Як врятувати/полагодити стосунки?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Dana K, 23 Липень 2009.

?

Треба боротись за сім'ю чи все відпустити .

  1. боротись

    60 голосів
    82,2%
  2. відпустити

    13 голосів
    17,8%
  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Та речі то дурниця. Якщо їх винести, то навпаки буде додатковий стимул вертатися ЛИШЕ на поремонтовані стосунки, а не на "що є". Бо до речей людина теж звикає, приростає... Та й лишати речі з тим, хто не дай Боже, може їх пропити...

    І ще я би казала "почати процес розлучення". Його не конче завершувати, але почати варто. Ну, бо не дійде інакше ніяк!
    Ще раз повторю, до нашого знайомого дійшло, коли жінка подала на позбавлення батьківських прав.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Процес розлучення інколи можуть і без відома учасників завершити :)

    я маю на увазі ті речі, що батьки купували. Я так розумію,що то щось до інтер"єру, техніка, меблі чи щось подібне! То якщо зараз ТАКЕ забрати і потім знайдуть примириння, то що холодильники із собою носити? я до прикладу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Знаю, в моїх знайомих так і було. Але там треба той папір кудись занести для остаточного закриття справи. Вони його просто подерли й усе. Але то правда, їх розлучили без них.

    Я маю на увазі те саме. Якщо хтось б*ється й запиває, то "лікування" з такого не триває кілька днів, може й рік, і більше тривати... Бо вони можуть пропасти в принципі...
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    я себе ставлю на місце Галинки і думаю, що на її стороні є перевага, бо вона має час для того щоб все тверезо обдумати і продумати. Забрати зараз холодильник/телевізор - це пряма війна. Свекруха здійме галас і вони будуть робити все, аби Галі дісталося ніц!!! Це сигнал не того, що забралася на пару днів і вернеться, це сигнал до того, що жінка налаштована серйозно, впритул до розлучення!

    як на мене треба скласти план дій і послідовно його дотримуватися. Але план має бути таким, щоб ні свекруха, ні чоловік не змогли перешкодити. Тому важливо все продумати!
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Який сенс першого сигналу? Якщо жінка вже йшла і верталася, нащо мінятися? Вона побіситься й вернеться, як тільки їй трохи перейде. Хіба ні?
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    так, але щоб вернулася треба хоч щось зробити. вибачення попросити, щось пообіцяти і принаймні показати перші дні, що ти змінився. А тут можна буде просити квартиру переписати на дитину. Бо як забрати вже важливі речі то "родичі" здогадаються, що це вже розвал і писати щось на дитину немає змісту.

    так я думаю.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Може й так. От лиш, якщо вже був відхід раніше, то другим подібним мало доб*єшся...
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    О!!! Золоті слова!!! І ще не можна хвалитись їм про те що ви робите. Ви робите не для того аби комусь нашкодити а рятуєте себе. Ось мотивація яка повинна стояти за розводовим процесом.
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Ні, мене не били і не обзивали...
    Але я схильна притримуватись думки, що якщо люди взяли шлюб то варто спасати цей шлюб всіма можливими методами...
    Чи погодився б Ваш чоловік піти разом з Вами до священника обговорити цю ситуацію? (хоч я маю великі сумніви, але все ж таки...)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    я ще думаю, що на такі речі, як холодильник чи телевізор теж мають бути документи (техпаспорт, гарантія, може і чек з магазину), так от при умові, якщо їх купували батьки - то хай усі папірці теж зберігаються в батьків, на всякий випадок
    може навпаки, чоловікові доведеться доводити, що то його майно
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Можливо в мене ще замало досвіду, але я скажу таке. Мій тато був алкоголіком. Чому кажу був? Тому що зараз він не п"є навіть пива.
    А все тому, що його вилікували гарні лікарі. ( я не буду розказувати всі нюанси поведінки алкоголіків, бо деякі люди знають то і краще за мене) І тому, що він розумів, що в нього є діти і тих дітей треба виростити і на ноги поставити. Звичайно, люди бувають різні. Але лікують і наркоманів, і алкоголіків, на одужання яких не було і надії. (сама знаю, бо мама певний час працювала в наркодиспансері) Звичайно ви скажете що вони згодом повертаються на своє місце. Сорі, але в мене позитивний приклад.
    В мене є ще такий варіант - зверніться до його друзів, саме чоловіків. Добре буде якщо вони не з його "веселої компанії", а тверезо зможуть вбити мізки в вашого чоловіка. Інколи помагає. Бо нам помагав саме співробітник тата, який навіть у 3 ночі (при тому що в нього була своя родина і свої діти) вставав і їхав, коли тато бушував. НЕ ТРЕБА боятися просити допомоги. Чоловіки - то страшна вперта сила, яка боїться, коли їхнє достоїнство принижують.

    Зараз я маю гарного РІДНОГО тата і в мами є хороший успішний чоловік, двоє дітей. І я вдячна своїй мамі, що вона не припиняла боротися знову і знову для того, щоб я не мала комплексів сироти.
    Вітчим ніколи не стане заміною для дитини, а заради неї варто боротися.
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Бачте, алкоголіки теж бувають різні. Як відомо, є "тихі" - ну напився і ліг спати зразу. А є і інакші...
    Побутує така думка, що коли людина нап'ється, то вилазить її спражнє "я". Тому, як на мене, тут навіть при спробі вилікувати чоловіка Галченя, успіхів все одно буде мало. Він сам по собі така людина, що життя з ним не буде, ІМХО.
    До речі на рахунок вітчимів - бувають випадки, коли добрий, непитущий вітчим кращий від рідного, але запойного і буйного татуня.
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Краще б тих алкоголіків ніяких не було
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Я чудово усвідомлюю що ядалеко не свята. Напевно десь в чомусь є й моя провина (як кажуть подруги, перша провина моя в тому, що не змогла поставмти свого чоловіка "на місце" відразу). Повірте, за ті 7 років, що ми разом живемо я робила все можливе, щоб врятувати наші почуття і наші стосунки. Та й зараз ще роблю останні відчайдушні спроби. Давно хотіла, щоб він прочитав книжку яка справила на мене враження про п"ять мов любові у подружжі і про те куди зникають почуття з роками і як їх відновити. Вручила я йому на днях цю книжечку з проханням перечитати. У відповідь була лише іронічна посмішка.

    Те що він має алкогольну залежність, він не визнає. І те що він сам собі (наприклад вчора, як миз малою лягли спати) Допишу думку згодом я на роботі і
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. natalka-matias

    natalka-matias Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Як на мене то Вам потрібно відповісти насамперед собі-чи справді я його люблю.?
    Якщо ні - то це не соромно, так в житті є, і не ви преша, і не треба розтрачувати молодість на непотрібну, насправді, боротьбу, бо потім , колись сядите і скажите собі- чи мені то треба було?
    А якщо так-то наступним питанням має бути а чи він мене любить?
    Чи вартує психіка Моя і Моєї дитини, того що я отримаю взамін-роки боротьби, приниження, старань і плачу.
    В Церкві Різдва Богородиці, то там де був Папа, на сихові є сімейний клуб. Там приходять сімї після служби і спілкуються. є не одна пара яку допоміг зєднати священник. Підіть спочатку самі, поспілкуйтеся може вам справді хтось порекомендує людину що в стані або допомогти або хоча б щось порадити. Ви мусити повірити що вихід є!Ахто шукає той знаходить!!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Я вже це колись писала в темі "Чому чоловіки ходять на пивасик"

    як бачите, жінка може бути винна в усьому.... з позиції відповідного "чоловіка". От тільки себе в тому не виніть, будь-ласка.

    Хто б сумнівався. Від подібної людини іншої реакції годі було чекати.
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Сепарація є одним із методів, вона прописана в церковних канонах, крім того.
    Якщо чоловік б*є жінку, то вона повинна навіть оформити сепарацію, а якщо загроза велика, то взагалі зразу втекти. Бо на її душі потім буде порушена психіка дитини. І за то треба буде відповісти. Сепарація ж припиняється автоматично, якщо той, чиєму здоров*ю чи життю була загроза, приймає партнера назад.

    І якщо вас ніколи не вдарили й не обізвали, то вам і не зрозуміти, що ТАКІ ситуації сидінням в хаті не вирішуються. Тут треба діяти - краяти по живому, як хірург, інакше змін не буде - НІЯКИХ!

    А це вже поспішні висновки. Галченя, вам краще так не думати, бо тоді боротися не буде за що й не буде чого. А вам зараз треба боротися якраз, а не поставити на всьому хрест!
    У нас в родині був інший приклад. Запойний вітчим був найкращим батьком, якого можна уявити. А рідний батько ледь не вгробив власну дитину, на щастя не вгробив, але здоров*я покалічив добряче... Всіляке буває. :)
    Яка б ви не була, він не має права над вами знущатися чи вас бити. Викидайте геть з голови думки жертви. Ви не жертва! І нічого йому вас бити. Скажіть, що у вас є тато й він єдиний мав би до того право, але ніколи не використовує!
    Суперова порада! Галченя, почніть із цього власне!!! Це вам допоможе тверезо подивитися на деякі речі й збудувати правильний план дій!
    Та він може й прочитає, але показати свою "слабкість" не може. Я би хрест на людині не ставила.
    Моя тітка мала чоловіка-алкоголіка. Але вона для мене є прикладом того, якою має бути любов. Попри чоловікову хворобу, вона його любила, опікувалася, ніколи не покинула! А він поміж запоями забезпечував її, як тільки міг, давав усе необхідне... і коли він помер, вона навіть місяці після його смерті, буває заплаче й скаже "я навіть за рідним татом так не плакала, як за ним"...
     
    Останнє редагування: 29 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  18. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Правду кажете, то хвороба, а не спосіб знущання. Тому спершу таку людину варто промогтися вилікувати. І вона вам віддячить.
    Дай Боже вашій тітці міцного здоров"я.
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Одна проблема: аби почати когось лікувати, треба аби той хтось визнав, що хворий. А тепер перечитайте допис Галченя на попередній сторінці...
    Дякую! На жаль, здоров*я трохи шкутильгає, але ми за неї всі постійно молимося...
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    А мій батько і не визнавав:girl_sad:. Його просто під крапельницю поклали і всьо путьом. Він потім нам ще і дякую сказав. Хоча може залежить в кого які чоловіки. Наш сам декілька разів постраждав від своєї звички (звязали і в люлю, хоча і був кремезний і високий120 кг), а потім вже добровільно лягав...
     
    • Подобається Подобається x 3