Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем guculyanka, 11 Листопад 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    хочеться подивитись вам у очі і почути ту фразу в вуха. так смішно і бздурно.
    консультанти най на вас не тратять час. ліпше на тих, хто хоче шось змінити, а не вклепав в голову купу забобон і нісенітниць

    здоров*я вашим дітям
     
  2. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Та бо він мабуть лінтяйчиком встиг стати.. З циці тре смоктати, а з пляшки "бєрі нє хочу" Те, що він нервується і плаче, так тут на форумі мабуть в половини мамів, таке було, і в мене також. Повірте, ніц йому не буде за 2 дні, поки Ви будете налагоджувати ГВ. Поплаче, понервується, а там молочко прибуде і все буде ОК, Тільки Вам потрібно ДУЖЕ цього хотіти.
     
  3. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    :) все з вами зрозуміло, і про ваших "кваліфікованих" медиків ("порадників" які нормативних документів і рекомендацій напевно не читали) також. Сумісний сон є надзвичайно важливий! так само як контакт "Шкіра до шкіри" Успіху вам!
     
  4. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    У мене основний "натиск" на цицю саме вночі, як не дивно. І було так само змалечку. І якби не разом спали, то я б нафіг послала то все ГВ до дідька, бо з 8-10 нічними прикладаннями я з б здуріла на 2 день. А так, сплю, як немовля з 11 до 9. От і кажіть про те, що СС то не запорука успішного ГВ.
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    ти знаєш, я знаю, ще мами знають
    людина прийшла, ніби запитала поради, але тримає свою лінію
    їй радять, пояснюють, підказують, хочуть помогти
    вона далі гне свою політику
    а потім хоче шоб їй сказали - ну якшо вам так добре, то тримайтесь того пензля
    бо ж її подруга вопрєкі всьому догодувала до 2 років
    а годувала тому, шо діти спраглі до життя і всупереч маминим бажанням відкласти дитя подалі, тримались за то ГВ
    ну шо ж - ми злі і недобрі фанати ГВ_слінгів_СС_безпрививок - розкажіть всім, і шоб хто буде йти сюда з питаннями, був готовий до наших штиків
     
  6. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    я як була вагітна то теж не думала що в нас буде спільний сон (типу це не для мене). але...
    зараз як часом ( раз в пару днів ) він поспить з вечора в своєму ліжку я вже скучаю, думаю що йому там дуже сумно без мами...і забираю сплячого до себе:d25:
    і йому добре, один вираз лиця коли відкриває очі і бачить маму чого вартий. а це ж його перші емоції, їх не можна пропустити, не побачити.
    а ГВ? так СС не основа ГВ, але дуже важлива його частина.
    весь день його мучить живіт і він під грудьми плаче ( живіт), а вночі так класно вмокче, хоть і не довго.
    альбіна якби в Вас було все добре з ГВ тоді можна було б обійтися без СС, а так, я б радила подумати.IMXO
     
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

     
  8. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

     
  9. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

     
  11. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    а в мене з першим не вийшло! виходило до 2-ох місяців..
    а з меншою, якби не погодинне годування і спільний сон, було б теж саме. а так досі їмо цицю!
    а взагалі, то товчетесь на місці, бо все, шо кажуть вам не підходить. а інші корисні поради, до яких прислухаєтесь- не помагають...а не пора робити висновки?
     
  12. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Ну слінгу тоді справді мама не мала, але все решта у нас було - і спільний сон, і годування отих щопівгодини, і я годинами висіла на циці. Мама казала, що всю літературу перечитала поки я гамала :) І плювала вона на годування кожних три години!!! В її мами очі на лоба вилазили від її "вибриків", але цицю я мала аж до року (потім мама таки здалась), а всі її коліжанки дітей на сумішах вирощували! Так що не треба казати, що в ті далекі часи педіатри були за ГВ (принаймі в місті).
    Так от, коли моя мала годинами не відпускала цицю, то мама казала, що вона вся в мене :) !
    Ну і на останок, якщо ви переживаєте, що ваша дитина не наїдається візьміть на прокат вагу і важте дитину до і після годування, якщо слабо зробити тест на пелюшки.
    В мене дитина в пологовому була на суміші (справді сильно втратила у вазі), але перед тим як давати суміш я завжди прикладала доцю до циці, але вона просто не хотіла її брати зразу в крик, але коли вдалося дати, а це було перед самою випискою, то я ту суміш залишила в палаті, ще медсестра умоляла її забрати, бо що як в ночі не зможу прикласти, але відповідь була така - тоді і купимо ту суміш
     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    сумнівна порада - тоді буде навіть не змішане а виключне ШВ
     
  14. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Власне, моя мама якраз того всього не робила: я штучник з двох місяців, як і моя сестра, на 10 років молодша від мене. Помилок своєї мами я повторювати не хотіла ( а помилки були власне по кожному з принципових пунктів успішного ГВ).
     
  15. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Та нє, там на пляшечці цифри є, то буде видно скільки випила, можна не важити:girl_blush2:
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    головне у релактації - то безумовне бажання мами
    її впевненість у силах і у дитині
    якшо бодай якийсь відсоток сумніву є - пішитє пісьма мєлкім почєрком
    а коли такий настрій, як у автора холівару, то ми надурно проводимо лекції і акції за підтримку ГВ
     
  17. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

     
  18. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Я так і знала що закидаєте тапками!!!
    Але спільний сон дійсно не виходить, я пробувала навіть не дивлячись на наш сімейні переконання. І я взагалі не уявляю як дитина маоже по 10 год спільно сну лежати в одному памперсі і малий зригує якщо не підняти і лежати не хоче зі мною довго і можу взяти до себе тільки коли чоловік на роботу йде, бо інакше місця немає.
    І ще одне в мене у переважно всіх друзів і знайомих діти на ГВ і сплять разом одиниці. Деколи могли брати до себе під ранок, щоб ще поспати трохи. А в нас справа не у спокійному сні татуся, він як раз спить спокійно, вирубається і море по коліно, він на мене може вночі лягти, що треба розрухати щоб поснувся.
    І я так само проти прививок.
    І в моїй родиі всі діти не дивлячись як раз на тодішні норми були на ГВ і дійсно найбільше штучиків чомусь в селі.
    Всі решта поради я виконую, але СС не для нас.
    Мені головне налагодити нормальну кількість молока. Прикладаю малого по 12-15 разів на добу, а якщо зцідитися більше 15-20гр не виходить. Я вже тикаю йому цицю коли треба і не треба. І навіть якщо взяти, що він примудряється виїдати по 30гр за годування то 30*15= 450гр, а норма 600-800. але останні краплі йдуть настільки тяжко що думаю він зїдає як раз грам 15. Їх навіть вага не покаже.
     
  19. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Вашій дитині вже майже місяць, скільки він набрав ваги за цей час? тест на мокрі пелюшки робили? що ви отих грамів вчепилися? те що ви руками сціджуєте, мені здається дитина сама більше висмоктує. Не хочете не спіть разом. але чесно я навіть не знаю скільк моя дитина їсть разів за ніч, і коли саме, просто знаю що їсть. мені так легше. а ви робіть як вам добре. Але моя думка така що в місяць ви занадто багато хочете від дитини.
     
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    Ну, зцідження, то не показник кількості молока. Я, наприклад, старшу годувала 1,5 р., то жодного разу більше 15гр. не могла зцідити, навіть молоковідспоктувачем