Як відлучити від грудей?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 4 Січень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Запис вебінару "Завершення грудного вигодовування"



    Тут вже давалися посилання на статті але я вирішила ще раз їх подати і додати нові

    Как долго кормить грудью?
    Как долго кормить: ответы сомневающимся
    Время отлучения ребенка от груди. Когда оно наступит? (часть 1)
    Время отлучения от груди (часть 2)
    Отлучение от груди. Готов ли малыш?
    ТЕСТ: Готов ли Ваш малыш к отлучению от груди?
    Отлучение
    Отлучение от груди (По срочной необходимости, Ребенок младше года, Возраст ребенка от года до двух, Ребенок старше двух лет)
    Отлучение от груди (Что это, когда, как, воздействие на мать, экстренное отлучение)
    Отлучение от груди. Спроси меня, как.
    Когда наступит инволюция?

    Как научить малыша засыпать без груди?

    і ще

    Мастит. Причины и ведение

    ДЕПАРТАМЕНТ ЗДОРОВЬЯ И РАЗВИТИЯ РЕБЕНКА И ПОДРОСТКА.
    Всемирная Организация Здравоохранения.
    Женева. 2000


    Приложение 3. Подавление лактации
    В прошлом подавление лактации часто было включено в ведение нагрубания груди и мастита. В настоящее время предпочтение отдается поддержанию лактации. В случае возникновения необходимости прекращения грудного вскармливания, действительным рекомендуемым методом является физиологический, а использование фармакологических методов подавления
    лактации больше не рекомендуется.

    Физиологические методы
    Такие методы заключаются в поддержке груди с помощью удобного бюстгальтера или корсета и сцеживание достаточного объема молока для поддержания груди в комфортабельном и здоровом состоянии по мере того, как происходит естественный процесс инволюции. Женщина может испытывать боль, и ей следует давать болеутоляющие средства.

    Фармакологические методы
    Ранее использовались следующие медицинские препараты, однако, они больше не является рекомендуемым видом лечения.

    �� Стилбоэстрол.
    Побочные эффекты включают повторные приступы нагрубания груди и кровотечение после прекращения лечения, тромбоэмболию, а также аномалии развития плода, если женщина беременна.

    �� Эстроген, один или в комбинации с тестостероном Этот вид лечения не является очень эффективным и связан с повышенным риском тромбоэмболии (85; 173). После прекращения приема данного препарата боль и нагрубание
    груди могут возобновиться.

    �� Бромокриптин.
    Бромокриптин игибирует секрецию пролактина и может быть эффективным, если дается на ранней стадии лактации, пока уровень пролактина в крови высокий. Однако, этот препарат может быть менее эффективным через несколько недель, когда уровень пролактина будет низкий. Этот препарат был снят с применения по данному показанию в нескольких странах вследствие риска инфаркта миокарда, повышенного давления, судорог или припадков. Другие побочные эффекты включают тошноту, головокружение, пониженное давление и
    сильная головная боль (57; 85).

    �� Каберголин.
    Каберголин по действию подобен бромокриптину и так же ингибирует секрецию
    пролактина. Действие этого препарата более продолжительное. При использовании данного препарата могут быть такие же незначительные побочные эффекты, включая головную боль, головокружение, пониженное давление и носовые кровотечения,
    однако, этот препарат считается менее опасным (57).

    Модераторське:
    Якщо посилання не працюють:
    а) натисніть кнопку "Поскаржитись" під відповідним постом і там опишіть що саме не працює
    б) Статтю можна почитати через гугл - в полі пошуку напишіть назву статті, натисніть на стрілочку біля лінку, і читайте збережену версію.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Якщо хочете повного самовідлучення, не тікати нікуди :) можуть бути ще пару місяців. Ще спостерігайте за своїм станом, наявністю молока, емоціями підчас годування. Ви все відчуєте, коли прийде час. В тих краплях молока - море користі
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Все, як я і хотіла почути)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Вам було б корисно відвідати мамський форумівку пару років тому. Там можна було познайомитись і з мамами, які годували грудьми підчас вагітності і потім тандем, і з їхніми дітьми, яким нічого не бракувало
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Ну от і ми теж вже не їмо цицю, буду скучати)) Нам 1,9 скоро, ми вже тиждень без циці, домовились на словах, кажу макака приходила, поскакада по циці і циця тепер несмачна, бе) так і заснули, вночі прокинулась, повторила те саме, каже мені бе циця і заснула, і більше не згадує) жодного оазу не плакали) це при тому що груди ми їли часто, і вночі і вдень, раніше хотіла забрати поступово, получилось гарно, звели тільки на ніч, а потім щось незнаю що... але у учились як на початку, а тут так вийшло неочікувано)
    Питання таке, що робити з грудьми? Молоко ще є, спочатку підціджувала як відчувала дискомфорт, тепер можу і не сціджувати.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. happy story

    happy story Well-Known Member

    У мене через два тижні зникло само... Але я не підціджувала, груди не боліли, були мякі...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Вам приємно таке дитині говорити? Була циця така добра і раптом всьо, бе... Та видумуйте казочки, ще щось, але нащо бекати?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Melian

    Melian Well-Known Member

    А що тут такого? Хтось каже що "циці нема, годує мишеняток", хтось зо циця "бе". По результату ж видно, що дитині в циці не розходилось раз так спокійно це сприйняла. А якими словами донести то до дитини, то справа матері.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В нас період "розмови" з "цямом".
    Кажемо "цяму" на добраніч і доброго ранку. Доця явно сприймає мої груди як окремий від мене девайс. Все це в секретному режимі, тільки вдома. Тому я не заперечую, просто не даю робити нічого, що мені неприємно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Знаєте, у нас це вийшло не як казочка, а як смішна історія, просто не описала всі деталі, дитина сміялась, і повторюючи потім що циця бе- одразу ж з того сама і сміялась))
    Не перебільшуйте, якщо дитині одіти гарне плаття, а згодом вона його забруднить, прибігає і каже "...о-о бе" показуючи на пляму- то що з того?! Було таке гарне і раптом всьо?! Нічого страшного, відіпремо)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Там насправді не все безневинно і давніше це обговорювалось - для дитини циця це своєрідна проекція світу, безпека, турбота, це те що забезпечує багато дуже важливих потреб з моменту народження. Тому різні варіації на тему що циця фе не впливають добре. І це я чула в розмові кваліфікованих психологів (кандидатів і докторів наук), потрібно також присікати розмови інших, що циця погана чи шо то стид і тд. навіть коли діти ще геть маленькі і ніби нічого не розуміють.
    Я особисто не вважаю що то трагедія, бо знаю як складно відлучати, але сказати що це нічого страшного - теж не згідна

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Суконка брудна зробилась. А бе дитина скаже, якщо їі того навчили. І отут питання, нащо? Фу, бе можна легко не використовувати взагалі. А нормально говорити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Ми нормально говоримо. Я поділилась тим як ми відлучились від грудей. І попросила поради щодо грудей. Як правильно говорити моїй дитині це вже не ваша справа, і зовсім інша тема.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Це вже наша справа, бо ви винесли то на форум.
    І порівняння з суконкою тут некоректне, бо ви не врахували, що
     
    Останнє редагування: 3 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 4
  16. happy story

    happy story Well-Known Member

    Мені оте фее ріже слух, я можу собі дозволити сказати фе..хіба коли обкаканий памперс міняю...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну то тоді нащо дописувати в темі як відлучити від грудей? Реакції у всіх різні і я маю повне право написати свою, тому або змиріться з тим, або не пишіть. Форум для всіх, а не для окремих людей.
    І мені насправді всерівно, як ви говорите до своєї дитини, не хочеться просто щоб інші дівчата думали, що це нормальний спосіб пояснити дитині відсутніть грудей.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Якщо дискомфорту немає - нічого.
     
  19. Lasti

    Lasti Well-Known Member

     
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Не завжди, деколи дитина видає(говорить) такі речі.., що знаєш точно, що в сім"ї таке навіть не думалося. А на рахунок "фе" і "бе" то є мінімум, який присутній в кожній сім"ї, і кожен вправі робити(говорити) те, що вважає за потрібне. І ще, ніхто своїй дитині не бажає поганого, хоча "поганість" в кожного своя.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Дівочі посиденьки нажаль вже не ті через отаку до нудоти всепрпавильність декотрих форумчанок. Дякую дівчатам за поради. Далі можете не коментувати мій допис.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1