Як врятувати/полагодити стосунки?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Dana K, 23 Липень 2009.

?

Треба боротись за сім'ю чи все відпустити .

 1. боротись

  56 голосів
  81,2%
 2. відпустити

  13 голосів
  18,8%
 1. MISS SCARLET

  MISS SCARLET Well-Known Member

  Дякую!!! То дійсно певно треба не паритися) Що є їсти, то є, як прибрано, так прибрано! От тільки як з нами місяць жила моя мама - після важкої операції, не могла добре самостійно пересуватися, одягатися... то чоловік бурчав, хоч я не просто маму привезла, а проговорювала це з ним, відколи мама тільки попала в лікарню (((
   
 2. Козенятко

  Козенятко Well-Known Member

  Чесно, я дуже не люблю, коли хтось проживає/перебуває разом в моєму помешканні, за вийнятком гостей, на ніч, другу, все решта, то не для мене. А ле мабуть бувають різні обставини і ситуації.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 3. Online

  Online Well-Known Member

  @MISS SCARLET, вважаю, що це ідеальна порада:
  Серйозно, щось краще навряд чи вдасться запропонувати. Спробуйте скористатися нею хоча б протягом місяця. А щоб чоловік не вважав це наїздом, питайте в контексті: щоб я знала, на скількох готувати/розрахувала, скільки продуктів купляти, бо розумієш і викидати їжу не пасує, і щоб ви не були голодні... Так і вам буде зручно і чоловік може з часом привчиться попереджати, а не ставити перед фактом.
  Бо не паритися це добре, якщо чоловік теж не париться. А якщо вважає, що це незручно перед людьми, коли при живій дружині в хаті неприбрано і нема що їсти, то для сімейного спокою краще знайти компроміс. Бо прямо не скаже, але потім десь це вилізе.
   
  Останнє редагування: 30 Вересень 2018
  • Подобається Подобається x 1
 4. Siania

  Siania Love Life

  Думаю, це і є головною проблемою. Вам обідно, що коли була мама, чоловік показував невдоволення. Ну і ясно, Вам хочеться теж побурчати.
  Спробуйте в спокійній обстановці провести аналогію, і попросіть, щоб більше ніколи не бурчав, коли Ваші родичі будуть у Вас, тоді і Ви будете інакше відноситись до приходу брата.
   
 5. MISS SCARLET

  MISS SCARLET Well-Known Member

  Ця "проблема" була ще до того, як мама була в нас. Та й крім рідного брата ночували й інші родичі, просто той рідний брат найчастіше)
  Просто коли приходила племінниця, то вона до мене дзвонила, то я вже чоловікові повідомляла.
  Мабуть, спробую як радили вище - перепитувати регулярно, може подіє. Хоча було таке - день запитала, нє, другий запитала - нє. На третій вже не рухаю, а тут- є!!!
   
 6. nibysh

  nibysh оптимістка з сумнівами

  тут як в рецепті прийому ліків.... щодня по 2 рази , з гарним голосом і настроєм...,ну і це ж "народний метод", тому місяць "приймати".Мало би подіяти. Навіть швидше.:girl_in_dreams:
   
  • Зе бест! Зе бест! x 4
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 7. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  @MISS SCARLET, Ви якась золота жінка). Чесно! Та якби до мене приходив регулярно брат чоловіка, то я б не парилась що приготувати і де покласти. Мене б то реально напрягало. Я, певно, зла). І намагалась би донести чоловікові своє невдоволення. Може не прямим текстом, бо вони все сприймають дослівно), а говорила б про свої незручності. Для мене є різниця на скількох людей готувати і я не почуваюсь вільно у присутності чужої людини у себе в домі. Зараз так складається, що часом в нас ночує моя мама. То це мене теж напрягає. Хоч і площа велика, і мама - моя), і прожила я з нею свого часу 25 років, і допомога від її присвтності велика. Але мене то змучує. Чоловіка мого бачу менше), але й в нього є до комфорт. І то є нормально. І тому я б говорила про свої відчуття). Ну але то є я. Всі ми різні.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  • Подобається Подобається x 3
 8. ruda kishka

  ruda kishka Well-Known Member

  Я теж кажу, що не варто наготовлювати, прибирати і стелити. Дали, що є в хаті їсти, постіль і рушник поклали на купку, нехай стелить сам. А то мені здається дуже зручно. І смачно наготовлено і чисто і постелено і обов'язків ніяких
  --- дописи об"єднано, 1 Жовтень 2018 ---
   
  • Смішно Смішно x 13
  • Подобається Подобається x 3
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 9. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  @MISS SCARLET
  Якщо Вас справді не напрягає присутність сторонньої людини в хаті протягом тижня, то я з свого досвіду пораджу Вам таке:
  1. Щодня перепитувати в чоловіка, чи буде сьогодні брат.
  2. Якщо Ви не попереджені, не паритись ВЗАГАЛІ порядками і вибагливим меню.

  На мого чоловіка би ще подіяло, якби я в такий вечір, коли мене не попереджено про його плани, заявилась додому "пізно і п"яна" :facepalm:. Тобто поставила його в незручне становище перед братом :))).

  А якщо Ви десь в глибині душі дратуєтесь від присутності в хаті сторонньої особи (я би при такому графіку, як Ви описуєте, дратувалась), то можна задіювати методи не прямого впливу.
  Щоб зразу було зрозуміло, про що я, приведу прямолінійну аналогію: якщо чоловік пропонує кохання, Ви відповідаєте: "Ти шо??? я встидаюсь. А раптом брат почує"
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  • Смішно Смішно x 4
  • Зе бест! Зе бест! x 2
  • Подобається Подобається x 1
 10. Gudzyk

  Gudzyk Well-Known Member

  @MISS SCARLET пропоную брата долучити фінансово до усіх питань гроші на їжу, комуналку і т. д. а то його майже постійне перебування фінансово сказується на бюджеті сім`ї. Думаю він буде не взахваті і швидко кинеться того ровера :girl_wink:
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. MISS SCARLET

  MISS SCARLET Well-Known Member

  Це не варіант. Брат може пляшку вина купити чи пива деколи. Інколи помагає нам по ремонту. Фінансове питання тут не стоїть взагалі.
   
 12. lovikyou

  lovikyou Well-Known Member

  О, яка схожа ситуація. Коли ми на вихідні їдемо до батьків, до нас в хату приїзджає брат чоловіка. З дівчиною. Ночувати.
  Я дізнаюсь, коли я вже поїхала з дому на вихідні.
  Одразу згадую срач в хаті, який я залишила коли збиралася:
  *один шкарпет біля дивана, бо я поспішала, а його пара десь зникла;
  *вчорашні труси малого на дивані, бо він вперто хотів її натягнути, а я таки настояла на чистих;
  *гостьва постіль десь на дні стопки в шафі;
  *напівмертва їжа в холодильнику, аби не смерділа зі смітинка, який я не встигала винести.

  Мені не жаль тої хати для їх хм... цікавих справ. Але то мій особистий простір, який був не готовий до чужих поглядів. Мене не попередили, бо "ми в останній момент вигадали, та й думали, що не вийде."
  Вони не беруть нашу їжу, хіба чай-каву роблять. Підозрюю ще канапки, бо з'являються залишки хліба і пакети родинної ковбаси в смітнику чи коробки з піци.

  Ну і так, обережна розмова з чоловіком наштовхується на оборону його сім'ї, якої я нібито " ущемляю" (не переклалось :))

  Таке було вже двічі
   
 13. nibysh

  nibysh оптимістка з сумнівами

  @lovikyou, з цим боротись важко. Тут тре подружитисьз кимось з цих трьох дорослих людей. І підписати меморандум.
  Якщо ж ніхто з них на підписанта отого докУмента не підходить, то....тобі доведеться стати ідеальною господинею. Або забити на візуальність твого житла. Та й їх твої порядки точно не цікавлять )))
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 14. MISS SCARLET

  MISS SCARLET Well-Known Member

  Як я вас розумію! Думаю і ви мене)
  А в мене чоловік то попереджений, але мене не вважає потрібним попереджувати. І то бісить так, що капець. Хоч нічого проти його рідні не маю, та й гостей люблю!
   
 15. lovikyou

  lovikyou Well-Known Member

  В нас прекрасні каГби стосунки, ніхто не розуміє в чому моя проблема.
  Певно тому показово навіть макарони собі не візьмуть зварити....
   
 16. nibysh

  nibysh оптимістка з сумнівами

  @lovikyou, от і провірь- скажи, що тобі би було комфортно, щоб брат, чи його дівчина ОСОБИСТО тобі дзвонили і попереджали. Але тре то так мило подати.. з твоєю фірменною посмішкою.
   
 17. Orman

  Orman Модератор-бомба

  так скажіть, що вам жаль, коли в вашій хаті, на вашому ліжку, на вашій (хоч і гостьовій) постелі роблять цікаві справи.
  цей аргумент явно грунтовніший ніж "хай попереджають"
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 18. Arapeta

  Arapeta Well-Known Member

  Я скажу, що хорошими братами не розкидуються. Такими, що і з ремонтом допоможуть, і в близьких стосунках, на яких можна покластися. О, є такі кадри... Тому ніяких претензій, натяків до брата я б не виставляла однозначно.
  Чоловіку дзвонити і питатися мене б напрягло, але треба.
  Виготовлювання всякі припинити. Ви що? Чоловік вважає - а що тут такого? То і дійсно, це не гості. Що собі, те і йому. Вареники, пельмені з морозилки і того типу.
  А ще, якщо на 2-х тільки наготовлено, а прийшов брат, то я б віддала йому свою їжу, а сама чи кефір, чи просто чаю собі взяла, сказала, що не голодна. А десь на одинці, між іншим, чоловікові так натякнула "щось я голодна/так хотіла те що готувала, але... ти ж мене не попередив...". То, звичайно, щоб брат не чув. Тут і те, що Ви брата поважаєте, і те, що були не готові, бо чоловік Вас не повідомив. Я не знаю, як Ваш, мій би таки зрозумів, що без попередження мені реально не зручно.
  Ну або думати і бути готовою на такі ночівлі.
  Те, що чоловік не попереджає пару разів, це б мене може і не обурювало аж дуже, але те, що такі речі регулярно, мене б напрягало.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 19. Руда Лисиця

  Руда Лисиця Шопоголік :-)

  або чоловікову порцію розділити на них двох:girl_crazy:
   
  • Зе бест! Зе бест! x 5
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 20. Arapeta

  Arapeta Well-Known Member

  Чесно, ужас. Нічо це не нормально. У Вас дома з малою дитиною що, бордель? То якесь сприяння розпусті взагалі-то. Хай женяться, раз любляться. А то женячка виросла, а окреме житло ні. Мені було б бридко.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  • Подобається Подобається x 2