Як відівчити дитину від звички смоктати палець

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем dusja, 16 Січень 2010.

  1. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    ну та певно, що я не лягаю спати в 21 год разом з дитиною :), не хвилюйтесь, нікуди та "лічна жизнь" не пропала :)

    і ви хочете сказати, що дитинка в 3 місяці достатньо емоційно зріла, щоб вміти самій заспокоюватись? у вашому випадку палець в роті говорить про протилежне - це не самозаспокоєння, це заспокоєння хоч чимось, до чого дитина має вільний доступ.

    ---------- Додано в 08:58 ---------- Попередній допис був написаний в 07:48 ----------

    ну і ще такий нюанс, дитина голодна всю ніч до ранку. а має отримувати порцію їжі з перервою не більше 4 години. зараз саме етап дуже швидкого розвитку і росту, природа не даремно потурбувалась, щоб діти прокидались вночі.
     
  2. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    Дівчата, про що тут говорити? Якщо мама робить так, як добре їй насамперед, то ніяка інформація і переконання з власного досвіду не допоможуть. Мама ж думає, як їй виспатися, як їй кудись треба поїхати, як проводити "лічную жизнь". Я в УЖАСІ від того, як padesnig намагається з себе, дорослої людини, перекласти свої обовязки на кількамісяну дитину - я про заспокоєння.
     
  3. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    Болить канєшно, чого б я про це говорила...
     
  4. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    Та ні вона не перекладає, вона просто не важає це своїм обов"язком)
    Згадую Артема 3 місячного, дівчата, та в нас не те що смоктанння пальчика, смоктання циці деколи не заспокоювало.
    Сон - звісно важливий для всіх! Але хто Вам сказав, що ті хто годує вночі не висипаються? Де Ви такого начитались? В книжках, де пишуть як дитину привчити спати саму? Бувають винятки, але ж не всі! 10 годинна перерва в їжі - то жах, як там можна знущатися над дитиною, я певно такої перерви не витримаю, не те що пів-річна дитина.
    padesnig, на мій пост віповідати не треба. Просто крик душі! бо Ви вже все для себе давним давно вирішили...
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    то не так вже й страшно,якшо дитина трохи більша і сама так собі влаштувала
    але якшо мама сама підводила дитину і обмежувала дитину в їжі....
     
  6. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    Наспаравді я прочитала дуже багато грубих книжонок про дидячий сон. Ті що тут мене ображають що я свою дитину лишила спати саму цілю ніч і не виконую своіх обовяків, напевно навіть не чули що таке "sleep training". Але я нікого вчити не буду, хто хоче може сам почитати - інформаціі в інтернеті купа. Просто якщо ваш спосіб спання ви вважаете правильним, то не означае що він єдиний - правильний.

    ---------- Додано в 13:03 ---------- Попередній допис був написаний в 13:00 ----------

    З власного досвіду. Я нe висипалась. Малому майже 5 - досі сам спати не хоче. З другою дитиною, я такого не повторюю.
     
  7. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    А я висипаюсь)
     
  8. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    З того ж таки власного досвіду. Гриць мав груди коли хотів і скільки хотів. Зараз спить цілу ніц, нормально, на мою думку бо мав достатньо мами коли потребував, і я не парилась зарано як навчити його спати самому.

    А що пишуть в книжках про смоктання пальця?
    Я тілько нет читаю - то там кажуть що тривале смоктання - це спроба замінити увагу мами (ГВ в малому віці, емоційне спілкування в більш старшому)
     
  9. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    Як на мене, то інформацію портібно вміти філльтррувати, особливо ту, яка стосується немовлят, і фільтрувати до природніх потреб дитини, а не придуманих людьми.
     
  10. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    Все відфільтроване, де що перепробуване, обговорене з педіатрами і вибране те що краще для всієї сімї.
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    гарні фільтри, нічого не скажеш. а ви не пробували попитатися людей так постарше 70 років, як вони раніше всі разом з дітьми спали. і чому саме так робили? моя бабуся окремі ліжечка, каляски і пляшечки сприймає як моду і не потрібну тряпку, бо це мучить дитину. і маму. може вони вумних книжок не читали і ніяких досліджень не проводили, але працюючи багато, виконуючи всю хатню роботу, вони ще знаходили час на дитину. і якщо б їх це так вимучувало, звідки вони мали сили іти і працювати весь наступний день? про це вумні книжки не пишуть? тільки як з дитини робити самостійну? а не заскоро? бо потім вона вам буде і 20-30-40 несамостійна і там тре буде теж виховувати?
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    бачу, шо ви живете то тут то там
    підозрюю, шо в тих країнах, які дуже люблять відселяти дітей в окрему кімнату з народження
    не думаю шо будете мати багато прихильників на ДП
    бо наші мамусі наразі не додумувались (більшість так точно) привчати дитину до самостійності з трьох місяців. і тренувати (мляха буха) її сон (може у вас і тренери є??)
    і ніхто не намагається шоб дитина себе заспокоювала (читай задовільняла) пальчиком
    всьо - занавєс, дякую, аплодисментів не треба
     
  13. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    перепрошую що мовою оригіналу, але приблизно так:
    Babies generally suck their thumb to
    soothe themselves, which is good, because they need to learn how to rely on their own resources. The ability to regulate or control one's behavior and emotions is an important developmental challenge. When your child sucks her thumb, she's finding ways to make herself feel better without your help.

    You don't have to stop your child from sucking her thumb right now. In general, thumb-sucking is more irritating to parents than it is harmful to kids. Your baby will stop when she's ready and has developed other ways of soothing herself.
     
  14. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    ну добре, самозаспокоєння. значить дитину щось турбує, раз є потреба заспокоюватись, значить є дискомфорт. і тут замість того, щоб усунути дискомфорт, батькам пропонують розслабитись і залишити дитину саму на себе.
    пахне Споком.
    але є ще в дітей просто смоктальний рефлекс, і мамина циця той рефлекс має задовольняти в тому числі, але циця відпочиває, бо "працює" пальчик....
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    а я так розумію, шо *мовою оригіналу* вказуєтьсяшо нічого страшного в смоктанні пальця нема
    но але не треба бути фанатичним і користати з того по-максимуму
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    ну знаєте, тут є багато особливостей:) Я наприклад з 3-ьох років мала свою кімнату, яка закривалась на замок. А причина була одна, з мамою спати не могла, бо дужу сильно крутилась і коли знаходила перешкоду - просиналась. Доки вміщалась в ліжечко, то там спала, а потім переселили мене на велике ліжко, і як мама вночі ставала подивитись як я і починала вкривати, я також просиналась і так почалось моє "самостійне" життя. Один мінус - навчилась спати як "звєзда" - руки ноги розкинути!

    тут з Вами не погоджусь, є страшне - викривлення прикусу, зміщення зубків і т.п. Мені пояснювали причину кривизни моїх зубів саме пханням пальців і всяких посторонніх предметів до рота. Простежила за собою, і дійсно так і є
    А мене гарно відівчили смоктати пальці - спочатку намазали алоєм, а потім пообіцяли що якщо в мене відростуть гарні нігтики то намалюють червоним лаком і з того часу я польці до рота не суну, але олівці гризти ще досі люблю:)
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    з народження жодна дитина не має потреби в спанні окремо від мами (а ми говоримо про дітей до півроку)

    знову ж таки - кажу про смоктання пальця ака вивчення того ШО ТО ТАКЕ
    якшо дитина отримує грудь вповні, то смоктати пальця вона буде ну до півроку (потім з*являється багато інших інтересів)

    мені дуже шкода вас - шо я ше можу сказати
    ви буда на грудному вигодовуванні? соска? пляшка? розкажіть трохи
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    ну... на змішаному. до 3-ьох місяців виключно грудне, а потім помаленьку перевели на пляшечку(в півроку повністю зникло в мами молоко). а з 7 місяців почали все давати їсти.В мене досить швидко виросли зубки(перший зявився майже в 2,5 місяця і з того часу мене годували сирочком домашнім)
    ну.. не знаю. Особисто я нічого поганого в цьому не побачила. Для мене це було нормою, і десь в років 6-7 мама пропонувала залишатись ночувати з нею я не хотіла.
     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    зуби в 2,5 міс - не показник до переривання виключного ГВ

    я писала шкода в тому шо з вас так знущались

    а чому мама пропонувала таке?
     
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Як відівчити дитину від звички смоктати палець

    Потребую допомоги:girl_curtsey: - нам два місяці тільки, а вчора і сьогодні якась напасть з тими пальчиками - смокчем аж прицмокуєм цілий кулачок і то після циці зразу перед сном. Вчора аж фонтаном зригнула два рази, бо видно задалеко запхала.
    Баба радить дати дурника, бо буде смоктати до самої школи
    Друга баба теж дивується чого я така категорична - скоро певні здамся тим нападкам:girl_crazy: