як вибрати планшетний ПК

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анастасія, 5 Листопад 2012.

  1. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Якщо старе PSP то можна ставити прошивку і качати крадені забавки. Якщо нове PS Vita то ні. Для PS Vita купіть підписку PS Plus за 50$ в рік. Буде доступ до колекції забавок PS Vita та PS3, щомісяця туди додають 1-3 нових забавки.
     
  2. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Порадьте будь-ласка, чи вартий уваги такий планшет http://rozetka.com.ua/lenovo_yoga_8_16gb/p344935/ Юзала його, то дуже сподобався. Але потребую сторонньої думки.
     
  3. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    ніби непоганий варіант
    єдине, як на мене, малувато оперативки
     
  4. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    В нас Lenovo Yoga Tablet 8, вже користуємося півроку, докупили пам"ять на 32 гіга
    По ергономіці він дууже зручний, звук доблі це плюс і ось та підставка - я незнаю як без неї, і 8 дюймів - для нас оптимальний розмір)))
    В неті сидіти, для доні бавитися в якість іграшки, щось читати, дивитися ютуб/фільми - цілком вистарчає! Просто ще маємо альтернативу - ноут і комп)

    ну і ціна навіть дуже приваблива зараз на нього на розетці
     
  5. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Мене от тільки мурдує, що він без 3G, хоча мобільним інтернетом я нразі і не користувалась і не впевена чи буду. А 800 грн за ту опцію не знаю чи є сенс переплачувати
     
  6. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    нам він без потреби, тому сенсу переплачувати не бачили)))

    ---------- Додано в 14:37 ---------- Попередній допис був написаний в 14:33 ----------

     
  7. Mylnyk

    Mylnyk Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    рекомендація
    3g модуль для Сім карти
    мінімум два ядра
    мінімум 16 Гб памяті
    мінімум 1 Гб оперативної памяті
    ємкісний екран
     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

     
  9. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Маю планшет PocketBook для читання, фільмів, забавок. Він без 3G, але вдома є Wi-Fi (тай не тільки вдома), а коли нема, то чоловік на своєму телефоні підключає мобільний інтернет та роздає його через Wi-Fi. Того мені абсолютно достатньо для читання форуму чи новин.
     
  10. Ariconce

    Ariconce New Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Привіт. Порадьте будь-ласка планшет для дитини 3 роки, для ігор, перегляду мультиків. Дякую.
     
  11. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Можна купити планшет для себе, головне мати щось на зразок Kids Mode :)
     
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    я не збиралась купляти планшет, бо мені без потреби. Але діти хотіли. З тими вимогами, які в мене були до планшету, він коштував 5-6 тис і я подумала, що для дітей то закруто. А пішла 31 грудня в Метро докуповуват іграшки на ялинку і побачила там планшет. Мене абсолютно влаштував: велика діагональ, 4-ядерний, з 3джі), легенький, тоненьки і коштує 2200. Так, китай. Але що зараз не китай? і рік гарантії
     
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Захотілось мені планшета, ггг, і електронної книги, і ноутбука))) тут мав би бути смайлик з великою губою) так от питання, чи є планшети які поєднають в собі всі ці вимоги? І чи варто дивитись на планшети з віндовсом? Вимоги - посидіти в неті, полялякати по скайпу, подивитись фільм, фотки перекинути, ну і дітискам якісь там ігри...
    Apple не хочу.
     
  14. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    І я хотіла, щоб в одному пристрої все це було. І головне щоб заряд батареї довго тримав. я собі недавно шукала електронну книгу. Але так сталося що купила планшет Samsung Galaxy Tab 2. Задоволена покупкою, єдине розчаровує, що швидко сідає він. Посидіти в інтернеті, подивитися всякі відео, почитати книги підійде. Але напевне колись ще докуплю ел.книгу спеціально для читання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    А зручно на ньому читати? Очі не втомлюються? Бо я зараз "орендую" якусь просту книжку, то там денний режим такий сірувато-бежевий фон має, що дуже приємно для очей, ну і нічний режим є, але вона не моя, то тепер шукаю шось таке, щоб не накупляти техніки пів хати. Ну і тепер я без ноута, і розумію, що телефон виручає, але щось подивитися в неті - то не для моїх нервів.
    Тому подумала про планшет. Але дивлюсь добрий планшет має ціну простенького ноута.
    Наскільки планшет може замінити ноут?
     
  16. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    З того нісього захотіла планшет, не заспокоюся поки не куплю. Дуже подобається Ipad Air 2, але ціна :negative:. По співвідношенні ціна-параметри мені сподобалась новинка Lenovo TAB 2 A10-70F 16GB WI-FI і можу зараз купити, бо на айпед треба довго і нудно збирати гроші. Хто має планшети
    lenovo, як вони вам в користуванні? Ну і хто розбирається в тому, скажіть як вам параметри в даній моделі? Бо модель нова і нема толком на неї відгуків.
     
  18. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Часто читати з планшета буде важко... Маю асус. Тепер в планах читалка Кіндл з підсвіткою;)
     
  19. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Мені подобаються Самсунги. Телефоном дуже задоволена. Маю grand 2 duos. Планшет Asus, екран має глюки, тормозить... Краще бцло взяти планшет Самсунг, але на той час асус був дешевший... І також хочу читалку. Нетбук з часів універу пилом припадає))) бабуся по скайпу говорить)))
     
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    Дякую за пораду, уже вибрала. І планшет самсунг, і телефон уже тепер теж самсунг.
    Єдине з планшета поки не читаю, просто не маю часу, може ще електронну книжку куплю, а може і ні, з виходом на роботу катастрофічно бракує часу.