Як врятувати/полагодити стосунки?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Dana K, 23 Липень 2009.

?

Треба боротись за сім'ю чи все відпустити .

  1. боротись

    60 голосів
    82,2%
  2. відпустити

    13 голосів
    17,8%
  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А я з цим не згідна цілковито. То теж не запорука. Суть у повазі до себе й любові до себе. Як у себе їх нема, то й від інших нічого чекати.
    А стервозність навпаки може пошкодити. Не треба судити про сім*ю за зовнішніми ознаками, бо тримають її в купі якраз підводні течії. :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 17
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Галченя, реально, якщо є свідки, то суд може прийняти таке рішення - тим паче, що то буде вигідно всім, крім вашого чоловіка. Бо і держава за продаж податки отримає ( доречі, податки можуть бути дуже високими, якщо оцінять квартиру по реальним цінам, а не БТІ). Але свідкам теж треба мати підтвердження про походження грошей - принаймні офіційні довідки із ЗП. От цікаво чи можна оскаржити договір дарування без відома чоловіка, щоб він своїх свідків не підтягнув.
    А свекруха ніколи не займе вашу сторону. Вам треба чоловіка вигнати до неї, най вона трохи з пияком поживе, похвилюється вночі, де то її синочок бродить і як він живий здоровий добереться до хати, то може відчує, що то таке жити з таким чоловіком, як то переживати і ночей недосипати... хоча, впевнена, що не зрозуміє, а скаже, що він п"є, бо то ви погана жінка, з хати вигнала і тп.
    якщо ви переймаєтесь тим, що з дитиною одні залишитесь, то не хвилюйтеся через то, бо за одного битого, сім небитих дають! Так що все в житті можна змінити! Лишень все добре одумайте і зважте, а тоді приймате рішення
     
    • Подобається Подобається x 15
  3. Mandarynka

    Mandarynka Well-Known Member

    я звичайно права не маю вам вказувати, та й досвіду в мене мабуть менше - але якшо людина собі ТАКЕ позволяє, то гнати його в шию і копняками під с....:girl_devil::girl_devil::girl_devil::girl_devil::girl_devil:
    чому то ви, молода жінка, маєте терпіти таке????
    я знаю як важко зробити крок до змін - але після нього завжди стає легше:girl_smile:
    та й Малечу вбережете від того, а то погтім все не дай бог переросте в якісь її комплекси у дорослому житті:girl_sad:
    ви просто зважте, чи варта та людина такого????

    Галченя, а скільки донецчі років?
     
    Останнє редагування модератором: 24 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    У підписі пише. 4 роки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. матуся Оленка

    матуся Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Галченя, в мене була подібна ситуація з першим чоловіком (випивка, образи, "інша", яку він згодом і не приховував (я була на той час вагітна).
    Я переїхала до батьків, подала на розлучення, він почав просити мене повернутися, казав, що зрозумів свою помилку і все у нас буде добре. Народився синочок, і я погодилась повернутися, тому що дуже хотіла, щоб дитина росла з батьком. А батька вистачило лише на декілька місяців, потім знову те саме. Коли переїзджала до батьків вдруге, то була впевнена на 100 %, що більше до нього не повернусь. Чере 5 років я на роботі познайомилась зі своїм теперішнім чоловіком. Знаю, що в житті у нас будуть різні ситуації, але на протязі 6-ти років спільного життя з ним я почуваюся щасливою і коханою. Дитина спілкується з рідним батьком, а з моїм чоловіком вони гарні друзі. :girl_flirt:
     
    • Подобається Подобається x 19
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    і мене ця тема дуже цікавить...власне, як повернути стосунки...Бо ЩОСЬ все гірше і гірше...Я стомилась бути "масовиком-затєйніком" - і так і сяк, а все недогода...Але найгірше те, що, як десь писаля Siania, я вже й не впевнена, чи це мені потрібно...він щось говорить під час сварки, а мене це вже не зачіпає....надоїло це рівнодушне ставлення, своє якесь окреме життя.....У всіх моїх спробах відновити ці стосунки , у всіх поїздках чоловік обов"язково залишає таку "родзинку", що плакати хочеться...А недавно почав ще й хамити. Я як на роздоріжжі - і дитини дуже шкода (пишу це і на очі сльози знов навертаються), і так тривати вже не може....Я перетворююсь на якесь забите створіння без права голосу і вибору. Хочу вийти поскоріше на роботу - але все ніяк не втрясем проблему із садочком (може в когось є впливові знайомі, які б повпливали на нашу завідуючу?) ....І стосунків шкода, і..всього-всього...колись же починалось так гарно...і обітницю в церкві давала, думала, що назавжди...І гніздечка свого сімейного так шОкда...Я стільки років з любов"ю все добирала, облаштовувала...Мене зрозуміє в цьому плані той, хто собі в чомусь часто відмовляв, аби лиш щось гарне додому купити....Десь Ліля писала, що свого часу їм помогла молитва...Може, і внас ще є шанс?....Це все триває вже більше року, але ці кризи все частішають, все менші проміжки....не хочу, щоб дитина бачила сварки, але як розплутати цей вузол - не знаю. Чоловік дуже віддалився, його все й так влаштовує....Їдем зараз в Шацьк, як остання спроба з мого боку....хоч часто вже як йде тріщина, то дуууже важко її зупинити, особливо, якщо це односторонньо...В чоловіка дивна політика - раз є дитинка, то значить, ніде я від нього не дінусь, вже так, як додаток до нього...А ще його зіпсували гроші...Коли ми були бідними студентами, набагато кращі стосунки були, і подарунки, і походи якісь...Я не кажу, що він зараз аж так дуже багато заробляє, але так, щоб показати, хто в домі хазяїн - вистачає....Якось я не привикла, щоб зі мною так поводились, особливо після стількох років домагань....І ЩО РОБИТИ?!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 25
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Може цей пост треба в сімейні кризи, але скажу що нам допомогло врятувати стосунки.

    У нас сімейна криза з чоловіком наступила з народженням дитини. Чоловік не міг стільки часу приділяти малому, як би мені хотілося, частіше затримувався на роботі. Якось напочатку мені по роботі треба було в Києві на важливому проекті бути і чоловік увесь день сидів з 3х місячним малям сам, а його родич їздив до мене через увесь Київ за зцідженим молоком. Після того вечері чоловік сказав, що мені і всім мамам треба ставити пам"ятник!! :) Але дуже швидко то йому забулося, як то буває нелегко з дитиною. Знову затримки на роботі, увечері претензії, що їсти немає що і на мої слова, що я змучуюсь із малим він мені казав - ти ж мама! тобі то має бути легко! Сварилися часто, я вже й про розлучення подумувала. Я як гуляла з малим то все дивувалася як то тати гуляють - в них шо роботи немає чи що? Але якось поспілкувалася із своєю мамою, яка сказала мені, що діти малі завжди не будуть, час пройде - вони виростуть, але стосунків з чоловіком можна вже й не виправити. Тоді я просто поговорила з чоловіком відверто, що я не висипаюся, що не встигаю і по хаті, і ремонти, що мені потрібне спілкування ЖИВЕ! і тп. Ми змінилися обоє. Він став зранку малого забирати, щоб я ще доспала. Вечір приходив, то купання малого було тепер виключно його забавою і інколи йшов з ним погуляти. А я за той час могла щось приготувати, або й сам допомагав по кухні. Міг погодитись посидіти з малим, щоб я могла чи з коліжанками зустрітися, чи просто сходити в салон. Але ще допомогло нам зміцнити наші стосунки - щотижневі побачення :) Ми раніше, ще до народження синочка мали традицію мінімум раз в тиждень на сімейне побачення, йшли десь удвох - кафе/рестон, кіно, парк і тп. А з народженням малого це було не легко робити. Згодом ми відновили ту традицію. Коли Тимофія беремо із собою, а коли віддаємо бабусям, але час на двох обов"язково виділяємо і впринципі вже давно в нас не було якихось суперечок.. хіба куди піти на настпуне побачення ;)
     
    • Подобається Подобається x 43
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    У нас таке саме. Його вистарчає на кілька місяців а потім знову крики на дітей і постійне повчання мене. Ще ной очі пролупив зразу мене визбирувати як я тому ще не дала їсти, тут ще не помила, там ще не прибрала... а сама вже каву п*ю. І як до нього б не говорила - не слухає.
    А нині мені так було боляче, бо втратила до нього будь який потяг. Просто мені до нього пусто. Тай я йому про це і сказала. Я готова йому давати і ще один, і другий і сотий шанс аби тільки він того хотів. Бо дрібниці можна вибачати але коли настає байдужість то дуже зле. Чоловік зразу каже, то ти закохалась в іншого а я йому кажу, якби так було то б не було шкода. А так я і надалі тебе люблю але десь та любов залізла глибоко а на її місце прийшла апатія.:girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray:

    Хочу знову закохатись в свого чоловіка але постійні докори мене просто вбивають. Не можу піднятись вище них.:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 35
  9. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Я вважаю, що дарма моя мама терпіла мого батька 9 років, яку він після народження першої дитини почав принижувати, бити, бо ревнував навіть до стовпа, та й на нас не раз піднімав руку, пив. Мама народила 4 дітей. Він думав так її втримати біля себе. Коли мама возила брата лікувати в Київ казав - шо нагулялась,та й приїхала???. Четверта - сестричка вмерла, колт їй було 8 місяців - мамі жити тоді не хотілось, а батько їй вже замовляв ... ще одну дитину. Це була остання капля. Мама зібрала речі і нас. Пішли до бабусі. Мені було тоді 4 роки з хвостиком, але вже тоді я його так НЕНАВИДІЛА, як ніколи нікого в житті . Як не дивно я все абсолютно тоді ясно розуміла. Я думаю в мене велика психічна травма з того всього ще лишилась. Не требе терпіти заради примарної надії на щастя. І я ідосі його ненавиджу і не вибачила.
     
    • Подобається Подобається x 22
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Шкода що ви маєте до нього такий сильний жаль, що не можете пробачити.
    Честь і хвала вашій мамі що змогла вам дати тепло і затишок найкраще як їй це вдавалось і вашій бабці що вашу маму зрозуміла.
    А ваша мама так ніколи другий раз і не вийшла заміж?
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Як врятувати сім'ю? Якщо є сім'я то треба шукати будь-які засоби, щоб її зберегти, а якщо не сім'я а одна назва "щоб було", то і рятувати нема чого.
    Я собі згадала розмову з подругою - зайшов на роботу її екс - і вона каже : стоїть біля дверей якесь знайоме обличчя.... А я собі думаю, як знайоме? Після років, прожитих разом воно має бути рідне...
    А потім дойшло - коли обличчя чоловіка рідне - то напевно і є сім'я, стосунки, за які варто боротись, а якщо просто знайоме - то просто знайомий...
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Lozanna

    Lozanna Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Терпіти тиранство в сім’я дуже важко. Мої батьки в шлюбі вже 34. Але стабільність в їхніх стосунках настала близько 10 років тому. Остання сварка закінчилась тим, що мама, а десь за місяць і я пішли з дому. До хати я так і не повернулась, мені на той час вже було 18 років.... А от батьки помирились. Зараз, як їхній донці, мені приємно, що вони разом, і, на кінець. Навчились находити компроміси у своїх суперечках. Та от коли була малою, на це дивитись було важко....
    Мій тато займав високі посади.... Випивка була постійним атрибутом його робочого дня. Та не кожен мужчина коли вип’є приходить до дому та лягає спати. Мій тата (по при те, що зараз він абсолютно по іншому себе поводить) на той час розмахував кулаками, закидав слівцем, і т.д..... Мама то терпіла, то речі збирала (та ще й дорога татова родина жити не давала!). Мені, як донці, дивитись на це було просто не виносимо!!!
    Словом, до чого веду – вона витерпіла.
    Те, що він таки не спився, то її заслуга!!! І те що ми з братом його не зненавиділи, теж її!!!!
    Але на то пішли десятки років...
    Ви готові на це....

    П.С. Ще додам – те, що він шантажує вас, що дитину відсудить, що до хати не впустить, то тільки показує його слабкість, його АБСОЛЮТНУ нікчемність. Ви може йому того не говоріть, але сама для себе освідомте. Бо говорити, то не мішки носити!!! Крик, моя бабуся казала, - то безсилля. Він вам погрожує, щоб зробити боляче, коли побаче, що тим вас не залякаєш, буде шукати нові ниточки у вашій душі для того, щоб знову і знову зробити Вам боляче!!!!
    На даному етапі – заставити Вас страждати – його емоційна необхідність!!! Це його, так би мовити, самоствердження. І як би ви зараз не намагались йому пояснити, що він робить щось не так, він того не почує, не зрозуміє, бо в голові його Ви- це об’єкт його неповноцінності. Чому так склалось, він і сам не знає. А вам, в свою чергу, не потрібно себе НІ В ЯКОМУ РАЗІ звинувачувати. Ви ні в чому не винні. Ви жива істота! А кожне живе хоче тепла!!!
     
    • Подобається Подобається x 26
  13. natalka-matias

    natalka-matias Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Я Вам щиро співчуваю в даній ситуації, на даний момент моя подруга також має схожі проблеми з чоловіком, але щонайгірше те, що вона другий раз вагітна і з дня на день чекає дитинку. Тому я Вас так розумію!
    Своїм подругам не дозволяйте нічого за Вас вирішувати, оскільки реальну ситуацію знаєте лише Ви і реальні Ваші потреби теж -тільки Ви.
    Якщо Вам потрібен адвокат хочаб для консультації -я Вам порекомендую людину, що Вам допоможе.
    При черговому "спілкуванні" з чоловіком не кричіть і не плачте, що те, що те -збиває з ритму спілкування. найкраще-дивлячись в якусь "цікаву" для вас точку ,поясніть,спокійним і виважиним тоном- що для Вас найголовніше є не шлюб і не квартира а Ваша і його між іншим дитина. І заради неї ви підете на все...а хіба так не є?...і що Ви знаєте законодавство і закон на Материній стороні, а квартира ніде від дитини не дінеться.. і не погрожуй мені...я цього терпіти не буду.
    Розмову не затягуйте і не переходьте на виясняння стосунків"то моє а то твоє, а я тобі."
    Має бути все чітко і зрозуміло, ви маєте дати зрозуміти ,що це Ваша ПОЗИЦІЯ а не чергова істерика-через безвихідь. ВИХІД Є!!!!
     
    Останнє редагування: 27 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 19
  14. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Маруся-мама
    Відповідь: Як врятувати стосунки?
    Цитата:Допис від Мамусічка
    І я ідосі його ненавиджу і не вибачила

    Шкода що ви маєте до нього такий сильний жаль, що не можете пробачити.
    Честь і хвала вашій мамі що змогла вам дати тепло і затишок найкраще як їй це вдавалось і вашій бабці що вашу маму зрозуміла.
    А ваша мама так ніколи другий раз і не вийшла заміж

    У мене до батька не жаль, а справжня НЕНАВИСТЬ. Бог хай пробачає йому. Був час, коли я хотіла піти і вбити його. Прости мене Господи, грішну... Я ненавиділа себе, бо зовнішністю була схожа на батька. Я ненавиділа його звички, і клялась що так ніколи не робитиму. Може комусь видасться смішним, але я навіть не сякалась, і не відхаркувала вибачте, бо малою бачила, як те робив мій батько. Мій майбутній ще тоді чоловік мене навчив в 17 років... Бо я кашляла коли вже наче і вихворілась. Вже не кашляю.
    Моя мама - це для мене бог, самий ідеал, а не людина, бо вона скільки всього витримала і не тільки не зламалась, не обізлилась на світ, але вона дуже добра, щедра, оптимістична.
    Бабця - це ще одна довга і сумна історія через неї моя мама не ішла б заміж. Не забирали б в неї зарплату рідна мама і вітчим,та били провязавши до кроваті, то їсти не давала по декілька днів. З одного пекла втекла та потрапила до іншого в 16 років...

    В мене був ще вітчим. Мама знову зустріла начебто люблячого чоловіка. Потім трішки випивав, потім більше, потім запої ... Думала врятує від чарки та де там. Розійшлись. Терпіння не стало. Та доля трохи посміхнулась,здається, бо більше року тому мама зустріла спокійного, АБСОЛЮТНО непитущого чоловіка. І душа в душу. Їй 40 років зараз. І 10 липня вони ось розписалися. Я ЩАСЛИВА за неї безмежно. Вибачте, що може так відкрито, бо трохи наболіло.
     
    Останнє редагування: 27 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 19
  15. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Вчора я була на консультації в юриста. Мені відразу сказали, що за мою справу з квартирою навіть ніхто не погодиться взятися, бо вона 100% програшна. Тим більше, що вже термін позовної давності (3 роки) минув. От так.

    Якщо хтось ще потрапив в подібну ситуацію з "даруванням", то не тягніть. Відстоюйте справедливість відразу. Бо як виявилось, довести свою правоту іноді нереально. Така в нас держава, і такі "закони".

    До речі, почула я вчора нову порцію чоловікового "самоствердження" і ще серйозніше задумалась над розривом всіх стосунків з ним. Сподіваюсь мені хватить мужності. і розуму все зробити правильно і довести справу до кінця.

    Дивлюсь зараз на все куплене за ті роки до квартири. Дещо з того придбане лише за гроші моїх батьків. Вони мають звичку у всьому допомагати (може тому що я в них одна, а може просто люблять). Так от, документів на ті речі звісно ж ніхто не зберігав, то як тепер довести що то моє? Просто забрати? А якщо чоловік потім в крадіжці звинуватить? ...От ситуація...
     
    Останнє редагування: 28 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 11
  16. Відповідь: Як врятувати стосунки?


    Ви знаєте,я Вам дуже співчуваю...Молода ви ше а так страдаєте.Ви не дивіться ні на кого і ні на шо,може тікайте від нього і тоді він зміниться,якщо ви на це чекаєте?!В мене з батьками було те саме:і мама терпіла все життя,і шо вона бачила в житті:ні ласки від чоловіка,а одні пянки...а кинути колись неможливо було,а зараз гріх на душу не хоче брати,бо спється.Заробляє вона в Москві,а ви знаєте як там гробиться здоровя,а його це не цікавить.Я його як батька не поважаю.
    Я не кажу що у вас так буде,бо в кожного своя карма,але добре думайте,бо життя то ваше а не його,і ви не його власність.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Галченя, можливо не все так погано? Форум, то така штука, може Ви просто себе накручуєте і не все так погано?
    В нас був період в стосунках, коли я все бачила в чорних тонах. Коли я написала "Листа до чоловіка" і виклала в ньому все що було добре, всі події які на мою думку його змінили в погану сторону, написала все що станеться якщо він не зміниться, то цей лист змінив не тільки чоловіка, але й мене.
    В чоловіка був мякокажучи шок. Ввеченрі я отримала зворотнього листа і зрозуміла що я теж не свята.
    Може спробуйте ще такий варіант? Якщо звичайно ще є почуття...
     
    • Подобається Подобається x 10
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Забрати. А тоді батьки най посвідчать, що то їхнє й вони лише вам то позичали до користування. ;)
    Я би лиш додала, що тут ще треба й про життя дитини подумати, бо найбільша травма буде в неї. Нам психолог говорила, що коли тато б*є маму, в дитини світ валиться й вона більше не почувається безпечною, а завжди в небезпеці...
    Вас били? А при дитині обзивали??
    Що саме з цих двох ви називаєте "не так погано"???

    Це ж не маленькі розмовки! Це реальна шкода здоров*ю жінки й психіці дитини.
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    А чи дитина має право на частину квартири?

    Речі, які батьки вам купили, забирайте з собою (Лілю слухайте, вона мудра жінка).
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Галченя, якщо ви для себе вже остаточно визначилися, то мусите розуміти, що дороги назад певно небуде, бо як з тими речима носитися туди-сюди?

    я би радила не робити поспішних вчинків з речима, наразі можна самій з донькою переїхати до батьків, а чоловікові поставити ультиматум і не просто змінитися і щось знову пообіцяти, а реально йти разом до нотаріуса і квартиру на доньку переоформити - подарувати. звичайно до повноліття з цією квартирою ніц не зробиш, але краще так, ніж ніяк. Думаю, що нормальний чоловік проаналізує все і усвідомить, що у випадку розриву з вами, то квартира буде не вам, а вашій спільній дочці і якщо нормальний тато, то погодиться на то.

    а як ні, то забрати речі все встигнете. Важливо то зробити зненацька і за один раз, бо що не встигнете забрати, то вже й не заберете. Єдине, що може документи на хату в себе тримайте, бо хто його зна, що йому зелений змій нарадить з тим зробити :sad:
     
    • Подобається Подобається x 13