Як відлучити від грудей?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 4 Січень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Запис вебінару "Завершення грудного вигодовування"



    Тут вже давалися посилання на статті але я вирішила ще раз їх подати і додати нові

    Как долго кормить грудью?
    Как долго кормить: ответы сомневающимся
    Время отлучения ребенка от груди. Когда оно наступит? (часть 1)
    Время отлучения от груди (часть 2)
    Отлучение от груди. Готов ли малыш?
    ТЕСТ: Готов ли Ваш малыш к отлучению от груди?
    Отлучение
    Отлучение от груди (По срочной необходимости, Ребенок младше года, Возраст ребенка от года до двух, Ребенок старше двух лет)
    Отлучение от груди (Что это, когда, как, воздействие на мать, экстренное отлучение)
    Отлучение от груди. Спроси меня, как.
    Когда наступит инволюция?

    Как научить малыша засыпать без груди?

    і ще

    Мастит. Причины и ведение

    ДЕПАРТАМЕНТ ЗДОРОВЬЯ И РАЗВИТИЯ РЕБЕНКА И ПОДРОСТКА.
    Всемирная Организация Здравоохранения.
    Женева. 2000


    Приложение 3. Подавление лактации
    В прошлом подавление лактации часто было включено в ведение нагрубания груди и мастита. В настоящее время предпочтение отдается поддержанию лактации. В случае возникновения необходимости прекращения грудного вскармливания, действительным рекомендуемым методом является физиологический, а использование фармакологических методов подавления
    лактации больше не рекомендуется.

    Физиологические методы
    Такие методы заключаются в поддержке груди с помощью удобного бюстгальтера или корсета и сцеживание достаточного объема молока для поддержания груди в комфортабельном и здоровом состоянии по мере того, как происходит естественный процесс инволюции. Женщина может испытывать боль, и ей следует давать болеутоляющие средства.

    Фармакологические методы
    Ранее использовались следующие медицинские препараты, однако, они больше не является рекомендуемым видом лечения.

    �� Стилбоэстрол.
    Побочные эффекты включают повторные приступы нагрубания груди и кровотечение после прекращения лечения, тромбоэмболию, а также аномалии развития плода, если женщина беременна.

    �� Эстроген, один или в комбинации с тестостероном Этот вид лечения не является очень эффективным и связан с повышенным риском тромбоэмболии (85; 173). После прекращения приема данного препарата боль и нагрубание
    груди могут возобновиться.

    �� Бромокриптин.
    Бромокриптин игибирует секрецию пролактина и может быть эффективным, если дается на ранней стадии лактации, пока уровень пролактина в крови высокий. Однако, этот препарат может быть менее эффективным через несколько недель, когда уровень пролактина будет низкий. Этот препарат был снят с применения по данному показанию в нескольких странах вследствие риска инфаркта миокарда, повышенного давления, судорог или припадков. Другие побочные эффекты включают тошноту, головокружение, пониженное давление и
    сильная головная боль (57; 85).

    �� Каберголин.
    Каберголин по действию подобен бромокриптину и так же ингибирует секрецию
    пролактина. Действие этого препарата более продолжительное. При использовании данного препарата могут быть такие же незначительные побочные эффекты, включая головную боль, головокружение, пониженное давление и носовые кровотечения,
    однако, этот препарат считается менее опасным (57).

    Модераторське:
    Якщо посилання не працюють:
    а) натисніть кнопку "Поскаржитись" під відповідним постом і там опишіть що саме не працює
    б) Статтю можна почитати через гугл - в полі пошуку напишіть назву статті, натисніть на стрілочку біля лінку, і читайте збережену версію.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я десь півроку мучила себе і дитину такими годинними вкладаннями на обід, поки не зрозуміла, що той сон більше треба мені, ніж дитині (гв не було). До речі, нічний сон став кращим, мала перейшла сама спати в своє ліжечко і перестала вночі будитись.

    і та, мої діти теж о 20 спати лягають зараз, влітку о 22
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    я от теж думала забрати, але от виглядає, що таки малюку той сон потрібен, бо коли ляже, то спить 2 год. точно. Інколи може й довше... То певно він ще не готовий від того сну відмовитись
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    моя теж спала по 2год, тому я і мучилась, теж так думала
     
  6. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Малому майже два, а я вже хотіла б заокруглятися. Має непереносимість лактози, годування весь час з ферментами і так мене вже то вимучило. Як десь не дай Бог не дам, зразу біда з травленням і ад. А таке інколи буває, бо може попросити в такому місці, що я не можу витягнути в той момент ліки, на приклад, стоячи в маршрутці. Ну і їсть просто жахливо, вага стоїть на місці вже 8 міс. Підкажіть будь ласка, як прийняти рішення, що час закінчувати, розуміючи, що психологічно, то потрібно ще нам обом?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Для початку не давайте груди в ситуаціях коли не можете дати ліки. Дитина в два роки цілком це може пережити.
    А далі дивіться по ситуації. Може вас стане легше, бо знатимете, що не буде розладу і АД.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дітей, які лягають о 19:30 і встають о 06:30 , не беруть, а виховують)))
    Це іноді не зручно: як хочеться ввечері десь погуляти - дуже складно організувати. Вчора мені о 19:00 вже мозок виносила менша, бо хотіла спати, а мама ще хотіла погуляти в центрі)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну не впевнена, не впевнена. В мене малий теж в 6:30 встає але лягає в 22:00. В мене малий сам якось регулює сон. До двох років засипав о 20:00, а потім перестав так рано вкладатися, це при тому, що я якраз дуже ретельно до сну відношуся і такого, що мама хоче погуляти в мене не було. Якщо зараз засне о 19:30 то встане о 04:00 в кращому випадку о 05:00. Якщо зранку встане в дев'ятій, то не буде денного сну. А я, наприклад, знаю дітей, які і в десятій встають і ще вдень лягають
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Мої не сплять вдень. Відсипляють свою норму вночі.
    І щоб не зовсім офф: ГВ з відмовою від денного сну не пов'язане
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В який бік не пов'язане? Мої діти вміли на день спати або з грудьми, або в візку. Відповідно, пішло ГВ - пішов сон.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    та я те обіднє неспання повязую не так з відлученням, а якраз з тим, що її не беруть на руки, не колихають, отже вона не засинає. Але якщо заколихати, то таки спить 1.5-2 год, отже я теж роблю висновок, що треба їй сну ще, денного. Але як змінити спосіб вкладання з колисання на щось інше... ?? я скоро мозгами поїду... може то їй ще й морально важко - і цицю відпустити і мамині обійми.
     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    Мій Марк цицяльник страшне. Зараз прорізаються найдальші кутні зуби, то я поки припинила свої спроби забрати годування між снами. :girl_in_dreams:
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    ГВ залишилось, денний сон пропав. З нянею вміли засинати без грудей вдень. А мені легше було дати цицю, я не морочилась з відлученням. Останнім часом перед повною відмовою від сну я ходила і пропонувала цицю, то вони вже втікали від мене, бо знали, що циця - значить спати. Старша перестала спати вдень десь в 2, менша - в 3.
    На ніч менша засинає без циці, зараз на останніх етапах самовідлучення - згадує про цицю раз на кілька днів. Час і тривалість засинання від того не змінилися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Після відлучення ще півроку засинали на денний сон. Відмовлялись від сну по різному, хоча приблизно в одному віці: одна різко відмовилась, інша ніби не відмовлялась, але мені займало 2 години на присипання, спала три години і вставала в такому жахливому настрою, що ще година йшла на заспокоєння, то виходило 6 годин навколо сну, а коли ж жити? То я вирішила спробувати не вкладати, і все стало набагато краще.
    Кожного ранку в 6 я своїх готова обміняти на інших, які сплять довше :)
     
    • Смішно Смішно x 3
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ех і то правда. Моя Меласька встає 8:30, 9:00.
    @Almariel а яка норма взагалі сну в дітей малих?
    --- дописи об"єднано, 18 Грудень 2017 ---
    Ну не знаю. Це типу я тоді не виховую, бо в мене так в житті не засне? А як засне, то в 3 ій ночі влаштує мені побудку. Проходили вже то.. Я більш схильна думати, що діти просто різні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Не маю уявлення про норму. Я мала на увазі - необхідний кожній дитині час для відпочинку.

    Мені треба було, щоб дитина лягала рано і вставала рано. Тому так довелось підлаштувати графік. Було всяке: і вставання о третій ночі; і лягання спати разом з дітьми о восьмій вечора. Так, діти різні. Менша жайворонок, а старша сова. Але якщо старшу вкладати рано, то не так проблематично її розбудити о сьомій. Якщо ж вкладати пізніше, то вранці дитина у жахливому настрої і наступного вечора знову ще важче вкладати спати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    Останнє редагування: 18 Грудень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в нас пішло ГВ, а сон лишився. Десь через півроку пішов сон. В обох так було. Варвару я брала на коліна, щось там мурмотіли-колисались і вона засинала. Михайло засинав сам, на підлозі, на столі, насидячи. Вкласти його в зручний мені спосіб вдалося кілька разів під книжечку в ліжку, а так все сам (зате фотографії маю веселі).
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я думаю, що є індивідуальна різниця десь +/- 2 год в кількості сну на добу, і це робить трохи погоду.
    А от власне режим, то погоджуюсь з @Orman, що то питання сімейних звичок.