Як ви ставитесь до брекетів?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем irinara, 16 Квітень 2007.

  1. Zlatka

    Zlatka New Member

    Мені теж 24,наважилась нарешті на брекети,дякую що написали за четвірки,а то я дуже боюсь удаляти,як ви домовлялись за оплату,всю суму зразу чи частинами?
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені ставили спочатку на нижню щелепу - то я оплатила одразу
    за місяць ставили на верхню - теж одразу заплатила
     
  3. Aninila

    Aninila New Member

    Мені сказали що їм все одно як оплачувати. По частинах, чи всі зразу.... їм все одно. Поки що я ше нічого не платила
     
  4. Zlatka

    Zlatka New Member

    Я аж після свят поставлю,бо дуже багато роботи в мого лікаря,вже такчекаю,хочеться нарешті гарну посмішку
     
  5. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    А чи можна рівняти прикус брекетами, якщо людина вже має 2-3 коронки?
     
  6. Zlatka

    Zlatka New Member

    Можна,сьогодні була на прийомі,то ставили жінці в якоі коронки
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Зараз бачу,що люди якісь розкутіші стали чи що.Ставлять собі брекети і в 40 -50 років,бо колись не наважувались,соромились насмішок зі сторони оточуючих.А зараз їх це не стримує.:good2:
     
  8. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Тепер і я в "ордені брекетоносців" :) Певний дискомфорт є, але турбує одна річ: два передні зуби (одиничка і двійка) стали мегачутливі. До них навіть зубною щіткою торкатись доволі боляче. До ортодонта потраплю аж в п'ятницю, тому, будь ласка, відгукніться, хто носить/носив брекети. Така чутливість - то нормально? І з часом перейде? Бо я читала лише про дискомфорт, певне натирання брекетами слизової (це теж наявне).
     
  9. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    то нормальне явище. Відбувається зміщення зубів. З часом то пройде
    --- дописи об"єднано, 13 Липень 2016 ---
    Мені я поставили верхні брекети, то я близько тижня лише блендеровану їжу могла їсти. З нижніми десь 3 дня помучилась
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так нормально. Так, перейде
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Дякую за відповіді. Бо я вже почала переживати, що щось пішло не так :)
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мене взагалі попереджали про аж такі болісні відчуття, що доведеться ліки пити
    ліки пити не довелось, але піца, твердий сир, соленики і ще багато улюбленої їжі чекали кілька місяців
    а рукола і листковий салат не жувались, а накручувались на дугу брекетів. То був капець. Але зараз практично нічого "інородного" в роті вже не відчуваю (в мене 9 міс брекети на нижній щелепі, 8 міс на верхній)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. sofiamajovec

    sofiamajovec New Member

    Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, дівчатка. Йду в четвер на консультацію до ортодонта, хочу поставити брекети. На що потрібно звернути увагу, про що точно спитати, як себе вести?)) дуже переживаю
     
  14. Svitlynka

    Svitlynka Member

    Те саме, колись носила 1 рік на верхній, після зняття ще пів року капу на ніч, але все повернулось назад. Шкода потрачених грошей і часу. Задумуюсь над тим, щоб знову ставити.
     
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Менше переживайте, здоровіші будете. Хоча згадую себе, то теж за все переживала і нервувала, і до всього приглядалась і прислухалась. Те, що болить цілком нормально, вам же ж зуби переміщаються, а в них нерви, от і біль. А ще зуби можуть навіть рухатись:girl_crazy:І я не жартую, це нормальне явище при брекетах. Я взагалі боялась, щоб мені не випали, бо так певний час рухались:girl_haha:. Але нічо, всі на місці. І сни мені снились, що мені брекети відлітають чи я їх ковтаю....:girl_impossible:Розслабтесь і думайте про свою майбутню голлівудську посмішку:cools:;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Prostosmile

    Prostosmile New Member

    аоолваоаоао
    --- дописи об"єднано, 5 Серпень 2016 ---
    я вчора пробувала
     
  17. sofiamajovec

    sofiamajovec New Member

    Поставили брекети) На початку було дуже непривично говорити, їсти, сміятися. Але через тиждень проходить і нормально почуваєшся) Свій вибір я зупинила на керамічних, бо не хотіла, щоб було видно. Хтось ще носить керамічні брекети, як вам?
     
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я носила металеві, не хотіла переплачувати. Але чесно кажучи спочатку трохи комплексувала:girl_blush2:. Але тільки спочатку. Все залежить від того, як себе налаштуєте. Носила порівняно недовго 1 рік і 4 місяці. То можна було потерпіти.Особливо незаміжнім дівчатам не раджу комплексувати. Мені здавалось , ну все про побачення можна забути на той час, бо ставила брекети після того як розійшлась з хлопцем. Але щоб стільки часу і навіть на каву ні з ким не піти?)))Страх просидіти весь той час вдома був сильніший за мої комплекси:girl_haha:. І я перестала робити з цього проблему. І знаєте, що? Мудрі чоловіки з цього проблеми не роблять, абсолютно! Тільки один так не дуже сприйняв. Ну але нам дурнів не треба:girl_cool:)))) А всі решта казали, щоб я навіть не думала перейматися))))Ну і серед тих мудрих я вибрала навіть одного, з яким ми зустрічалися. Так що дівчата не комплексуйте. То все в нашій голові. Як себе налаштуєте, так і буде:girl_yes:
     
  19. Jordaniya

    Jordaniya Member

    По рекомендації знайомої, пішов до ортодонта Васильціва Максима. Все логічно обгрунтував, порадив видаляти восьмі зуби мудрості і потім я поставив брекети. Це не дешеве задоволення, але я радію тому результату , який є після брекетів!
    Правда тепер з тими каапами трохи напрягаюся, бо забуваю їх вдівати.
    А в загалом все чудово. Раджу всім ставити брекети, хто хоче мати нормальну посмішку!
     
  20. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    І мене ці брекети знайшли, лікар сказав що видаляємо всі 8-ки, а потім брекети, і я теж подумала так і мабуть металеві поставлю.