Як вибираємо авто?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Імель, 7 Серпень 2009.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Я писала вже - деу-ланос, прототип - закордонна Chevrolet Kalos.
    [​IMG]

    Але ми обоє прихильники механічних коробок. А з новою ціною на бензин (7,70грн) :) - ще й глибоко переконані прихильники.

    До речі, з територіальних особливостей - зовсім небагато виробників, що сюди продають авто, ставлять на них людські АКП (приміром ZF).
     
    Останнє редагування: 19 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  2. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    А я маю мрію - золоту мрію - Subaru Impreza (WRX), така у 2008 році прикольна з'явилася. Вже їздить кілька по Львову - у-у-ух, лялі... То найближчі плани ;) , а на потім - BMW, звичайно, (Х6). Чоловік - затятий беемвіст, мене на то присадив, хоча зараз має пижика (універсал). Я цю машинку називаю "ковбасою" - через подовгастість :)) Але муж каже, що до БМВ обов'язково повернеться - раз і назавжди :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Christi

    Christi Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Мені чоловік на ДН минулого року подарував нову Тойту Яріс. Я звичайно про неї мріяла))))). АКП, правда я хотіла механіку щоб менше бензину пила, але вже яка є. З заду місця дуже багато, але зарахунок того малий багажник, поміщається середня валіза, дитяча коляска також поміщається.
    За рік не ремонтували жодного разу, правда трохи жосткувата підвіска, по бруківці трохи трясе, а так все ОК. Я задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Хм... То дуже умовно, що від коробки залежить, більше залежить від стилю водіння.
    Приклад з життя, я-свідок.
    Маю знайомих-пара.
    В нього- БМВ 3л (!!!) дизель. Коли кермує хлопець-розхід 13л, коли кермує його дівчина-розхід 8л.

    Машина одна і та ж!
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Christi

    Christi Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Ну це зрозуміло що залежить, але на цій машині їжджу лише я, тому відповідно якби була на механіці була б економніша, стиль водіння в мене незмінюється, незалежно від коробки передач.
    Але з вами я погоджуюся, в нас такаж ситуація з машиною чоловіка, коли він їде один розхід, коли сідаю я то менший.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Дівчата, в кого є деу-ланос, поділіться, будь ласка, своїми враженнями.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    В моїх батьків ланос, то вони машиною не задоволені! Їдеш як в каструлі, все тарабанить! Кароче, вони б ще раз її не купили!

    І ще про себе! В мого вже майже чоловіка зараз Тойота Кемрі, машинка класна, якась така жіноча, я про це йому кожен день говорю!!!!)))))
     
    Останнє редагування: 31 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  8. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    *маленький намьок......:girl_haha::girl_haha::girl_haha:*
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Перше їздила на хонді цивік,зараз на мерседесі А класу- тепер мрію про якусь довшу машину. Мають маленьки машини недостаток-коротка підвіска,на поворотах несе.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    зустрілам товаришку, вона їздить на hondі CR-V, шось і самій захотілось, а чоловік всьо от у нас є Quinny Speedy, ну чим не hondа CR-V?:girl_devil::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Ого, на якій же швидкості ви в ті повороти входите? :girl_haha:

    Коли вибирала машину, то зважала на такі показники: витрата пального, кліренс, підігрів сидінь, дуже хотіла, щоб сидіння регулювалось по висоті (хоч як виявилось, користі від того не багато) ну і ще на деякі дрібниці. Також хотіла механічну коробку. Головне, що засвоїла, це те, що після відвідин салону ваш вибір може кординально змінитись. :girl_curtsey:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    і після тест-драйву особливо
    ну, і після того, як менеджери з продажу вдало промиють мізки (сама за один день тричі (!) думку змінила)

    до речі, про Хонду Аккорд - мені підвіска якась така вже жорстка була, що мене вже теліпало, коли я до неї тільки підходила. а потім ще й лобове тріснуло!!! коротше, враження назавжди від тієї машини в мене жахливі (не моя була, чоловікова)

    тут є фахівці з продажу - порадьте, яка для львівської бруківки найменш жорстка підвіска?
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    :D:D:D

    Оддлі, Ви ж самі написали, що менеджер з продажу може дуже вплинути на думку клієнта,
    а на це птання, кожен зараз буде рекомендувати ті авто, які сам і продає :girl_crazy:.

    То, певно, тре в ходовиків питати :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Ну, певної марки не пораджу, бо для мене будь-яка іномарка після моєї дев'ятки супер комфортно їде :girl_haha:, але знаю, що чим жорсткіша підвіска, тим авто є більш керованим. Може ще сидіння у вас було якесь не зручне, і взагалі машина дратувала...?
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Lianna

    Lianna Active Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    жорстка підвіска дуже погано для львова. машина безпосередньо залежить від грошей, які в тебе є
     
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    А питали-то

     
  17. tania

    tania Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Дівчата це питання не дуже в тему, але незнаю де ще писати. Хто може знає де можна зі своєї тканини недорого пошити чехли? А то я хочу такі як я хочу, а не такі як в гамазині.
     
  18. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Ланос- мякий як какашка:y:
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    в нас був Ланос
    2 роки на ньому відїздили щодня по 50 км львівською бруківкою і сільськими ямами
    машина просто супер
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    А у нас за три роки щоденного користування Logan Dacia 1.6 ще нічого не ламалося! Прекрасно їздить і не шкода по наших ямах (живемо за Львовом то ями ще прекрасніші ніж у Львові).
    Вибирали власне наше перше авто по ціні - тоді в межах 11000 уо. Ланоси і Калини відразу відпали. А по ціні залишилося мало що до вибору.
    Ще великою перевагою Логанів є висота салону - мій високий муж і наші високі мами комфортно себе почувають.

    Мені вже теж хочеться машину, аби мати змогу хоч кудись з дітьми вибратися. Подобається багато-чого. От наприклад Jimny Suzuki. Сподіваюся, що отримаю такий презент ;)
     
    • Подобається Подобається x 5