Як вибираємо авто?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Імель, 7 Серпень 2009.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Та власне він викупив машину від власника. В будь-якому разі той варіант вже відпав.

    Ото мабуть найкращий варіант.
    Може ще порадите яку в середньому знижку можна вибити? Скільки % від вартості? Бо нам в попередньому випадку одразу пропонували знизити ціну на 300 дол.
     
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Якщо маєте на увазі знижку через виявлені недоліки, то розмір знижки = вартості ремонтних робіт по усуненню цих недоліків.
    Якщо одразу запропонували знизити ціну на 300 у.о., значить продавець розраховував опуститися на цих 300 у.о. ще до виявлення Вами недоліків.
    Коли ми знайшли підходящу машину б/в, ми робили так - спочатку торгувалися просто на зниження ціни (як правило, кожен продавець закладає певний торг до ціни, яку сподівається отримати), після цього окремо збивали ціну за кожен виявлений недолік.
     
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Важко сказати, згідна з попереднім дописом: підраховуєте вартість робіт ( якщо такі будуть), то це і буде ще знижка.
    При огляді авто, яке я придбала нещодавно, мені повідомили лише, що через тис. 4-5 потрібно буде поміняти передні колодки, а так претензій до машини не було, то я немала можливості багато торгуватись.
    Варто ще промоніторити ціни на дану машину на популярному сайті продажу. А так... треба дивитись)
    Тут власне потрібна така людина, яка заробляє на тому, що приганяє машини і перепродує їх. Він везе на продаж, я була перша, що мала побачити цю машину, якщо мені не підходить він кидає її в оголошення і продає собі. Все, ніяких завдатків.
    Перекупщики знають всі нюанси: постійно проглядають пропозиції, знають де брати, приблизну вартість машини, скільки зторгувати. Незважаючи на те, що зараз таких машин багато ввозять в Україну, справді хороших пропозицій за кордоном небагато. Ці люди якраз і заробляють на тому, що купують там дешеві машини( за рахунок кузовних недоліків, великого пробігу чи майбутнього дорогого ремонту), усувають проблеми частково, або " на око" і продають.
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Я знову до вас за консультацією. Який найбезпечній спосіб розрахунку з продавцем? Йти до нотаріуса укладати договір купівлі-продажу?
     
  5. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Через нотаріуса буде трошки дорожче. Я робила довідку-рахунок. Це швидко і дешевше і надійніше, бо будь-який договір може бути оскаржений, визнано недійсним або розірвано. А довідку-рахунок оскаржити не можна.
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Розкажіть будь ласка детальніше хто то має оформляти, де?
     
  7. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Власник авто має зняти машину з обліку, а щоб ви її поставили на облік, потрібна оця довідка-рахунок, або договір-купівлі продажу. Інколи продавець сам її оформляє, але нам так не повезло)) Ми купляли свіжопригнане авто із закордону в Івано-Франківську. То зразу ж на місці (в МРЕВ) зробили довідку-рахунок, а вже у Львові поставили на облік. Обійшлася вона нам у 800 грн, мінімальна ціна була 500 грн. В Львові може бути як дешевше, так і дорожче, бо ціна цієї довідки не регульована законом. Знайомий у Львові платив 650грн (в МРЕВ), а інший - 900.
     
    Останнє редагування: 31 Жовтень 2014
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Мені продавець сам дав цю довідку-рахунок і ще якісь там документи з митниці, він навіть не заікався, що то я маю за неї платити.
     
  9. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Наш нам навіть 10$ не скинув)) Казав: "вам треба - ви і платіть". Але то таке. До речі, з пробігом там теж накручено було. Тільки в більшу сторону. Я от тепер думаю, якщо нам колись прийдеться продавати авто, що тоді робити? На СТО визначають точний кілометраж і якщо скрутять до нього, то ж все одно буде видно, що туди лазили і крутили туди сюди.
     
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Знаєте, на пробігу я навчена на своїй попередній машині. Я впевнена, що на ній було скручено, тому при продажі говорила людям, що купила з таким-то пробігом, але що було до мене гарантувати не можу. Я проїздила на ній стільки-то.
    А щодо того, скільки реально машина проїхала визначити важко, хіба по VIN коду, якщо машина за кордоном обслуговувалась постійно на оригінальному сервісі.
     
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    нам якраз так й визначали :), й мамі. як брали машину (теж по тій же схемі - свіжопригнану), теж. То в маминої був дійсно такий маленький пробіг й сервісне обслуговування в авторизованому сервіс. центрі.
     
  12. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Тут питали про Опель астра універсал. У нас дизельний. Відгуки найкращі. По місту бере 5.5, по трасі 4.5. Як цікавить ще щось - питайте, з радістю підкажу.
     
  13. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    цікавить скільки куб мотор?
    бо читала, що вони трохи тугі, бо мені треба буде переходити з 2,0 турбодизель, то кажуть що спочатку буде важкувато при розгоні
     
  14. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    1.3 об'єм двигуна, турбодизель. Вам з 2.0 турбодизеля звичайно що буде відчутна різниця. Але в принципі і про 1.3 не скажу що тугий в порівнянні з таким же бензиновим.
     
  15. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    та от на роботі є 2 щасливі власники і не нарікають, треба проситися на тест - драйв до них
     
  16. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Ми колись самі це все робили, і з обліку знімали, але за це продавець спустив нам 300 $ від вартості. Як правило, той хто продає знімає з обліку, а той хто купує ставить на облік і робить довідку-рахунок.
     
  17. dudja

    dudja New Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Дівчата, можливо хтось має ніссан ноут, напишіть свої відгуки.
     
  18. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Відповідь: Як вибираємо авто?

    Мені здається, тут кілька сторінок до цього досить багато писали про Ноут. Я двічі в житті їздла на ньому - мені не сильно сподабався, особливо по дизайну. Але якщо зовнішній вигляд вам підходить - то на мою думку досить праутична машинка - вмістима то точно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Banny

    Banny Well-Known Member

    Привіт, дівчаточка хочу порадитись з вами...продаю своє авто...дзвонить мені приват, запрошує на сто, для оцінки авто. Оцінили. задешево, як на мене...на продаж пропонують одну ціну, на обмін- вищу. Пропонують переглянути сайт з можливими на обмін авто і там є прийнятні варіанти, але там авто конфіскат. Страшно потім мати проблеми з тим авто. Хто щось може порадити?
     
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ну, це моя думка: ніякого "конфіскату" не беріть, бо можуть бути коломийки, то раз. Два, це те, що, якщо би той "конфіскат" був вигідний, його би вже давно перекупщики забрали, або хтось інший.
    На обмін, також не дуже добре, бо однозначно ви більше втрачаєте, ніж виграєте. І також можуть бути проблеми з машиною, коли людина не може продати, то йде на обмін, лиш би сплавити.
    Найкраще на сьогоднішній день продати за готівку, мати гроші на руках і шукати такий варіант, який би відповідав всім вашим вимогам. Навіть, якщо ви віддасте трішки дешевше, ніж планували.
    Ставте машину на продаж, на всім відомому сайті (чи ви вже поставили? я так розумію) і чекайте свого клієнта.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1