Як врятувати/полагодити стосунки?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Dana K, 23 Липень 2009.

?

Треба боротись за сім'ю чи все відпустити .

1. боротись

54 голосів
    83,1%
  2. відпустити

11 голосів
    16,9%
  1. shokoladochka

shokoladochka Well-Known Member

На мою думку Ви живете минулим і тим як було. Я б радила подивитися, що є сьогодні і жити тут і тепер. Не завжди люди можуть дати нам те чого ми від них хочемо, чи любити так як ми хочемо ( я бачу ви зараз навязуєте йому, як він має Вас любити і яким він має бути, мені виглядає так зі сторони). Я думаю Вам просто потрібно спілкуватися і обговорювати все. Так як було ніколи вже не буде, бо багато факторів впливає і всі змінюються. Проблеми у стосунках є у всіх, і будувати стосунки потрібно завжди - над ними потрібно працювати завжди (це така ціль на все життя), і якщо ви вимагаєте від чоловіка змін також перегляньте себе чи все ви робите так, як йому подобається ( чи є в нього якісь притензії/зауваження/вимоги до Вас...) Той факт, що він зреагував на ваші притензії вже як на мене свідчить про те, що Ви не байдужа йому (бо людям, яким байдуже їм дійсно байдуже і реакції "0" і дій "0" ). Тому раджу спілкуватися та працювати над сбою (помітивши Ваші зміни може він сам зміниться) і не накручувати себе ( бо по собі знаю в голові фантазії бурні бувають і вони дуже далекі від реальності). Успіху.

• Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Melnychka

Melnychka Якщо постійно бігти - ніколи не досягнеш цілі.

Спасибі, Олічко, у нього голос, як у всерозуміючого ведмедика)

Спасибі, Шоколадочко, я дійсно зациклилась у голові. Просто потрібно рухатись, шукати нове. Не нового, а саме нове у цих відносинах.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. cellogirl

cellogirl New Member

От нагадується мені.... мій чоловік "рукавиці" не надіває коли мені потрібно ,а коли йому відмовляю в допомозі то біситься. Або злитьтся за ту не зроблену роботу,яку не встигла зробити. Скількі стукаю до нього,поки не доходить. Ні зробити роботу разом швидше і забути ,валятися двом в ліжку,то виходить то він спить ,я пахаю,то він пахає я сплю. Фігня получається. Нервує аж. Я вже нічого не казала,все робила сама,ініціативно.....і що..... а нічо не допомогло....лише замахалася і язик на бік. Чому????! Який підхід придумати?! Бо мені здається ,що вже багацько перепробувала.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

4. Зорянівонька

Зорянівонька Well-Known Member

Поділіть обов'язки.

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. angrysquirrel

angrysquirrel New Member

Може до психолога хорошого звернутися, чула, парам помагає.

• Подобається Подобається x 1
  6. Lusy

Lusy New Member

я з своїм чоловіком проходила курс онлайн консультування з психологом. Нам дуже це допомогло

Останнє редагування модератором: 24 Квітень 2020
  7. DenAR

DenAR New Member

Психолог хороша ідея, але не у всіх є кошти чи сили наважитись та прийняти проблему. Я думаю, що тут треба сісти разом за стіл та обговорити проблеми. Без емоцій і, щоб позиції були аргументованими. Потім зробити сумісний план на майбутнє та продивлятись його два рази на рік.

8. Freedom UK

Freedom UK Well-Known Member

• Смішно Смішно x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  9. arushka

arushka завжди досягаю мети

• Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2