Як відкрити свій магазин?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем MACHA 87, 2 Жовтень 2009.

  1. fantastyka

    fantastyka New Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    Доброго вечора всім! Дівчата, що потрібно для відкриття свого інтернет-магазину? З чого почати? Це якось оподатковується? Буду вдячна за відповідь!
     
  2. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    Починати треба з теми- що продаватиме, найти постачальників, дізнатися умови співпраці,терміни поставки, порахувати чи Вам то буде вигідно...
    Далі треба розробити Інтернет-магазин,тобто якщо Ви прийдете до програмістів маєте розуміти що хочете отримати ,як то має виглядати..
    Далі за місяць -Вам потрібно буде наповнювати Інтернет-магазин фото та описами товарів...
    Доопрацьовувати з програмістами.
    І коли все більш-менш працюватиме активно рекламувати ...
    Ну, ще мати гроші для закупки мінімальних партій товарів...
    Ой, забула -реєстрація ФОП на спрощеній системі 2групи, в ДПА, Пенс.фонді, відкриття рахунку в банку\банках...і постійна робота ...:girl_haha:
    Я Вас не злякала? то дерзайте!
     
  3. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    по-моєму "робота з програмістами" - це надто витратно
    продаються вже готові рішення, наприклад PrestaShop - це відносно не дорого і просто
    нормальні розробники беруть багато, брати студента - не надійно. Якщо не хочете чи не маєте змоги витрачати великих коштів - повинні розуміти, що багато доведеться працювати самій, і багато чого вчитись.
    наприклад, розкрутка сайту. зверніться до будь-якої львівської веб-студії і поцікавтесь скільки вони візьмуть за те, щоб вивести Ваш магазин на 1 сторінку... а можна витрачати в місяць коло 200 грн. і вийти на 1 сторінку самостійно
    хоча, зрештою, можна зробити поганий магазин і не мучитись:)
     
  4. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    сума далеко не витратна і працюють не студенти
    а сама пробувала колупатись-краще буду розкручувати максимально ефективно власними силами,
    а обложку хай зроблять толково.
     
  5. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    Цікаво за скільки Вам зроблять унікальний нет-магазин? Бо я теж знаю, що якісна робота у цій сфері коштує немало.
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Почніть з ідеї. Бо повинна бути виваженою і успішною. Потім придумайте і купіть толковий домен.

    Гм-м-м...
    Нагадало анекдот про таксі: вам треба "шашечки", чи їхати? :)
     
  7. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    В ПП відповім про вартість, дивилась Ваш Інтернет-магазин, в мене не було таких вимог як у Вас, дуже гарний магазин у Вас (знову ж це залежить від товарів,які продаються), мені потрібний якісний і простий функціонал, який не дратує і невідволікає від бажання зробити покупку.
     
  8. sani

    sani New Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    а чому б спочатку не скористатись безкоштовними чи майже безкоштовними сервісами для створення інтернет магазину і не спробувати, а якщо вже діло піде тоді підійти до питання серйозно ти вже будеш знати чого хочеш і створити те що треба, за свої кровні :)
    тому що по закону зараз кожен інтернет магазин має мати офіс, то місце де сидить живий менеджер і приймає і роздає замовлення і в кінці кінців на якого можна завжди прийти і насварити чи поскаржитись.
     
  9. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    Зараз ще не має. А от якщо цей законопроект приймуть, то доведеться.
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    Бо життя коротке.
    Витрачати час на "безкоштовні мишоловки"? :)
    Купити своє і мати повну свободу - дешевше виходить.
     
  11. sani

    sani New Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    канешно :)
    найняти з десяток людей: програмістів, дизайнерів, копірайтерів, СЕОшників менеджерів, купити виділений сервер а ще краще кілька серверів з розпреділеною системою нагрузки... зареєструвати торгову марку, бо ж без домена УА якось несерйозно... вкласти кілька десятків тис доларів в рекламу на популярних ресурсах

    короче вкласти пару сотень тисяч доларів і намагатись їх відбити, звичайно так найпростіше, але якщо ти не впевнений у прибутках, немаєш достатнього фінансування то краще розпочати з малого і дешевого, а по ходу уже розвиватись...

    Пам"ятаю в росії були вклали кілька лямів $ в розробку одного "мега ресурсу"(top4top.ru), який так і заглох на стадії розробки, прийшлось всіх звільнити і реорганізувати у якийсь портал "ніпрощо"...
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    Помню как сейчас! Лечу это я, лечу... А потом говорю своим уткам... (с)

    Ви пам'ятаєте? У Росії? Кілька лямів? Вклали? :D:D:D

    [mod]Ця гілка створена для порад, а не понтів.
    [/mod]
    ЗІ: не лякайте народ
     
  13. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    Знайдіть веб дизайнера собі і він вам все допоможе, це оподатковується, інформаційний сайт до 3 тис перша проплата, а потім типу абонентської плати - здається 14 грн/міс. Справжній "магазин" дорожче, але нам порадили почати з інформаційного сайту /ну але в нас є "фізичний" магазин, тому нам таке підійшло/
    для початку треба сформувати сам сайт а тоді його "повішати" в інтернет, тоді оплатити розкрутку по пошукових мережах, і/або робити розкрутку самому - реєструвати свій сайт в різних каталогах, проплачувати розміщення ссилок, або робити обмін ссилками з іншими "рівноцінними" сайтами. а безкоштовного нічого нема - просто треба добре читати умови - що це за магазин з 5 товарами? ну чи інші такі умови, які заставлять вас все одно платити...


    а ви так самі робили? бо якось воно простіше по справді... я б кинула ссилку на свій сайт який мені 2 програмісти-дизайнери зробили за не шалені гроші, але він комерційний тому ніззя. я знаю що є крутіші сайти, але можна і обійтись без вище описаної "бригади"

    я сама наповнюю свій сайт - сама пишу тексти, виколупую з каталогів параметри, роблю фото... тому і дешево відносно.

    ще є сайти типу львівмаркет де можна на їхньому сайті за невеликі гроші /1500 грн приблизно/ зробити на рік свій пробний магазин. можете знайти через пошук і подивитись - там є дуже наповнені сторінки а є взагалі майже пусті - ніхто не хоче паритись, проплатили і забули...
     
  14. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    Дівчата, відкривати свій Інтернет-магазин-вигідно, бо з фізичними особами виробники працюють від певної суми, а з Інтернет-магазинами-по штучно, тому витрати на розробку швидко окупляться
     
  15. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Як відкрити свій магазин?

    Дівчата, чи хтось приблизно знає вартість оренди на південному і умови роботи з ними?