Як відучити дитину смоктати палець?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем VikiTiki, 14 Січень 2019.

 1. VikiTiki

  VikiTiki Well-Known Member

  Моя молодша донька (2,9) смокче палець від народження. Ця звичка шкодила навіть грудному вигодовуванні, оскільки в ночі могла спати поспіль по 8 годин, і це від місячного віку. Коли лікарка била нам зауважила, що дитина не набирає ваги, то стала її будити, тож з вагою тепер все нормально. А ось прикусу уже починає страждати. Чоловік каже, що зубки "йдуть вперед". Хоч я особисто з прикусом недоліків не помічаю, та все ж відучити смоктати палець треба, він практично завжди в роті. І якщо під час перегляду мультиків я можу попросити вийняти палець, то під час сну це зробити практично нереально.
  Чи є якісь засоби, щоб допомогти дитині лишиту цю звичку?
   
 2. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Подивіться собі статтю
  Олег Бабкин
  Ні за що не ручаюсь. Мої діти пальці не смоктали практично.
  Тільки я з сном не розумію. Якраз в сні найлегше забрати і тримати. Чи дитина прокидається?
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 3. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  @VikiTiki мій смоктав від півтора року до 3,5...нічого не допомагало. Хоч, правду кажучи, я не дуже вже й наполягала. От увісні якраз майже не смоктав. Коли їхав у візочку, дивився мультик, тобто коли був сконцентрований на чомусь. Прикус має неправильний, але в мене такий же, і в дідуся теж. Почала наполягати вже коли став більш свідомим. Минулося дуже легко, на пару днів. Правда палець, коли його "покинули")))), почав витворяти чудеса - спочатку посинів, потім почервонів, облізла шкіра і вже після того як новенький. Ну бо звик до постійного зволоження, а тут таке...До речі, пустушку не смоктав ніколи.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 4. VikiTiki

  VikiTiki Well-Known Member

  Так, вона відразу прокидається(
   
 5. Lathorien

  Lathorien Well-Known Member

  Наша смоктала до 2.5 р. Спочатку це було дуже зручно, бо палець завжди при ній і себе так заспокоювала. Але дитина росла і в роті був палець вже нечистий, бо всюди лазила.
  Боролася з тим постійним нагадуванням вийняти палець, зашивала рукави в піжамі, пластир ліпила. Але то нічо не дало. Дитина вже була велика і собі з тими перешкодами спокійно давала раду.
  Допоміг лак від гризіння нігтів. Він дуже гіркий, зі смаком полину. Буквально пару раз помастили - і пальця в роті вже не було.
  І так, зараз в дитини через то смоктання неправильний прикус. Тепер розумію, що з тим треба було щось робити швидше.
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. Annyuta

  Annyuta Well-Known Member

  В нас схожа ситуація, різниця в тім, що пальчик смокче тільки коли біля нього улюблений коцик... так-так коцик він так заспокоюється, засинає і просто часом любить потулькатись. Грається, гуляє і весь час, що немає в полі зору улюбленого коца про пальчик забуває. Я думаю заховати коцик і забудеться, просто так шкода він для нього такий рідний, як радіє йому коли приходить додому з садочку чи просто довго не бачить.
   
  • мімімі мімімі x 2
 7. Bluemchen

  Bluemchen Well-Known Member

  Також була така проблема. Доця смоктала палець до 2.5 років. Мастила різними засобами, проте перестала смоктати після того як налила пару крапель ношпи з ампули на палець. Протягом дня докапувала, але так щоб вона не бачила. І буквально за 2 дні , вона про смоктання забула.​
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1