Як врятувати/полагодити стосунки?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Dana K, 23 Липень 2009.

?

Треба боротись за сім'ю чи все відпустити .

  1. боротись

    60 голосів
    82,2%
  2. відпустити

    13 голосів
    17,8%
  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    +1 000 000
    "на благо дитини" - то не благо. я вже десь дописувала - я теж мріяла, щоб батьки розвелись. Не подаруйте такої мрії своїй дитині!!!!!
    нема користі жодній дитині від життя в сім'ї, де жінка - мати - шмата, а не ЖІНКА - МАТИ!
     
    • Подобається Подобається x 25
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    +100000.
    Маленькою (десь п"ятирічною) я уявляла, як бУхаюся мамі в ноги і прошу розлучитися з татом. Не наважилася:girl_crazy:. Тому дотепер маємо те, що маємо, а конкретно - ситуацію, подібну до Галченятиної: сварки, придирання до всього, неповагу, нерозуміння, напруженість, приходжу до батьків, як на Везувій. Одного разу читанку винесла надвір - дістала кулаком по голові, бо винесла надвір шкільну книжку. Прикрашали ялинку і мені з рук випала ялинкова іграшка - штовхнув у лице. Не поприбирала на столі - ганчірка для витирання пилу полетіла в голову. Щось не то сказала (я вже забула, що) - отримала стусана і молоком, кружку з яким тримала в руці, облила собі білий фартушок (у школі якесь свято було, але що поробиш, мусила йти в чорному). А ще - компліменти: "вареха", "твердолоба", друкованими літерами не можна писати, треба вчитися писаними, друкують книжки! (а я тоді ще в школі навіть не вчилася). Дуже мені подобалося підбирати на піаніно мелодії з популярних тоді серіалів - Доля, Багаті теж плачуть, Дика Роза, Просто Марія, Карусель, Едера, Морена Клара ("що ти дрімбаєш! що ти дрімбаєш! грай то, що вчителька задала!") - а то були літні канікули, і можна було розслабитися і пограти на піаніно те, що хочеш, а не те, що задали. Ну і таке: в 1-му класі вчителька задала переписати з букваря в зошит речення "Гриби ростуть у нашому лісі". Реакція: у якому нашом лісі, ти що, якийсь ліс маєш, що там гриби ростуть?
    Вірші - мазанина. Дитячі записи в блокнотику - чорті-що. І такая дрєбєдєнь по сьогоднішній день. Таке ставлення до всіх. Питаю час від час маму: в чому сенс твоїх терпінь? А мама каже: ну, то такий характер, не звертай уваги...:girl_sad:
    Галченя, сонечко! Краще вже без тата, ніж з таким татом, як Ви пишете. Захистіть дитинку...
     
    • Подобається Подобається x 39
  3. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Галченя, ви знаєте, життя насправді дуже коротке. І витрачати кращі його роки на такого, як ваш чоловік - це просто неповага і нелюбов до себе самої.

    От мама моя деколи каже - я не розумію, що означає фраза любити себе... А ви знаєте, що вона означає? Як тільки ви почнете себе поважати і любити, то єдине правильне рішення прийде до вас само. Я вам бажаю натхнення, сміливості та успіхів в цій нелегкій справі. Ми завжди вас підтримаєм!!! [​IMG]

    І ще почитайте для прикладу оце: http://www.ogo.ua/rubrics/life/2009-06-11/30134.
     
    • Подобається Подобається x 27
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Галченя, я не маю звички влізати в чужі стосунки і щей радити як поступити. Але хочу просто сказати, що змінити чоловіка, в якого є запої вкрай важко, як правило (хоча не завжди), вони скочуються до алкоголізму. Потім лікуються, зриваються і завжди все по новій - агресія тільки росте, всі навколо гімно і тп.. В родині маю приклад тітки - чоловік регулярні запої має, сина лупить так, ніби він йому нерідний, жінка ясна справа що шмата, мама тоже стара дура... є но він і друзі по пляшці. Мені шкода, що моя тітка так руйнує собі життя, говорила з племінником, то він тата ненавидить і вже ходить на якусь борьбу, щоб могти татові здачу дати. Це не сім"я, це тільки назва... у тітки аресивний пияк, а от в моєї колишньої сусідки тато був добрим пияком. Ну, як прийде то троха побушує, може й маму вдарити, що не пускає з хати чи гроші сховала, але вже як напився, то яккіт лягав спати і не чіпайте мене... це інший тип пияка, але коліжанка моя має 30 років, а про одруження і стосунки з чоловіками навіть говорити не хоче, каже, о краще самій, ніж пияк попадеться... отакі комплекси.
    я звісно не на вашому місці, але з огляду на то, що гроші не дає, вас не утримує, то можна й окремо пожити, щоб зберегти спокій собі і головне дитині!!!!

    квартира дарована, то вона не ділиться, але якщо там прописана дитина, то до повноліття він без дозволу відділу опіки над неповнолітніми нічого з хатою не зможе зробити, якщо ви заявите,що дитині не буде де жити. А те,що донька має право на ту хату, то це лише у випадку спадщини, після смерті :sad: Тобто вони всьо грамотно офрмили, щоб хату не поділити. але чи вартує та шкіра вичинки?
     
    • Подобається Подобається x 32
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Галченя, а маєте де в мами жити? Якщо так, то навіть не думайте - тікайте. Не травмуйте дитину, краще мати радісне дитинство без тата, ніж постійних страх, сльози, сварки.
    І не повертайтеся назад, принаймні поки щось суттєве не зміниться (наприклад квартиру не переоформить). Зрештою, та квартира не вартує нервів і сліз. Спробуйте почати спочатку. Ви ж ще молода!

    Оце щойно подумала. Галченя, а ви не пробували з донею поговорити (але якось дуже делікатно), чого вона хоче?
     
    Останнє редагування модератором: 24 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 15
  6. Хомуся

    Хомуся Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Галченя, будь-який кінець це початок. Не бійтеся змін, в кінцевому результаті все що не робиться веде до кращого. Іще одне ДП-подруги - родичі це все добре але зверніться до професіонала. Мені здається Вам потрібний холодний душ і тверезий погляд. І не бійтеся змін. Ми завжди будемо поруч
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Галченя дуже співчуваю. Я пережила приблизно те саме коли донечці було 4-5 років. Тоді ми просто розійшлися, бо сили не було то все терпіти ( до речі в нього з'явилася "Інша"). Також постійні образи, безпідставні, крики, сварки,сльзи і дитина то все чула. Я вирішила що краще дати один одному спокій Я була переконана, що життя в нас більше не буде. Ми розійшлися. Я дуже важко то все переживала, три місяця ночами вила, потім попустило, вдень одягала маску з усмішкою і всебуло в порядку. Він приходив до дитини. Спочатку ми спілкувалися крізь зуби. Через рік він прийшов і сказав що зрозумів свою помилку і вирішив повернутися в сім'ю. Я тоді відмовила, ще свіжими були рани
    і я не змогла все пробачити. Поступово мипочали спілкуватися лише через 2,5роки. Через 3 роки пісял розриву мии знову зійшлися. донечка длуже тішиться. Зараз чекаємо 2-ої дитини, а сьогодні подали заяву в загс. Звичайно не все завжди буває гладко, проте приємно засинати в обіймах і чути "Дякую за те що ти в мене є і що ми знову разом" замість надобраніч.
    Можливо моя розповідь чимось вам допоможе. можливо попробуйте деякиц час пожити окремо. Час розставить все на місця.
     
    • Подобається Подобається x 49
  8. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Дякую, Лілю. І всім всім всім дуже дякую за підтримку. Якби мене вчора не прорвало, то ще б довго все тримала в собі. Навіть не сподівалась на стільки відповідей, порад, розуміння і уваги, тому й справді напевне краще буде створити нову темку.
    А я займусь вивченням своїх прав.
    Бачили б ви мене сьогодні... очі такі запухші від сліз, що аж голову переважують. Трохи не хочеться мами засмучувати заявою про свій переїзд до неї.Хоча вона останнім часом все частіше нагадує мені, що я молода, все життя попереду і що заслуговую на краще ніж те що маю. В них доречі теж одна кімната, але вони мені завжди раді. Трохи до роботи і до дитсадка далеко буде щодня добиратись. Тому спробую дати свому чоловікові останнє як кажуть китайське попередження, а сама паралельно занурюсь в вивчення законів і канонів.
    Ще раз дуже-дуже дякую всім-всім. Щоб я без вас робила?
     
    • Подобається Подобається x 23
  9. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Дуже боюсь задавати це питання дитині. Як кажуть батьків не вибирають. Та й я завжди старалась вчити її відноситись з повагою до тата, яким би він не був. Вона ж в ні в чому не винувата. Хоча напевне теж потроху по своєму розуміє ситуацію. Добре бачить коли він п"яний, бо відразу питається : "Тату, а ти що знову пив пиво з горілкою?"... Не знаю як вона на це все відреагує...
     
    • Подобається Подобається x 13
  10. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    щоб мій малий цього не бачив, забралась від коханого чоловіка вже майже півтора року назад і жодного разу не пожаліла, хоча і родичі в нього впливові і заробляє добре... час пройшов, а він не виправляється, і за малим не пропадає, хоч спочатку біднятко мало не плакав, як він без свого синочка буде. проте нічого не збирався міняти, щоб з тим синочком разом бути. через недовгий час виплила його "коліжанка" з її дитиною, клявся, що нікого не має:girl_haha:, "це просто почуття зникли", я в це не повірила ( розходились через інше) і нічого не втратила, здобула тисячу нових шансів.
    до речі, недавно бачила цю "красоту":girl_in_dreams:, малий правду казав "мама, ти в мене набагато краща ніж та цьоця".
     
    • Подобається Подобається x 29
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    от читаю..і страшно стає..ніби усі такі хороші,милі, симпатичні дівчата (про історію Каті знаю з її слів, про Галченя Надійка розповідала), але ж чому так стається в житті....для мене відповідь одна- краще бути стервознішою і строгішою, "взувати" час від часу мужа, бо тоді він цінуватиме і на руках носитиме...задобрі ми, дівчата, задобрі....вас шкода...але це лиш період в житті, але продовжується.....
     
    • Подобається Подобається x 18
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    І я таке дуже часто замічаю, особливо по своїх подругах: ті, що "стервозніші" мають дуже добрих і лагідних чоловіків, а чого воно так? Не треба їм все таки давати розлаблятися.
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Про останні попередження у своєму дитинстві я вже писала http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=42375&highlight=%E0%EB%EA%EE%E3%EE%EB%B3%E7%EC допис №9
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ой не знаю. Напевне таки надіюсь. Хоч розумію що то була б трохи фантастика. Та й час мені таки потрібний, щоб добре все обдумати
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    знаєте, як мій покійний тато казав, "дзінь-дзінь...гав-гав...діти, мама з роботи прийшла""....ось такою треба бути:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Галченя, якщо вважаєте, що ще не готові на такий крок, то почекайте. В таких питаннях все потрібно гарно продумати наперед. Але закони читайте і з юристом таки поговоріть.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Галченя, це дуже важкий крок для Вас, тому обдумати треба всі варіанти і бути сильною, не бійтеся, Ви вистоїте. І хочу сказати, що дуже люблю фільм "Москва слезам не верит" та фразу Вєри Алентової до Родіона:
    "Если бы я тогда так сильно не упала из-за тебя, я бы никогда так высоко не взлетела".
     
    • Подобається Подобається x 23
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А я б не питалась нiчого у дитини. Чому? Тому що дiвчинцi всього 4 рочки, вона черз свою дитячу безпосереднiсть скаже щось татовi, а тато, раз вiн так себе веде, не дай боже знов руку пiднiме, тiпа як посмiла дитину намовляти iтд. I даремно, ви, Галченя, батькам не скажете. Може батьки вам якраз i поможуть бiльше нiж хто будь. I про квартиру Умочка правильно сказала, чи вона варта ваших нервiв i молодого життя? А з юристом порадьтесь 100%! Тiльки не з нотарiусом, а з юристом. Я не розумiю чому взагалi нотарiуси роздають юридичнi поради, коли функцiя у них зовсiм iнакша має бути. Але з рештою. Попитайтесь, може у ваших законах можна щось начудити коли навiть з тим що квартира дарована, бла бла, за тi роки що ви разом жили iнше майно яке надбалось може бути роздiлене. АБО якщо ви не працювали, то можливо вам належить компенсацiя у приблизному розмiрi того чого ви могли заробити, якщо ви працювали перед декретом? Я не знаю... Але думаю що є варiанти. От вам i спiльнi грошi...вибачайте
     
    • Подобається Подобається x 27
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    а чи знаєте ви що таке дзінь-дзінь... мяв-мяв? трамвай переїхав кота!
    а що таке дзінь-дзінь... гав-гав? мама прийшла з роботи.

    Але такою не варто бути. Гавканням нічого не доб*єшся. Нажаль.
    Я пережила страшні обзивання і навіть часткове рукоприкладство. Він дуже гарно тріпався бо думав що вічний. Зараз його мучить хвороба а він замість задуматись чого ж воно так, мене і надалі мучить. Але дякувати Богу і всім хто за мене молився, обзивання і розмахування руками припинились.

    А решта то він також не дуже спішиться гроші давати але мусить. Помаленько. Потрошки. Головне що часами з дітьми допомагає.:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 20
  20. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Хіба що мої батьки. Бо як колись казала свекрусі що її син напивається до чортиків, то вона його оправдовувала, бо то в нього робота така, він ж гроші так заробляє. І теж нав"язувала мені всі гріхи смертні. А він за її словами все в хаті мені робить, ще й (вибачте за дослівність) труси мої стірає. Ну і т.п. бруд наговорювала. Це я тоді була якраз вагітна... Довга історія...
    Сьогодні пригадала що колись передача йшла по 1+1 "Судові справи з суддею..." і там розглядалась аналогічна справа з квартирою. Жінка її виграла найнявши свідків, котрі засвідчили, що гроші справді були внесені обома сторонами. Договір дарування був визнаний не дійсним і змінений на договір купівлі-продажу. Але я тоді дивилась краєм ока, тому добре не пам"ятаю всіх нюансів. От якби знайти хорошого юриста який би за цю справу взявся... Може присадила би чоловіка з квартирою і він би трохи припустився. А як ні, то би мала якийсь стартовий капітал на перших порах.
     
    • Подобається Подобається x 13