Як впливають на Вас пори року...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Viktorina, 12 Листопад 2010.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Мені осінню завжди хочеться спати, ніде не хочеться іти і якесь надто велике бажання спокою- ухожу в сєбя))) Хочеться лежати під коцом і чаї ганяти. Зауважила що саме в такі дні не хочеться нікому відкриватися, нічого розповідати, я стаю якась надто закрита, чи що...
    Пряма протилежність літо. Ох, літо.. літо.. І де то літо?)))
     
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    осінь люблю, але золоту, теплу і сонячну( прогулянки в парку з коханим, шелестіння листя, павутинка бабиного літа на вітрі...мммм....романтика...:girl_in_love:). люблю і дощики, але не затяжні зливи, болота і холод... бррр... останні роки вдічуваю нестачу тепла і сонця, коли надовго затягується похмура зимна погода. все таки люблю я літо! :)
     
  3. Gutsulka Ksenya

    Gutsulka Ksenya New Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Я люблю любу пору року, лиш би не було слякоті
     
  4. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    а мені не важливо, яка пора року, чи холодно, чи тепло, лиш би сонечко світило. Коли я встаю зранку, а за вікном сіро - все, капець, я нічого не хочу, настрою нема. Навіть кілька хвилин вранішнього сонечка дають заряд бадьорості на весь день.

    Дуже важко переживаю листопад-грудень, коли пейзаж не радує, а темніє катастрофічно рано. Тішуся, що трапилось мені цієї осені прогулятися вечірнім парком, коли спокійно і тихо, і легенько падає листя. Цей спогад мене зігріває :)
     
  5. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Тішусь зимі тільки перші тижні, а взагалі я ненавиджу зиму.. постійно холодно, ні одяг не зміниш, ні взуття, кожен день те ж саме, рідко коли буває сонечко.. на велосипеді не покатаєшся, темніє скоро... хочу вже пошвидше весни.. але такої теплої.. з квіточками..бруньками і сонцем..ех..
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Ну я б не сказала, що я так ненавиджу сильно зиму, але дуже не люблю коли зимно в ноги. Але і тут можна скористати і погрітись до близлежачого тіла, за умови, що воно само нехолодне. :girl_wink:
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    В мене кінець січня - лютий стандартно депресуха. Свята минули, до весни ще трохи часу є, і якийсь пробіл в житті настає. З хати виходити не хочеться, бачити когось не хочеться. Кожен день починається і закінчується однаково. Бє. В інший час можна з мальотою хоч кожен день в різні місця їздити гуляти, а в цю пору то і незручно, і небезпечно навіть. Рятуюся солодким і набираю зайві кг.
     
  8. LoradeGray

    LoradeGray Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Я як звільнилась з роботи люблю кожну пору року. Коли сонячно йду гуляти, а коли пасмурно накладаю собі в тарілку бутербродів, цукерок, беру велику чашку кави і кутаюсь в ковдру з "ноутбуком на пузі".
    А ще я не відчуваю на собі ні перепадів температури, ні тиску, а що таке депресія і не знаю)):girl_dance:
     
  9. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    ех, як про мене)))тільки замість чаїв побільше кави хочеться)
     
  10. zestim

    zestim New Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    дуже впливає - от зараз сніг падає просто лопатами, а мені нічого не хочеться робити... угріюсь на дивані з книжкою...:)
     
  11. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    А на мене пори року не впливають, але різкі переходи. Коли, наприклад, після літа, різко знижується температура, після яскравого сонячного дня - сіре небо. Лежу тоді в ліжку цілий день, читаю, заходжу на форуми.
     
  12. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Я люблю всі пори року, але з комфортною погодою. І дуже люблю, коли сонячно.
     
  13. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    А на мене дужеее впливає перехід, особливо зі зими , коли ще не весна, і вже не зима...
    мені дуже зле в такий період, заганяє просто в депресію.
     
  14. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Найгірші місяці для мене листопад і липень.
    Листопад - депресивні настрої дає. А липень - шалена спека і головні болі.
     
  15. SEREBRO

    SEREBRO New Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    не люблю коли сиро, мокро і мряка на вулиці, лежу тоді вдома із головним болем
     
  16. Junita

    Junita Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    а я люблю зиму, настільки що коли вона проходить - до мене приходить депресія(
     
  17. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Я люблю зиму, але справжню, щоб було багато снігу, мороз тріщав.... Терпіти не можу хляпаки, коли взимку дощ падає((((.....

    ---------- Додано в 14:15 ---------- Попередній допис був написаний в 14:13 ----------

    В мене депресія проходить коли випадає перший сніг, а спеку як і сильні морози переношу нормально.
     
  18. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Для мене взагалі вся зима це .... Ноу коментс)) не люблю!
    Особливо таку як зараз -15 потім +10 далі впав сніг ..розтопилось.... Лід... Знов сніг... Дощ.... Капець
    Хочеться зробити як ведмедики залізти в берлогу і не витикатись до весни :)
    А літо навпаки, аж хочеться щось робити, навіть коли шалена спека, таке задоволення ммммм:girl_tender:
     
  19. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Зима вже в друге принесла мені кохання, але від цього я її більше любити не стала :) Останнім часом все більше і більше хочу сонечка і тепла, хочу почути як співають пташки, діти граються під вікнами, все зелене і цвітуче...ммм.. покищо моя мрія :)
     
  20. LUSINDA

    LUSINDA New Member

    Відповідь: Як впливають на Вас пори року...

    Найбільше чомусь люблю весну,особливо коли усе цвіте і пахне.А от жовтень-листопад у мене суцільна депресія.Хоча,кожна пора по-своєму чудова і має свої плюси,-головне аби в житті усе було добре і на душі спокійно,-тоді і будь-яка погода буде приносити тільки позитивні емоції...навіть,якщо це затяжний осінній дощ ))