Як ви ставитесь до брекетів?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем irinara, 16 Квітень 2007.

  1. Gerbera

    Gerbera Member

    Мені 30, наступного тижня йду ставити. Почитайте попередні дописи, тут багато дівчат ставили після 30 і нічого собі з того не роблять. А на консультації лікар мав сказати вам орієнтовно термін, скільки їх прийдеться носити.
     
  2. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Вітайте мене у клубі брекетоносців :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Jordaniya

    Jordaniya Member

    Шановні дівчата, жіночки кохані. Що за ціни на брекети 4,5,6 тис. грн ???
    Ви взагалі нехтуєте своїм здоров'я і зубами!
    За таку ціну вам продають найдешевші китайські брекети, які є токсичними для людини і негативно впливають на ясна та емаль зубів! Звісно про таке вам ортодонт не скаже (і навіть корисливо приховає таку інформацію!). Тому що ви хочете як найдешевше, а йому треба заробляти, щоб оплатити оренду приватного кабінету!!!
    ЯКІСНИЙ ТОВАР І ЛІКУВАННЯ НІКОЛИ НЕ БУЛИ І НЕ БУДУТЬ ДЕШЕВИМИ!!!
    А через певний час вилізають усякі болячки, через ті дешеві брекети!
    Якісні професійні брекети і лікування коштують від 400$ на одну щелепу!
     
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    В мене питання до тих, хто носив брекети. Чи є якесь обмеження коли їх треба ставити?
     
  5. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    @Hermi, тут важко щось порадити
    Я б звернулась до декількох ортодонтів, послухала їхню думку. А потім послухала того, хто викликав найбільшу довіру
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Hermi я так ходила-ходила, слухала-слухала і вирішила ставити. Але у мене власне у прикусі була проблема. Шістки-сімки почали дуже стрімко стиратись і треба було щось вирішувати швиденько.
    Тепер вже якщо виростуть вісімки, то варіантів 3: 1) (мій ортодонт каже, що цілком реально) - виростуть і нічому не завадять, 2) якщо будуть заважати - доведеться видалити 3) (мій стоматолог-терапевт схиляється до того варіанту) можуть взагалі не вирости.
    А поки що в мене також 29 зубів :)
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    мене це якраз і стримує. Проблеми немає і не хочеться рік відмучитись і як почнуть рости вісімки знову вернутись до кривих зубів :sad:
    Ви робили рентген?
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ні
    --- дописи об"єднано, 18 Березень 2016 ---
    після брекетів майже всі ортодонти пропонують шинування. Так що якби раптом хтось кудись хотів зміщуватись вже після брекетів - шина стримає то все і буде час для прийняття рішення про видалення. На мою думку, звісно
     
  9. Aninila

    Aninila New Member

    Порадьте, будь-ласка, хорошого ортодонта щоб поставив брекети. В мене важка ситуація . 4 передні зуби дууже криві і неправильний прикус. Мені майже 25 років.
     
  10. Jordaniya

    Jordaniya Member

    Васильців Максим Леонідович. Прекрасно рівняє зуби !
    --- дописи об"єднано, 29 Березень 2016 ---
    Не тільки шинування, можна вибрати і ретенуючі капи. Вони знімаються коли Вам потрібно . Вони прозорі і розмові не заважають !
     
  11. Aninila

    Aninila New Member

    А в кого саме ставили на Балабана?
     
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    і мене цікавить

    а чи задоволені ви результатом? зубки вирівнялися?
     
  13. Bize

    Bize Well-Known Member

    Я на жаль, візитку десь загубила(( Здається її звати Ольга Іванівна (точно знаю що Ольга, а по-батькові забула). Там в стоматології напевно тільки вона ортодонт, інші просто лікують зуби. Результатом задоволена, правда можна було довше носити, але я вирішила вийти заміж, а з залізними зубами якось неестетично, тому я й наполягла знімати))) Зуби вирівнялися, але потрібно було ще довгий час носити капу
     
  14. Zlatka

    Zlatka New Member

    Я теж нарешті наважилась,вже була на консультаціі,зробила знімок,тепер 21 числа іду робити зліпки,а після свят уже буду з брекетами,лише треба пережити видалення четвірки,дівчатка кому в процесі лікуванея видаляли зуби,чи добре зійшлися,щілини не залишаються?а то я дуже переживаю,як буду без зуба ходити перший час
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Мені зліпки не робили -- лікарка сказала немає сенсу дивитись на те, що було некрасивим і потворним(((
     
  16. Zlatka

    Zlatka New Member

    А зуби видаляли вам?
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Не хочу вас збивати з толку, але такий цікавий факт: моїй колезі росіянці теж в дитинстві випали четвірки, бо зуби криво росли - не мали достатньо місця. В Німеччині як побачили таке стоматологи, то сказали, що то явно не німці таке робили, бо за таке і в суд можна подати. Стаж занадто велике навантаження на інші зуби. Яке правильне рішення - я не знаю, але просто для роздумів.
     
  18. Zlatka

    Zlatka New Member

    Дякую.обов'зково поговорю про це з своім лікарем
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені видалили нижню четвірку. Ношу брекети майже півроку, етап остаточного стягнення щілини ще попереду. Але того проміжку не видно при розмові і коли посміхаюсь - теж. Не переживайте :)
     
  20. Aninila

    Aninila New Member

    Вирішила написати і комусь можливо допомогти. Я ніколи на таких переписках не приймаю участь, а сама дуже часто шукаю на Посиденьках що потрібно. Місто велике- треба знати де краще.. в кого.... і як.
    Я наважилася на брекети. Мені 24. передніх 4 кривих зуби і неправильний прикус. Обходила купу клінік, Зазадент, ММ, була в центрі в Буня, і на Балабана і в Персоні Люкс і на Пекарській в Стоматологічному центрі.Всі казали різне. Одні -рвати четвірки, інші- вісімки, ще інші- і 4 і 8. Ціни- різні. Від 8 тис за щелепу на металеві брекетиі до 450 доларів. В Зазаденті взагалі захмарна сума. Вибирала між стоматологією на Балабана і на Пекарській. Вибрала на Пекарській . Тут найдешевше з усіх де я ходила. І черги великі, спокійніше що ще такі самі як і я є . Вже зробили злипки щелепи і вирвали дві четвірки. Ще треба дві вісьмірки. Дуже страшно. Но - вже почала- буду йти до кінця .
    --- дописи об"єднано, 5 Квітень 2016 ---
    Мені вирвали вже 2 четвірки- не страшно. Бо дали укол , все затерпло. Тільки відчуття неприємне коли рвуть. І їсти зразу все не можна і трішки больно. А от попереду ще потрібно рвати вісімки. От за це боюсь. Лікар казав що їх важко рвати. І гояться рани довго
    --- дописи об"єднано, 5 Квітень 2016 ---
    А то шо вирвали четвірки мені - то в роті не дуже видно що їх нема
     
    • Подобається Подобається x 1