Як відлучити від грудей?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 4 Січень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Запис вебінару "Завершення грудного вигодовування"



    Тут вже давалися посилання на статті але я вирішила ще раз їх подати і додати нові

    Как долго кормить грудью?
    Как долго кормить: ответы сомневающимся
    Время отлучения ребенка от груди. Когда оно наступит? (часть 1)
    Время отлучения от груди (часть 2)
    Отлучение от груди. Готов ли малыш?
    ТЕСТ: Готов ли Ваш малыш к отлучению от груди?
    Отлучение
    Отлучение от груди (По срочной необходимости, Ребенок младше года, Возраст ребенка от года до двух, Ребенок старше двух лет)
    Отлучение от груди (Что это, когда, как, воздействие на мать, экстренное отлучение)
    Отлучение от груди. Спроси меня, как.
    Когда наступит инволюция?

    Как научить малыша засыпать без груди?

    і ще

    Мастит. Причины и ведение

    ДЕПАРТАМЕНТ ЗДОРОВЬЯ И РАЗВИТИЯ РЕБЕНКА И ПОДРОСТКА.
    Всемирная Организация Здравоохранения.
    Женева. 2000


    Приложение 3. Подавление лактации
    В прошлом подавление лактации часто было включено в ведение нагрубания груди и мастита. В настоящее время предпочтение отдается поддержанию лактации. В случае возникновения необходимости прекращения грудного вскармливания, действительным рекомендуемым методом является физиологический, а использование фармакологических методов подавления
    лактации больше не рекомендуется.

    Физиологические методы
    Такие методы заключаются в поддержке груди с помощью удобного бюстгальтера или корсета и сцеживание достаточного объема молока для поддержания груди в комфортабельном и здоровом состоянии по мере того, как происходит естественный процесс инволюции. Женщина может испытывать боль, и ей следует давать болеутоляющие средства.

    Фармакологические методы
    Ранее использовались следующие медицинские препараты, однако, они больше не является рекомендуемым видом лечения.

    �� Стилбоэстрол.
    Побочные эффекты включают повторные приступы нагрубания груди и кровотечение после прекращения лечения, тромбоэмболию, а также аномалии развития плода, если женщина беременна.

    �� Эстроген, один или в комбинации с тестостероном Этот вид лечения не является очень эффективным и связан с повышенным риском тромбоэмболии (85; 173). После прекращения приема данного препарата боль и нагрубание
    груди могут возобновиться.

    �� Бромокриптин.
    Бромокриптин игибирует секрецию пролактина и может быть эффективным, если дается на ранней стадии лактации, пока уровень пролактина в крови высокий. Однако, этот препарат может быть менее эффективным через несколько недель, когда уровень пролактина будет низкий. Этот препарат был снят с применения по данному показанию в нескольких странах вследствие риска инфаркта миокарда, повышенного давления, судорог или припадков. Другие побочные эффекты включают тошноту, головокружение, пониженное давление и
    сильная головная боль (57; 85).

    �� Каберголин.
    Каберголин по действию подобен бромокриптину и так же ингибирует секрецию
    пролактина. Действие этого препарата более продолжительное. При использовании данного препарата могут быть такие же незначительные побочные эффекты, включая головную боль, головокружение, пониженное давление и носовые кровотечения,
    однако, этот препарат считается менее опасным (57).

    Модераторське:
    Якщо посилання не працюють:
    а) натисніть кнопку "Поскаржитись" під відповідним постом і там опишіть що саме не працює
    б) Статтю можна почитати через гугл - в полі пошуку напишіть назву статті, натисніть на стрілочку біля лінку, і читайте збережену версію.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    @Akina Хк, ну як так вважає, то хай би і поміг відлучити ;) Скажи, як не поможе, будеш до школи годувати, хаха:)))
     
    Останнє редагування: 25 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 3
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Насправді це класика, якщо чоловік не має часу чи бажання взяти участь в організації режиму дитини то завжди має свою особливу авторитетну думку, що дитина має їсти, як спати і тд. Се ля ві

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    ну от і нашому ГВ прийшов кінець... сьогодні 13 день як доця не їсть і не просить, лише деколи хоче обніматись і каже: " що циця дуже смачно пахне" ))

    і як так скажу :самовідлучення існує ,хай і майже у 4р))) хоча, я ,напевно, годувала б ще рік ,але мої рідні точно цього б не зрозуміли ( сверуха знала що нашому ГВ кінець ще рік тому. малеча часто у неї залишалась але ніколи не просила і не кликала маму)

    десь від 2,5р доцька їла цицю лише на обідній сон і наніч ,вночі спала безпробудно від 2 років. Ніколи у нас не було істерик , що хочу цицю і все ,якось так легко складалось ( якщо не рахувати кількох лактостазів на початку і строгої моєї дієти до 5міс). Планувала швидше почати процес відлучення ,але тільки от-от і доця хворіє, причому то кишковий грип то ще щось. мені руки не піднімались якраз відлучати у цей період .

    спочатку почала давати через день : циця маму болить, тре трошки потерпіти ,через 2-3 дня ,5-6 днів, потім через тиждень знову доця підїдала ( причому боліла лише одна грудь- де були лактостази, сама підцідити не могла, навіть капуста не помагала. мені легше доці було дати- а потім знову все спочатку). Але малеча у той період не просила і практично не згадувала, я сама давала.

    Зараз вже майже 2 тижні і нічого не болить і зауважила парадокс : десь міс. із початку відлучення доця почала нормально спати у садку, без істерик і постійних впрошувань виховательок
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я тут відмічуся, ще не похвастаю що остаточно згорнули ГВ (бо то ранувато - всього 1 доба зосім без прикладань), але розкажу. Ну ви ж пам'ятаєте, я казала що моя дитина психологічної залежності від ГВ не має вже давно. Знаєте на що цицю погодився обміняти? На морозиво і булку з маслом :girl_haha:
    Чекала я чекала зубів, всього 1 з 4 прорізався за майже 5 міс і мені набридло чекати. Декілька ночей було що малий прикладався всього по 4 рази (ага, для нас це було всього :girl_crazy:). І от 2 дні тому я спробувала не давати Владу груди на сон (вже десь 6 міс смоктав ввечері, але засинав потім десь через хвилин 40 вже сам) - він постогнав "дай менііі сіііісю, ну дааай", ми вчергове поговорили що він вже великий, вміє їсти картопельку, борщик, банан і ще 150 видів продуктів, але малий все одно лежав і нив. І тут я чисто випадково ляпнула "а давай ти не будеш сьогодні цицю смоктати, а ми завтра тобі морозиво купимо" (давно не купували бо він сопливий був), а Влад раптово каже "добре", повертається до мене дупою і вкладається спатио_О. Вночі ще 2 чи 3 рази нагадувала про морозиво, пісяли, пили чай (він і раніше в половині прокидань погоджувався на чай) і приклався у підсумку лише 1 раз десь о 4:00 (більше навіть для мене бо боялася щоб груди не набрали дуже).
    На наступний вечір обміняли цицю на булку з маслом і вночі теж приклався лише 1 раз (дала вже іншу грудь). Сьогодні вклалися без циці і вночі вперше не прикладалися :girl_claping:При чому то все на фоні прорізування зубів (бо періодично вся пятерня в роті) і трохи соплів, тому спить цілу ніч в обнімку зі мною. Влад не просить аж так дуже, швидше "а пагаваріть" і "постраждати" хвилин 5-10 і деколи жартома до чоловіка ввечері присмоктується :girl_crazy:
    Роблю висновок що то вже дійсно була чисто звичка і, чесно кажучи, все те ж саме можна було пробувати десь місяць-півтора назад (взимку би він ще не погодився, напевно). Груди майже не набирають, от сьогодні є легенький дискомфорт, але загалом м'які - може буду пробувати трошки підцідити. А взагалі груди вже починає бути тяжко знайти - ех чую що після відлучення "докочуся" взагалі до А (з довагітного В-С) :girl_cray:
    Далі буде :) - десь за тиждень вже можна буде точно сказати чи то ми відлучилися остаточно.
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Мій малючок наче вже сам відмовився від грудей. Хоч я ще планувала годувати. Останній тиждень їв через ніч. А от останні дві ночі не їв зовсім. Тому питання: з грудьми треба щось робити?
     
  7. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Привіт всім! Я чи то похвастаюсь,чи пожаліюсь сюди в темку,розкажу свою історію,може комусь стане в пригоді,і врятує від подібних помилок...Ми вже місяць,як відлучились від циці. Все сталось не так,як планувала, а раптово,бо годувати планувала літо точно. Потрапила ні з того, ні з сього в лікарню, лікування несумісне з ГВ,лікар слава Богу толковий попався, ми все обговорили і я таки вирішила,що раз так сталося,то треба поправляти здоров"я,лікуватись,відсипатись без ГВ...малий попередній місяць був дуже капризний,ночами не спав,висів цілодобово на циці,я була виснажена від всього...тож я залишилась в палаті, малий з бабусею і татом розбувались вдома. Що то було вдома,мені,щоб я не переживала і не картала себе,вирішили не говорити,лиш вже виписавшисьвзнала,які були верески і цирки,але це,на щасстя не довго продовжувалося, за дві ночі мій малюк привик і в подальшому ніяких проблем з ним не було,дитина нормально засинає і спить цілу ніч не будиться. тільки зараз інколи згадує цицю,йде до мене, запихає в лівчик руку,тулииться і біжить далі гратись...Ви не уявляєте,що я в той момент відчуваю...(((( Щодо моїх грудей...тут вроді теж без проблем,але щоб правильно все те "згорнути",то було складніше....Після призначення лікування, зразу ж викликали до мене гінеколога і призначили консультацію в масажистки-акушерки...Гінеколог,молоденький іяк я зрозуміла не дуже досвідчений ще, бо як він оглядав мені груди,мені трішки було смішно,ніб він вперше їх побачив,потицяв пальчиком,і дав номер до своєї знайомої акушерки,бо в нього теж маленька дитина і вона помогла його дружині завершити з ГВ. Я подзвонила...прийшла на зустріч з нею,вона оглянула мене,вислухала...і тут,дівчата,почалось...шоу..."Скільки дитині? Рік і сім!!!!??? А де ви раніше були? А чому так довго годували?А то як так допустили? Лікар каже перев"язати? ну,ви вже дууууже розгодована мама, це я вже за таких не берусь розгодованих..Це ж не можна так довго годувати! ГВ має користь до 6 місяців і все,максимум до 1 року і 2 місяців це потолок!А у вас запущено,ну нее знаю, послє боя рукамі нє машут! А що робити...таке тривале годування спричиняє підвищення пролактину,а пізніше можуть виникати пухлини! ....ти-ри,пи-ри....Ви знаєт,що наш онкодиспансер кишить такими жінками!..." Це піпець,дівчата....я стояла і кліпала очима,слова не могла вставити в цей дивний,повний брєду монолог. Ще й ламалась, брати мене,чині,лише як заплатила за консультацію,відповіла,що завтра я можу подзвонити до неї і ми домовиимось про час. Я вилетіла,як куля з того кабінету,більше вирішила навіть не згадувати про неї. Це ж звідки беруться отакі? І як люди вміють набрвати собі ціну!...ніби вона така нзамінима,так багато знає, так до неї всі йдуть,що не знає чи візьметься за мене,бо молока дужеее багато,і як до місяця часу не пропаде,то відправить мене до онколога,бо вона така крута,так всіх спасає і всі проблеми рішає...! Я цілий вечір не могла прийти в себе...Маю щастя на таких людей,бо вже раз сходила до такого мамолога,що мені від її слів волосся заворушилось на голові...і тут знов попандос...Найгірше,що такі "спеціалісти" і досі працюють, обвішують лапшою вуха інших....Вирішила,що на період лікування і капання я нікуди не звертатимусь,лише зціджуватиму до полегшення, так тиждень протрималась,далі пішла на прийом до іншої масажистки,та оглянула,трохи розмасажувала і вицідила застоявше молоко, сказала так само підціджувати до полегшення і дуже багато не пити. Я пішла довольна додому з почуттям полегшення в голові і в грудях..А! забула,ще я купила 1 т. Достінексу,і за порадою масажистки і лікаря пила по 1/4 кожні 12 годин. Другу таблетку вже не купувала,молока прибувало все менше і менше,ні гульок ні тем-ри не було...!)) Після того масажу я навіть ні разу не підціджувала,бо не бачила потреби. Ось так і закінчилась наша історія з ГВ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @medova , прикро, що так все вийшло з масажисткою. Ну але невже не можна було зв'язатись з кимось з консультантів?
    але як було - так було. Це все досвід і висновки. Рік і 7 міс ГВ - це немало. Здоров'я Вам і малюкові
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @cjomcjomka, дякую) у нас в містіі з консультанами туго,може де і є,але ні я,ні мої знайомі не знаємо жодного. А отакихжіночок,від яких ще совком несе - купа...ачьо...заробляють! Після таких слів,будь-хто полетить прев"язувати груди.
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2016
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @medova , в мене з завершенням ГВ старшого сина дуже подібна історія. Тільки в 2 рочки його
     
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    розгодована))))))ну і термін)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  12. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Прикро що так сталось. Зогляду на допис, ні Ви ні дитина не були готові до відлучення.
    З консультантами можна звязуватись он- лайн.
    І практично завжди є лікування суміжне з гв.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    мда
    як і штатні "цідилки" в пологових будинках (за день на гривень 150 націджує, не менше)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    випадок на випадок не подібний, у мене були неврологічні проблеми,в цьому напрямку не знайшли нічого що могло підійти годуючій мамі,або залишалося сидіти вдома. Так,як дитині потрібно не лише молоко,а й здорова мама,я зробила такий вибір і вважаю,що він правильний.
    --- дописи об"єднано, 29 Травень 2016 ---
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник


    я чому згадала за них: маю знайому - сертифікованого консультанта з ГВ, яка проводить лекції у центрі планування сім*ї при ПБ, то їй дозволили розповідати про пологи, вагітність, догляд за немовлятами... але тему ГВ не зачіпати взагалі (..."бо є цідилки, яким треба заробляти") отак
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: термінологія

    До теми - в нас насправді вже стартувало самовідлучення Вірусі. Виглядає це так, що Мурах може забути погодуватись грудьми. Зараз літо, прогулянки, поїздки, все частіше трапляється, що маля засинає в автокріслі або у візку. Буває (нечасто), що міцно спить всю ніч.
    Бувають, звісно, і дощові дні чи просто якісь нервові дні, коли мені від того "цям!" хочеться заховатись. Але то односекундна емоція. Я отримала багато тепла і солодкої любові від нашого з донею молочного періоду, і в чомусь мені трошки сумно, коли подумаю, що це вже минає.
    В Сергійка від моменту, коли я усвідомила початок самовідлучення, до моменту завершення його ГВ минув рік. Цікаво, як буде тепер у доні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Cjomcjomka, розкажіть, будь ласка, у Вас був тандeм, так? Старшe дитя відлучилось самe на фоні того, що мeншe щe гамало цицю?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  18. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    І скільки дитині

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    2 роки 8 місяців
    --- дописи об"єднано, 7 Червень 2016 ---
    так, був тандем протягом року і 10 місяців
    Старший син відлучився просто тому, що прийшов його час (в 3 роки 7 місяців). Повне гармонійне нефорсоване самовідлучення
     
    Останнє редагування: 7 Червень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  20. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    Мені цікаво коли в дитини згасає смоктальний рефлекс?

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  21. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Чула, що близько 4 років.