через "успішне" рівняння зубів минулого разу. Перший раз брекети були металеві, тепер думаю про керамічні.
     
    • Подобається Подобається x 1