Як відлучити від грудей?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 4 Січень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Запис вебінару "Завершення грудного вигодовування"



    Тут вже давалися посилання на статті але я вирішила ще раз їх подати і додати нові

    Как долго кормить грудью?
    Как долго кормить: ответы сомневающимся
    Время отлучения ребенка от груди. Когда оно наступит? (часть 1)
    Время отлучения от груди (часть 2)
    Отлучение от груди. Готов ли малыш?
    ТЕСТ: Готов ли Ваш малыш к отлучению от груди?
    Отлучение
    Отлучение от груди (По срочной необходимости, Ребенок младше года, Возраст ребенка от года до двух, Ребенок старше двух лет)
    Отлучение от груди (Что это, когда, как, воздействие на мать, экстренное отлучение)
    Отлучение от груди. Спроси меня, как.
    Когда наступит инволюция?

    Как научить малыша засыпать без груди?

    і ще

    Мастит. Причины и ведение

    ДЕПАРТАМЕНТ ЗДОРОВЬЯ И РАЗВИТИЯ РЕБЕНКА И ПОДРОСТКА.
    Всемирная Организация Здравоохранения.
    Женева. 2000


    Приложение 3. Подавление лактации
    В прошлом подавление лактации часто было включено в ведение нагрубания груди и мастита. В настоящее время предпочтение отдается поддержанию лактации. В случае возникновения необходимости прекращения грудного вскармливания, действительным рекомендуемым методом является физиологический, а использование фармакологических методов подавления
    лактации больше не рекомендуется.

    Физиологические методы
    Такие методы заключаются в поддержке груди с помощью удобного бюстгальтера или корсета и сцеживание достаточного объема молока для поддержания груди в комфортабельном и здоровом состоянии по мере того, как происходит естественный процесс инволюции. Женщина может испытывать боль, и ей следует давать болеутоляющие средства.

    Фармакологические методы
    Ранее использовались следующие медицинские препараты, однако, они больше не является рекомендуемым видом лечения.

    �� Стилбоэстрол.
    Побочные эффекты включают повторные приступы нагрубания груди и кровотечение после прекращения лечения, тромбоэмболию, а также аномалии развития плода, если женщина беременна.

    �� Эстроген, один или в комбинации с тестостероном Этот вид лечения не является очень эффективным и связан с повышенным риском тромбоэмболии (85; 173). После прекращения приема данного препарата боль и нагрубание
    груди могут возобновиться.

    �� Бромокриптин.
    Бромокриптин игибирует секрецию пролактина и может быть эффективным, если дается на ранней стадии лактации, пока уровень пролактина в крови высокий. Однако, этот препарат может быть менее эффективным через несколько недель, когда уровень пролактина будет низкий. Этот препарат был снят с применения по данному показанию в нескольких странах вследствие риска инфаркта миокарда, повышенного давления, судорог или припадков. Другие побочные эффекты включают тошноту, головокружение, пониженное давление и
    сильная головная боль (57; 85).

    �� Каберголин.
    Каберголин по действию подобен бромокриптину и так же ингибирует секрецию
    пролактина. Действие этого препарата более продолжительное. При использовании данного препарата могут быть такие же незначительные побочные эффекты, включая головную боль, головокружение, пониженное давление и носовые кровотечения,
    однако, этот препарат считается менее опасным (57).

    Модераторське:
    Якщо посилання не працюють:
    а) натисніть кнопку "Поскаржитись" під відповідним постом і там опишіть що саме не працює
    б) Статтю можна почитати через гугл - в полі пошуку напишіть назву статті, натисніть на стрілочку біля лінку, і читайте збережену версію.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    За скільки часу препарат виводиться з організму знаєте? Годуйте в тому проміжку, скорочуючи кількість прикладань. Якщо шанс є, то ним треба скористатись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Їх переконання - не Ваш клопіт. То ж не їхня дитина. І якщо вона буде плакати і просити, то вони цього чути не будуть.

    Якщо дитина спокійно надається до вкладань і спання без грудей, то ура. Але власне ще є Ви. Мені дуже шкода що в таких складних умовах треба приймати рішення.
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    То що вони собі думають про ГВ то справа їхня, Вам важлива їх думка як спеціалістів, якщо всі в один голос наполягають, я вважаю, що таки варто послухати. Малюк вже величенький, нічого страшного як відлучите, ви вже багато йому дали. Кілька днів буде важко, але це питання Вашого здоров'я, тим більше, що є прогнози на хороший результат, але умова почати вже. То, звісно Ваша справа, але я вважаю, що треба слухати лікаря. Тим більше, ви ж, напевно, собі і фахівця хорошого підшукали, це ж не рекомендаціі невідомо якого лікаря з поліклініки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я погоджуюсь з @KAPUCHINKA. Я дуже за ГВ, але в такому випадку мама має думати про своє здоров'я перш за все, тим більше ситуація не проста зовсім. А дитина я так розумію цілком спокійно сприймає відсутність циці. Треба якнайшвидше збити цукор і я би не радила бавитись бадами у цьому випадку.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Здається, в нас вже все. Якось сумно навіть...
    Це не вийшло різко, але і не надто плавно. Малюк не згадує про циці вже другу добу. Останній раз годувала ще в п'ятницю і то однією груддю. Груди м'які, без затвердінь, не болять. Не підціджувала.
    Потім ще напишу, бо маю багато думок.
    Єдине, шкода, що саме так сталось, бо планувалось все інакше... Не вистачає МЕНІ нашого з малюком грудного контакту...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @aknytsU у вас все так вийшло спокійно, тільки тішитись. Те, що бракує того контакту і що мамі то важко, то ясно. Я хоч вже вагітною була втомлена від ГВ і мала не найкращі відчуття, але зараз в розлуці з малою сумую за тим.. Теж мучитт совість, що так взяла і забрала( -сь). Але ж закінчення ГВ то далеко не кінець тісного контакту мами і дитини. Думаю це навпакт новий етап, не менш цікавий :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ви знаєте, я колись дивувалсь, коли читала тут, що мамів совість мучить, коли відлучають дітей поза 2 роки (або ті самі відпадають)). Я відлучила в 2, 3, бо не витримувала просинань вночі і стрибків по мені зранку. І думала, шо анітрішечки шкодувати не буду. Але в реальності сумувала, ще й як! Аж хотілось того гарбузика малого знову прикласти) Вже пів року пройшло, а тільки тепер звикати почала. Я зробила висновок, що сум - то майже неминуче в тій справ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я відлучила в 2,3, а оте відчуття що мені сумно прийшло аж через пів року))))))перших пару місяців я просто кайфувала)
    Цікаво то всім мамам буває важко, напряжно, нервово затратно годувати протягом довгого часу? Чи є ідеальні мами, в яких ГВ організовано правильно? Бо мені з малим зносило дах - він не засинав без мене, цямкав годину, в мене такий невротичний противний стан був, агресія. І от зараз ми з малою наближаємось до того ж віку коли я відлучила старшого, і теж бачу в себе симптоми того ж стану. Наразі терпимі, чи то враховуючи попередній досвід, краще даю з ними ради, не знаю. Цього разу причина в нічних під’їданнях- 2 рази, ну 3 я стерпіти можу. А коли малій щось зайде і будить мене по шість раз за ніч... тоді хочеться як небудь, але те ГВ припинити. А такі періоди в неї затягуються на 2-3 тижні. Пояснити їх нічим не можу, вроді і фізично і емоційно все стабільно
     
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    чисто на мою думку, то це природно така реакція на годування тодлерів.В мене перший рік-півтора ГВ не викликало негативних емоцій, хоч було його багато. А чим старший ставав, тим більше з"являлась роздратованість. Мені здається, то просто реакція на дорослішання дитина, а не втома і відсутність вільного часу. Бо, наприклад, в перші 8 м я взагалі від дитини нікуди не відлучалась, і вночі вставати треба було більше, але думки відмовитись від ГВ не було зовсім. А вже як старший став, то могла і на цілий день його лишати з татом, чи в діда-баби, але воно не помагала проти тих емоцій, які я вище описала. Але то мій досвід.
     
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    До вагітності і ще перші місяці вагітності мені було зовсім не напряжно, а навіть дуже комфортно годувати. Меласі було 2,5 роки.
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Miss Sixty@Vittoriya ну от - ви існуєте:girl_claping:
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мені періодично напряжно. Але я забрала годування на нічний сон і вночі морожуся до останнього, тобто до години 6 ранку, тому напряжність дуже невелика. Так щоб зовсім відлучити, то ще шкода, сумувати буду:) та й мала ще мала як на мої мамські мірки.
     
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Моя перший раз хникне, як не отримає то не спимо ми, сусіди зверху, знизу, з боків....
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та, то є такі наполегливі дівчата:) моя наймолодша єдина з трьох, яка влаштовує істерики з падіннями на асфальт і єдина, яка спокійно сприймає межі "моє-мамине". Зрозумій тих дітей)
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    100%!! У нас після завершення ГВ (у 2,8 р.) теж почався новий етап) спочатку носила на руках на сон, малюк обнімав мене за шию, втикався носиком і так солодко засинав...потім перейшли на ліжко, то тепер наші засинання - це суцільні обнімашки, муркання "мамуся-мамуся"))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  18. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Цілком можливо, що це пов*язано ))) Коли є можливість закатати істерику там, де можна, тоді там, де справді ні - дитина сприйме рамки спокійно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мушу сказати, що в останні тижні самовідлучення Вірусі мені було досить неприємно її годувати.
    А коли процес завершився, вона стала для мене значно солодшою :) бо я в якомусь сенсі не боюся її
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я от ще не знаю, що мене чекаю. Бо я то собі пішла і Меласька цілком спокійно без ГВ обходиться. Але як я прийду, вона ж може соьі нагадати. Що тоді робити? Вже стояти на своєму? Чи ій буде надто обідно, що малюк буде на циці, а вона ні?
     
  21. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Мусите вирішити, бо тандем - це непросто.
    Подивитесь по ситуації. По відчуттях. Я бачу, що Віруся може виявляти свої ревнощі до лялі і непросто сприйме лялю біля грудей. Але наразі я точно не планую повертати її на ГВ в 4р 7 міс через ревнощі
     
    • Подобається Подобається x 1