Як ви ставитесь до брекетів?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем irinara, 16 Квітень 2007.

  1. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Я в школі носила 4 роки ( складний випадок, колись тут розказувала), так от жоден зуб під брекетом не зіпсувався, хоч теж страшили, так що дивно таке чути від стоматолога.

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Для цього потрібно ще додаткову гігієну обов"язково робити. + мене попередили, за два дні до того як ставити брекети треба зробити гігієну.
    Для цього або роблять капу, або ставлять ретейнер назавжди.Осоюливо це важливо кому власне прикус міняють.
    Тому дійсно аргументи вашого стоматолога дивні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Поділіться контактами хороших ортодонтів, якими ви самі були задоволені. Дякую
     
  4. Annabella

    Annabella New Member

    Всім привіт. Хто носив чи носить брекети, порадьте хорошого ортодонта. Дякую
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    тетяна стецишин. я носила, вже два роки без -- дуже задоволена. шуккайте у фб
     
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а скільки платили, якщо не секрет? (можна в пп)
    хочу поставити брекети дитині
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я ставила 3,5 роки тому керамічні-прозорі за 4 тисячі на одну щелепу. На той час то була одна із найнижчих цін, плюс кожен огляд (1-2 рази на місяць) -- 50 гривень
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    Гук Віра Юліусівна
    Тільки зняли:girl_dance: дуже задоволена роботою
     
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а ціни не підкажете?
    вже в трьох ортодонтів були, ціни просто ппц
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    На кера
    На керамічні такі ціни.
    У мого ортодонта станом на кінець року металеві 7к гривень одна щелепа.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    300 доларів рік тому, зараз здається так само
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Annabella

    Annabella New Member

    А можна контакти в приват ?
     
  13. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Хтось може поділиться відгуками про лікаря Ваврусевич Галину Зиновіївну?
     
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Люди!!!)))) -- хто носив брекети і в кого залишились капи: ходила я вчора на гігієну (ну чистку) до стоматолога. Вона мені дала гель відбілюючий, який треба в ту капу і на ніч. які в мене зубки! ну не ідеально білі, в мене взагалі досить жовта емаль, але біліші зі останні 20 років то точно. І це я лише одну ніч, а там гель у шприцу на 4 рази. Правда рот болить -- вже більше року в капі не спала, але ж довольна, як слон)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відучора моя Яна теж у рядах брекетоносців)
    Дитині 14 років. Поставили спочатку на верхню щелепу, нічого не видаляли. І вже почали боротьбу з болем і дискомфортом - вчора один зуб болів, сьогодні інший, то все ниє, слизові трохи натерло. Полощемо водою з сіллю, содою, відваром шалфею, випили кілька разів дитячий панадол. Я їй читаю дописи з цієї теми, розповідаю про свій досвід перенесення болю, коротше, бавимося. А так як я мама-панікер, то боліло дитину, а півночі не спала мама.:girl_crazy:
    Лікарка призначила приходити раз на місяць міняти гумки і щось там підправляти. На один зуб брекет не поставили, бо він такий, що та брекет-система могла його просто вибити (так пояснили). Через два місяці поставлять на нього спеціальну пружинку (ніби так називається). Носити приблизно рік.
     
    Останнє редагування: 1 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  16. Bize

    Bize Well-Known Member

    З мого досвіду - сильно болить десь тиждень-два. Може бути також відчуття, що зуб хитається.. це все нормально
    В перші часи прийдеться їсти рідке і каші - щоб не жувати, бо біль таки сильний. Я частенько рятувалась питними йогуртами
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Поставила вчора брекети-їм все, і яблука, і салат з сирої капусти, і горішки замочені. Сильного болю нема, хіба трохи дискомфорт-ниття. Довольна як слонь))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Virna

    Virna Well-Known Member

    Дівчата, розкажіть щось про Тараса Музику з "Рікоти" як про ортодонта, може, хтось звертався до нього?
     
  19. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Я звернулась в Orthos . Збираюсь в них проходити лікування елайнерами. В них безкоштовна діагностика
     
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Цікавить толковий лікар. Ситуація непроста.
    Поділіться хто ставив брекети. Ціни, враження, результат.
    Скільки часу носили?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1