Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем guculyanka, 11 Листопад 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    а ви пропонуєте знову груди? чи виплюнув і все? ну і прикладання до грудей правильне?
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Треба рахувати, скільки дитина пісяє, то в першу чергу. Оскільки ви переходите зі штучного на грудне, будьте постійно на зв'язку з кимось з консультантів - кількість суміші треба зменшувати поступово (але я не знаю, як саме). Якщо дитина багато пісяє, молочка їй вистачає, просто з соски суміш тече швидше, не потрібно старатися, щоб її насмоктати, тому дитинка може нервувати. Ну і, наскільки мені відомо, дітки-штучники повинні отримувати додаткову рідину, можливо, в вашої дитини десь і є проблеми з каканням через догодовування. Суміш не міняйте, я хоч і не спец, але від багатьох мам чула, що перехід на іншу суміш провокує закрепи. Краще чимшвидше забирайте догодовування зовсім.
    Щодо ваги - набір ніколи не йде рівномірно. Якщо ви консультуєтеся в когось з наших дівчат - розпитайте докладніше, вони вас заспокоять і порадять. В першу чергу важливе здоров'я і самопочуття дитини, а не набрані кілограми.

    На відновлення повного ГВ піде деякий час. Ви молодець, що вирішили повернути дитині цицю, але викиньте з голови "йому ще в пологовому молока не вистачало". Вам медперсонал запоров ГВ на початках, тому і є такі проблеми, якби дитина не отримувала догодовування в перші дні, кількість молока дуже швидко внормувалась би.
     
  3. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Йоперний тіятр, десь була чудова картинка ілюстрація про розмір шлунку в новонародженої-тижневої-місячної дитини, дуже прошу її винести в перший пост і хай всі бачать!
    Гарно сказано! Циця нонстоп і ніяка суміш не буде потрібною!
    циця не труба, щоб з неї текло, щоб молочко добути - дитині треба попрацювати добряче, а Ваш може лінуватись. Найлегше добувається переднє молочко, ним дитина може напитись, а заднє/ситніше молочко добувається важче. От і виходить, що Ваш малюк двіччі напився і ніразу не наївся :). Як на мене, то краще одну і ту ж цицю запропонувати з перервами через 10-15-20 хв.
    Як часто Ви чергуєте груди?
     
  4. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Так, пропоную...він випльовує і нервується починає плакати. Прикладання правильне, бере цілу ореолу і губки правильно.
    Пісяє багато
    Даю йому між годуваннями ще й чай Хіпп, тому може й багато пісяє.
    Бачила цю картинку, але якщо дитина починає дуже втрачати вагу і не набирати і починає від того жовтіти, то починається паніка, і ніякі ілюстрації не помагають...
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    скільки?
    від втрати ваги?
    і відключається думалка

    ---------- Додано в 07:45 ---------- Попередній допис був написаний в 07:43 ----------

    скільки? в мл, мокрих памперсах, пеленках
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Вам потрібно обов'язково все узгоджувати з консультантом. Не підходить один, дзвоніть іншому. Повірте, ГВ варте того, щоб постаратися, і ваша дитина, і ваш організм скажуть вам "дякую". Звичайно, що коли є допоювання, рахування пеленок неінформативне. Я читала в сусідній темі, що ви вже 4 дні груди не давали дитині, щоб відновити ГВ потрібен час і терпіння.

    Приєднуюся до питання. Не в цифрах, а в відсотках. Допустимо втрата до 10%, ви це знали в пологовому?
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    то часом не в пологовому так розказали?
    якщо перший тиждень так, то може бути фізіологічна жовтяниця вкупі з втратою ваги, як правило, та втрата є значною через ослабленість через пожовтіння
     
  8. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Так...в пологовому медсестри....
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    я послала на..... в перший ж день
    мені навіть в голову не могло таке прийти, що моїй дитині молока не вистарчить
    от того тре матчасть читати до, а не чухати голову після
     
  10. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    так медсестри похоронили ГВ моїй братовій і двобрідній сестрі. Сказали їм "молока немає", ті і не напряглися, а тут же перейшли на ШВ.
     
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата така ситуація. Дитинка народилась на 36 тижні шляхом КР, вагою 1900, 5 днів дитина їла суміш з пляшечки, зараз мама намагається перевести дитинку на грудне, але поки слабо виходить. Втягнені соски годує спочатку через накладку, а потім догодовує сумішшю, вночі тільки суміш, кожні 2 години, в ідеалі хотілось би перейти повністю на гв, але педіатр сказала будити дитину що дві години і догодовувати кашою, щоб дитина швидше і більше набирала. В кого була подібна ситуація, що робили? Буду вдячна за коментарі і поради. Дитині 11 днів
     
  12. SofiaMoroz

    SofiaMoroz Member

    Help me!!! Після родів попала в лікарню на чистку, назначили сильні антибіотики, дитину 2 тижні прийшлось перевести на суміш. Вже капати перестали(самі найсильніші ліки), лишились тільки уколи і таблетки, але хочу малу переводити на гв бо з кожним зціджуванням молока все менше і менше, боюсь що пропаде. Купила біфідумбактерин порошок(по 5 доз у флаконі), а от як розводити так і не зрозуміла. Поясніть, якщо хтось стикався з тим. Чим розводити? По скільки давати? Давати з шприца чи з бутилочки? Де зберігати розведену суміш і невикористані флакони?
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Точно пам"ятаю, що чайна ложка води на 1 дозу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. SofiaMoroz

    SofiaMoroz Member

    Тобто на 1 флакон потрібно 5 чайних ложок?
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Скільки доз, стільки ч.л. води.
    А Вам хтось приписав біфідум?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    По інструкції один флакончик (5 доз) розводиться 5 ч.л. кип'яченої охолодженої води, ну але дитяча доза менша. Давайте зі шприца або чайної ложечки. Флакончики зберігати в холодильнику, але розчинені зберігати не можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. SofiaMoroz

    SofiaMoroz Member

    Лікар казав, щоб на шлунок не було дуже великого навантаження через ті ліки що я приймаю
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Просто дивно, що не пояснив толком, як приймати.
     
  19. SofiaMoroz

    SofiaMoroz Member

    Просто це був гінеколог, а не педіатр
     
  20. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Незнаю чи у правильну темку пишу. Моєму малюкові 1 місяць і ми харчуємось ГВ + раз на добу суміш (60 мл), бо чомусь ввечері не вистачає молока :sad: Що то їсти чи пити, щоб його вистачало? Раз на добу - це в принципі не багато, але я хочу, щоб ми повністю були на ГВ.