як вибрати планшетний ПК

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анастасія, 5 Листопад 2012.

  1. IgorLvivM

    IgorLvivM New Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Вайфай.
    Мобільний нет - дорого.
     
  2. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Ну вай-фай далеко не всюди є. А чого мобільний не є дорого, кс десь 1 грн. в день безліміт. А то можна приєднувати до нього модем?

    ---------- Додано в 14:11 ---------- Попередній допис був написаний в 13:42 ----------

    http://deshevshe.net.ua/compare-planshetpc-lenovo/lenovo_a3000_black_59366258.html
    Тут два чорні А3000, але один Ідеа Рад... то таки є в чомусь різниця (крім ціни), а суттєва?
     
  3. IgorLvivM

    IgorLvivM New Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Або дорого, або якість погана. Я минулого... тобто, ще цього року, весною на дачі їх всіх випробовував. Зупинився на МТС СДМІ з їхнім модемом. Правда, мені для баз даних, 1С, пошти тощо. Оці всі "гривневі" - або швидкість погана, або трафік обмежений. Зрештою, читати пошту і т.п. - має вистарчити.
    З модемами планшети і андроїди не дуже дружать.

    ---------- Додано в 14:19 ---------- Попередній допис був написаний в 14:18 ----------

    Лінк - показує лише один.
    Дайте окремо дві моделі. Прокоментую.
     
  4. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    то я тепер геть заплуталась...то як в інтернеті полазити, якщо нема вай-фай, і з модемами не дружить:)
     
  5. IgorLvivM

    IgorLvivM New Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Тоді виходу нема: ті, що мають слот на СІМ-карту.

    Або ж пара: смартфон (вихід в нет та вайфайна точка доступу) + планшет з вайфаєм, який під'єднується до смартфону).

    ---------- Додано в 15:23 ---------- Попередній допис був написаний в 15:18 ----------

    Ще варіанти:
    • підбирати модем, який коректно буде праціювати з Андроїдом. Краще відразу в магазині заставити продавців під'єднати.
    • окремий, т.з. вайфай-роутер.
     
  6. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    сумно...я вже "зуби нагострила" на Асус :girl_cray:

    нє, то трохи заскладно :girl_impossible:

    ---------- Додано в 17:51 ---------- Попередній допис був написаний в 17:33 ----------

    А на Вашу думку, варто брати Леново А3000 ?

    ---------- Додано в 17:54 ---------- Попередній допис був написаний в 17:51 ----------

    А ті два що я писала вище, то ось ссилки на них http://deshevshe.net.ua/planshetpc-lenovo/lenovo_ideatab_a3000_59_366245.html і http://deshevshe.net.ua/planshetpc-lenovo/lenovo_a3000_black_59366258.html. В чому відмінність???
     
  7. IgorLvivM

    IgorLvivM New Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Леново - козли! На сайті виробника, толком про модифікації моделі нічого нема!
    Виглядає, що одна модель - убога, але з 3Ж, інша, 16Гб - без 3Ж.
     
  8. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    а що то таке? :girl_blush2:


    , то і є ваша думка? :connie_pull-pigtail
     
  9. IgorLvivM

    IgorLvivM New Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Спрощено, підтримка швидкого нету ч/з мобільних операторів.
    Так. Я про це писав кілька постів чи сторінок тому. Тут.
     
  10. kristas

    kristas Well-Known Member

  11. IgorLvivM

    IgorLvivM New Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Я б вибирав з цього.
    Перевага в двох останніх (Асус і Престіжіо). Особливо, Асус.
     
  12. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Acer Iconia Tab A200 32GB (HT.H9SEE.002)
    Подробнее: http://rozetka.com.ua/acer_iconia_tab_a200_32gb_titanium/p192715/#tab=comments;id=1895792

    а відносно цієї моделі що скажете, бачу його зняли з виробництва, в фокстроті він 2051 грн ( купуватиму тільки там, бо маю сертифікат ), читала ваші рекомендації на попередніх сторінках, цей ніби нічого на таку ціну ? але стара модель (( з 3ж я вже не буду брати мабуть
     
  13. IgorLvivM

    IgorLvivM New Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Ніби все добре. І не настільки він старий. (Андроїд 4,0).
     
  14. friendly homka

    friendly homka Well-Known Member

  15. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Дякую за пораду. Сьогодні його замовила, у понеділок вже маю отримати.
     
  16. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    А я вже як три тижні користуюсь своім Леново А3000. Це мій перший планшет і андроід загалом, тому не маю з чим порівнювати. Але я дужееее задоволена. Єдиний мінус - дуже слабка камера, але то таке. Основне шо можу будь-де користуватись нетом...купила собі звичайний мобільний...фільми він не потягне, але на посиденьки без проблем :)

    Надіслано від мого IdeaTab A3000-H, використовуючи Tapatalk
     
  17. LsP

    LsP New Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    У мене Асус з інтеловським процесором і оперативкою в 2гіга. Працює суперово, дуже швидкий, не висне. Кого цікавить більше-стукайтесь, відповім більше:girl_cool:
     
  18. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Дівчата, бачила, що в Ашані почали продавати планшети/смартфони власного в-ва Qilive, ціни доступні. Ось що в неті про це знайшла:
    [​IMG]
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Потребую поради, щодо PSP( ігрова консоль SONY) дуже просить малий, вчора поїхали купувати. Почали цікавитись де і як скачувати ігри, а продавець сказав, що тільки купляти диски( поза 300 грн за один).... ну це звиайно закруто. Знавці скажіть чи є можливість скачувати ці ігри безкоштовно? В нас також є соні плейстейшн, можливо якось черезнього можна качати?
     
  20. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    В мого старшого є така консоль. То нам теж сказали, що до оригінальних консолей підходять тільки ігри на дисках. Щоб грати скачані ігри, потрібно консоль перепрошивати, тобто ставити "ліву" прошивку.
    А взагалі як відгук про цю приставку можу сказати, що вона була цікава старшому десь в років 5 і то тільки одна гра "Раджет і Кланк". А так то в нас було купа оригінальних ігрів на дисках, але щось ні одна особливо не полюбилась. Тепер цю приставку з успіхом заміняє планшет, а про приставку малий і не згадує.