Як врятувати/полагодити стосунки?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Dana K, 23 Липень 2009.

?

Треба боротись за сім'ю чи все відпустити .

  1. боротись

    60 голосів
    82,2%
  2. відпустити

    13 голосів
    17,8%
  1. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Я оце читаю про перевиховання мужчин, лiкування алкоголiкiв, i у мене проскочила така емоцiя - страх. А вам, жiночки, не страшно мати агресивного мужчину вдома? Напевно у бiльшостi з наших форумлянок мужчини не напиваються i не б'ються, то може нам i не зрозумiти що це таке агресивний вуйко з кулаками вдома. Я вам кажу, мiй чоловiк ДУЖЕ спокiйний, не п'є, без шкiдливих звичок, але раз вiн на мене розiзлився (вже забула за що) i я просто побачила у виразi його обличчя наскiльки вiн був роздратований. Менi стало страшно. Я собi мовчки подумала Дякувати Богу що вiн не з тих що кулаком в обличчя, але на секунду уявила, що якби вiн таким був, то це б був момент коли б я дiзналась як це бути битою чоловiком.
    А ще у нас тут була тема "Прийде додому жiнку б'є" де я описувала ситуацiю сусiдiв де чоловiк регулярно лупцював жiнку, а вона й далi з ним.
    Я б такого знущання, та й взагалi нiякого знущання, не терпiла, i не тiльки зо страху, а з гордостi та поваги до себе. I тим бiльше я згiдна з Лебiдкою що коли дiти бачуть як тато знущається над мамою, то нашо такий тато? Одне дiло що не вжились разом, розiйшлись по доброму (ну чи з попрiканням) то таке буває часто. А вiд знущань треба втiкати i не робити з себе мати героїню.
     
    • Подобається Подобається x 20
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Героїню неможливо. Лише мученицю...
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Якщо я піду до батьків, то замки в дверях будуть однозначно змінені, і тоді вже точно з речима не доведеться думати як зробити. Тому як йти, то зі всім і розраховувати що назавжди. Іноді мені навіть так здається, чо чоловік вичікує: "ну на скільки ж її вистачить, коли ж вона на розвід подасть?". Жахливе відчуття. Про зміни в договорі я вже можу й не мріяти. Це питання піднімалось вже безліч разів (і по доброму і як ультиматум), останнім часом чоловік як чув цю тему то казав лише свою коронну фразу: "ти помішана на грошах". Хоч насправді це він дуже дріб"язковий (як давав гроші, то вимагав по чеках щоб йому я потім звітувалась)
    Поки що в нього занадто багато незрозумілої мені агресії по відношенню до мене. Може як трохи йому перейде, то спробую. А поки маю намір піти сама.
    Дякую за чудову пораду . Обов"язково схожу. А це лише по неділях? чи і в будні дні теж люди збираються? і хоч приблизно в який час? адже там є декілька відправ.
    Щиро дякую за інформацію. Я не знала що сепарація припиняється автоматично - боялась, що то раз і на все життя. Точніше - раніше боялася. З кожним днем все менше страху щодо "раз і назавжди". От лише багато невизначеності...
    Складно собі уявити це "примірявши" до влясного чоловіка. Напевне це не про мого чоловіка.



    вже другий день в раціоні мого мужа пів пляшки горілки з півторами літрами пива. Нічого доброго і нового для себе я за ті дні не почула. Сподіваюсь що доця не запам"ятала тих слів що проскакували в лексиконі неконтрольваної від дії алкоголю людини. Таки треба рятуватись якось з цієї підводної лодки. Не думала що мені доведеться в житті відчувати ненависть до власного чоловіка.
    Але я сильна. Я мушу бути сильною і рішучою заради своєї донечки!... це нагадує самотренінг... А насправді я трохи боюся осуду і перемовок всіх рідних і близьких, сподіваюсь їм не доведеться всього докладно пояснювати... Дякувати Богові хоч рідні батьки мене підтримують і розуміють.
     
    • Подобається Подобається x 23
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Сепарація, або розлучення, як пише в канонах - то є окреме життя один від одного. Оформити її треба офіційно, а назад - ніц не треба.

    Кан. 866 – Невинний супруг може похвально знову допустити іншого супруга до спільності подружнього життя. У цьому випадку він відмовляється від права на розлучення.
    Вони вас не зрозуміють в жодному разі. Та й думати вам більше треба про доньку та її здоров*я. Інші вам мають бути байдужі! Бо навряд чи вони дуже за вас дбають, окрім як язиками поталапати.
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Це точно. Ви, як завжди, праві
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Перечитала тему...
    1.Галченя, Ваша проблема ось у чому
    . Ви поставили по важливості Ваше життя тa Вашу дитину на одне місце з далекими родичами. Наплюйте на те, що скажуть, Вам жити, а не їм, в кожного з них є свої сім'ї і невідомо чи вони би терпіли таке знущання, саме знущання, бо Ви не живете, а існуєте, це вже не шлюб, це ілюзія.
    2.Ще жоден алкоголік не зізнався в тому, що він алкоголік.
    3.Краще зараз загубити (я про квартиру), але повірте Вам вернеться ще з прибутком, на випаленій землі мало що буде рости.
    Більше сміливості!
    P.S. Йти треба з речами відразу, потім нічого не віддадуть. Буде боляче спочатку, а потім прийде полегшення.
    Не бачу сенсу зберігати те чого давно немає.. принаймі це моя думка.
     
    Останнє редагування модератором: 30 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    А чого нема? Ви знаєте Галченя та її чоловіка особисто? Як можна судити лише з написаного ОДНІЄЮ стороною???
    Це з чийого досвіду? Статистику подасте?

    А взагалі оригінальний спосіб допомагати - наїздами. :8:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    ось тел 80677030178 такий телефон висить біля церкви по ньому треба домовлятися про зустріч... дзвоніть, може раптом все налагодиться або переконає вас таки кидате те все і починати нове спокійне життя, я бажаю вам гармонії... чи то з чоловіком чи без нього...
     
    • Подобається Подобається x 13
  9. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Лілю, незважаючи на мою відсутність деякий час на форумі Ваше ставлення до моєї персони не змінилось, ще раз дякую Вам за це.
    Де Ви побачили наїзд, констатація факту- можливо, а про наїзд (див. вище)...
    Тоді я не розумію навіщо створювати було цю тему і давати поради (зауважу, що більшість за те, щоб Галченя пішла від чоловіка), ми ж знаємо лише те, що написала вона сама?????
    Не смішіть мене.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Якщо чесно, навіть не пам*ятаю, що ще ви писали. :) І перевіряти не буду. Я відповідала на ваші слова, а не вам особисто. Я особу й дописи розділяю. Шкода, що ви ні.
    А пішла не назовсім... Бо не можна спішити. Чи треба?

    А щодо алкоголіків справді цікаво. Я знаю тих, хто визнали й лікувалися. А ви ЛИШЕ таких, що ніколи не визнали?
     
  11. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Ви вірите в те, що чоловік Галченя виправиться після того, що він зробив і робить? (тільки чесно) Якщо він вже раз підняв руку, то це повториться, а жити і чекати коли тебе побють... тут без коментарів, як кажуть, кожен вирішує за себе як йому жити.
    А стосовно алкоголіків - в мене нажаль немає прикладу того, що людина сама визнала, що їй треба лікуватися. Хоча ні, є, але це виглядає приблизно так: запой-гуляємо аж гай шумить, виходимо з запоя, тоді і хочемо лікуватись, бо дуже вже погано, спокою тижня 2 і все спочатку. Треба враховувати характер людини.
    Наскільки я зрозуміла з дописів Галченя, то з її боку вона ще намагається зберегти стосунки, але ось чи хоче цього її чоловік?
    Зрештою не хочу копатися в чужій білизні, вирішити для себе має сама Галченя, я свою думку висловила- я не вірю в щасливий кінець цієї історії, дай Боже, щоб я помилялась...
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Чесно - ВІРЮ! Бо я ЗНАЮ таких чоловіків, які мали подібні проблеми й ЗМІНИЛИСЯ. І то не маска, дійсно змінилися. І зараз є прикладом справжньої сім*ї. Так що я пишу не з пальця висмоктане, а те, що дійсно знаю. Якби я таких ситуацій зблизька не знала, то би навіть не починала писати. І я вірю в те, що змінити щось можливо! Особливо якщо дійсно вірити!
    Ви в такій ситуації були? Знаєте як це? Йшли від чоловіка геть? Це так легко?
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Йшла не я, а моя близька родичка, йшла 7 років до цього і висіла з балкону 7 поверху вниз головою і зі струсом 2 рази а, і вночі тікала в сорочці і боса... продовжувати далі Я також не з пальця висмоктую, якщо Ви на це натякаєте.
    І йшла з речами від чоловіка, клявся, божився, що пити не буде, витримав 1,5 місяця. Цього року вона розлучилась, важко, ніхто не говорить, що легко, але тепер вона дихає на повні груди (за її словами) і жаліє, що стільки терпіла і дитина тепер спить спокійно.
    Шанс дати - тут навіть мови немає, але провчити треба, ось готовою треба бути до всього, бо підсвідомо йти і думати, я його пробачу, як він прийде і скаже, що буде хорошим батьком, потім буде дуже боляче, як цього не станеться.
    Відповідаю Вашим же запитанням, а Ви знаєте?
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Так, я знаю. Це щось міняє?
    не на це.
    Я знаю ситуацій, де виправилася ситуація, більше, ніж таких, що закінчилися розвалом. Тому я вірю в зміну! Особливо, якщо до цього з молитвою й надією підходити, то все вийде.
    Я писала власне, що має вдарити грім. А на словах зміна - це не зміна. Правдиву зміну видно. Я би її ще чудома назвала...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Галченя,якщо чоловік починає пити і тд і тп. то рятувати треба не шлюб і залишки стосунків,а себе і дитину від такого життя.Краще нехай буде тато на вихідний день, але хороший, тверезий і люблячий, бо з допису видно, що на кілька годин ніжності його вистачить.А весь бруд і гадість у будні дитина не побачить принаймні .Якщо можете підштовхнути його до думки що він має кинути пити, то пробуйте, а якщо він вам не потрібен як чоловік,просто як тато для дитини, то він же не перестане бути татом навіть на відстані,якщо нормальний.В церкві Михайла говорили колись за якийсь реабілітац.центр ДЖЕРЕЛО на Сихові.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    О! Це я називаю прогрес!

    Трохи часу тому назад гримів на елефі відомий процес М-М, звичайно ж односторонній, з відповідними тазіками помиїв на клятого штаноноса. Нєкто Самуіловічь осмілився написати те саме речення, слово в слово - і був підданий анафемі.

    Радий, що нарешті дійшов зміст мого тодішнього зауваження. :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. natalka-matias

    natalka-matias Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Галченя! Маю для вас хорошу новину! І для інших жінок які терплять таке в сім*Ї!
    В Шевченківському Гаю в тій малій церковці є отець Ігнатій. він допомагає в таких справах.Підіть до нього. моя подруга якраз збирається також іти, щоб захистити принаймні себе і діточок.Порадила мені це людина яку, він ще не з такої халепи витяг. Працювати довелося ох як над собою. але тепер все просто супер!
     
    • Подобається Подобається x 12
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Ну, раз мені дякуєш та цитуєш, то відповім (хоч ти в мене в ігнорі тут, але дякую здивувало й подивилася допис, очевидно не без розчарування). Даремно лаври збираєш. Ти тоді такі нісенітниці писав, що не дивно, що піддали анатемі. До речі, а з твого боку прогрес є? Розуміння жінки з*явилося? ;)
    Ух ти, яка новина цікава! А не розкажете більше про то? Просто то мій парох, певною мірою, а я щось ніколи не чула, щоби він таким займався...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Ну, Ліля не була б Лілею, якби, загнана в кут, та не вив"юнчувалась... :girl_curtsey:
    Мої так звані "такі нісенітниці" тоді складались з одного речення - "не можна сімейні проблеми судити, вислухавши лише одну сторону". Ті самі нісенітниці ти висказала двома постами вище... :girl_bye2:


    Ну Ліля, ти вимагаєш від мене неможливого... Я, звичайно, мудріший за Соломона і кмітливіший від Насрєддіна в купі з Конфуциєм, але... розуміти жінку???!!! Це ще не вдалося нікому, тут навіть сам самуіловічь пас.
    Але деякі кроки в цьому напрямку всетаки роблю. Люблю посиденькі строкаті переглянути, бездонний кладезь цікавої інфи про жінок. :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як врятувати стосунки?

    Ну, тоді з тобою нема про що говорити. Якщо для тебе стереотипи про розуміння жінки еталон, то дякую за поради... пропущу повз свої вушка... До речі, добре пам*ятаю, що твої "нісенітниці" до одного речення не зводилися й були образливими для Марусі. Мабуть, в тому й ознака мудрості, заліпити зраненій жінці так, аби їй ще більше боляче було... (я помітила, що ти майстер лити бруд та образи на жінку, бажано тут тим не хизуватися, пане джентельмене!) Успіхів у пізнанні непізнаваного!
    і прошу не ображати мене прирівнюванням до себе, я сама по собі, ти сам по собі