Як відкрити свій магазин?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем MACHA 87, 2 Жовтень 2009.

  1. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    Автора не було на ДП вже понад місяць, тож може вона вже успішний власник магазину :). Але тема все рівно актуальна. Я, наприклад, маю ідею стосовно відкриття інтернет-магазину. Хтось може поділитись досвідом?
     
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    може :)
    залижить від того, що продаватимете (товар-габарити-склад) і від покупця (фізичні особи/юрибичні особи)
    шукаєте бухгалтера-сумісника
    якщо товар великий і габаритний-шукаєте склад
    якщо фіз.особи-реєструєте СПД
    якщо юр.особи, які є платникам ПДВ-бажано ТОВ, оскільки їм важливо відшкодування ПДВ
    ще одне питання-гарантія і сервісне обслуговування
    сертифікація (якщо товар потребує)

    найважливіший момент в інтернет-магазині-якісно "написаний" сайт-це деталь, на якій економити не можна, оскільки від того буде залежати, скільки клієнтів вас буде знаходити власне через інтернет, наприклад, через 2-3 тижні роботи наш сайт був на першій сторінці пошуку в гуглі, через 2 місяці на першій позиції в Гуглі, випереджаючи сайт виробника продукції. Заплатили за сайт 800 у.о. (київська ціна)
     
  3. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    А якщо не секрет яка фірма -розробник. питання зараз для мене на часі, але вагаюсь. До душі припала алекс софтваре, але ціна десь в тих рамках, трохи більше.
     
  4. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    Над сайтом зараз працює мій чоловік-програміст.
    А от цікаво щодо СПД: СПД може паралельно працювати на підприємстві, не повязаному з його діяльністю як СПД? А конкретніше, якщо я зареєструюсь СПД, чи повинна я забрати свою трудову з компанії, в штаті якої я перебуваю? І ще таке: Якщо трогівлю додати до сфер діяльності вже існуючого СПД, чи буде так економніше/вигідніше ніж створювати нового СПД (за умови, що вже існуючий СПД - це мій чоловік)?
     
  5. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    ні! не повинні! тільки мусите написати Заяву в бухгалтерію про відмову від соціальної пільги.
    Думаю, що так! але то ж не важко запитати в Реєстраційній палаті, де будете робити зміни чи наново реєструватись :)
     
  6. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    які це соціальні пільги?
     
  7. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    Податкова соціальна пільга (ПСП) – сума, на яку платник податку з доходів фізичних осіб має зменшити суму свого загального місячного оподаткованого доходу, отримуваного з джерел на території України від одного працедавця у вигляді заробітної плати.

    Право користування податковою соціальною пільгою надано громадянам України з 1 січня 2004 року, із введенням в дію Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» від 22.05.2003 р. № 889 – IV (із змінами та доповненнями).

    Словом, підіть в свою бухгалтерію і скажіть, що ви тепер СПД і вони самі скажуть, що робити :)
     
  8. natalka-matias

    natalka-matias Well-Known Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    і я хочу свій маленький квітково- декоративний салончик, але дуже мені страшно, оренда дорога , а відкриватись на периферії немає сенсу. а в центрі працюватиму лише на те, щоб заплатити за оренду, комунальні і податки:sad:
     
  9. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    страх, гальмо усього розвитку. Поки людина боїться, вона наче паралізована, ми боїмося втілити свої мрії в життя, щоб не втратити їх. Краще перестати боятися і почати сумніватися, взнавати собі, що і до чого, оренда зараз значно впала в ціні, можна спробувати з міні-формату, пристосуватися у великий магазин на маленьку площу.
     
  10. natalka-matias

    natalka-matias Well-Known Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    як би ж то все так просто:sad:то не є нереальний страх, а грунтований на тверезих підрахунках.я теж так колись позитивно думала- але трохи попрацювавши в цій галузі+криза+сезонність послуг=розуміння того, що реальний бізне(навіть міні)можливий тепер за наявності:
    1. власного приміщення(щоб платити тільки за комунальні і т.п.)
    2.сидіти там самому в якості і директора і продавця і бухгалтера іт.п.(а не наймати іншу особу) що в моєму випадку є нереально(дитина, робота-вчителювання:)
     
  11. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    І я хотіла би свій магазинчик стокових речей, ну, або хоча б впасти комусь на хвоста і просто постачати товар... ну і ще варіант - з кимось би відкрила... бо мало що сама тямлю в тих всіх організаційних питаннях...
     
  12. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    як я тебе розумію...
     
  13. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    Тому я і буду пробувати інтернет-магазин.
     
  14. natalka-matias

    natalka-matias Well-Known Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    і я :) вже трохи розробила, ще чучуть і несу до програміста:)
     
  15. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    Хочу відкрити бутік з білизною. Хто має досвід роботи в такій галузі?Підкажіть, будь-ласка....
     
  16. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    Маю досвід , мала магазин з білизною середнього класу,на Південному.
    Мали супер дівчинку продавця (це дуже важливий момент), але магазин був розташований в малопрохідному місці( це також дуже важливо),тому бізнес не дуже пішов , хоча протрималися 7 місяців.
     
  17. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    хто був Вашим постачальником? Скільки потрібно мати коштів на закупівлю товару???

    ---------- Додано в 18:39 ---------- Попередній допис був написаний в 18:35 ----------

    Можливий варіант зі взуттям.Тому задумуюсь, що краще???
     
  18. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    Напишу вам в ПП.
     
  19. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    А що на рахунок продуктового магазину на власній ділянці (на подвірї біля особняка). Може хтось має досвід в такій справі і скільки на старт потрібно фінансів
     
  20. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    А хто знає, що відбувається з товаром якщо його послали Укрпоштою з накладною платою, а адресат його не забрав? Або з іншою транспортною компанією? Його повертають відправнику і беруть два рази за пересилку? Чи можна себе якось застрахувати від такого власнику інтернет-магазину (звертаюсь до тих, хто має досвід)?