Як засклити балкон!?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Анютка, 22 Вересень 2010.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Вже в п'ятницю мають привезти наш балкон, подумуємо над тим як до нього пришамати сушку на одяг на вулицю. Дівчатка, покажіть хто, які має, де купляли? Хочу таку, щоб речі їздили. Далека в цьому питанні і не знаю навіть де то купувати таке.
     
  2. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Вирішили шклити балкон розсувними металопл.вікнами. Є два варанти як робити боковинки:
    1- дешевший - зробити їх глухими (просто скло, яке не відкривається і не розсувається)
    2- зробити боковинку з двох розсувних частин.

    Порадьте з досвіду як краще зробити. Якщо глухі боковинки - то як вони в плані миття (зручно чи ні)?
     
  3. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    То Ви їх тоді просто ззовні не зможете помити.
     
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    я не знаю який у вас балкон, але я в свій час послухала чоловіка, і ми поставили глухі боковини. Я їх ще ні разу за рік не мила, бо боюсь з балкону вивалитись :girl_nea: Такщо, як є можливість, то краще ставте такі, щоб відкривалися / розсувалися.
     
    Останнє редагування: 12 Лютий 2012
  5. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Ми маємо такий балкон. Я дуже задоволена. Боковинки розсуваються.
     
  6. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Дівчата зауважте, що згідно до нового законодавства, такий балкон вноситься до площі квартири з іншим коефіцієнтом, бо прирівнюється до лоджії...Оплата за опалення збільшується, і плата за квартиру. Невідомо як це буде виглядати на практиці, але ЖКГ налаштовані рішуче
     
  7. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Дівчата, хто досліждував яке співвідношення цін за балкон, зашклений звичайними пласт.вікнами і розсувними?
    Ми однозначно вирішили робити розсувні вікна, але просто цікаво чи вони дешевші/ дорожчі за звичайні.

     
  8. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    в нас глухі, 6 поверх, мию нормально. А як купила спец.швабру, взагалі красота
     
  9. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Робили один такий, другий такий в одній канторі. То з розсувними по ціні дешевший.
    Проте в мороз (орієнтовно від -10) розсувні вікна примерзають і не розсовуються,а ті що відкриваються - як функціонували, так і функціонують.
     
  10. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Щодо замерзання розсувних вікон - мабуть все залежить від виробника - в нашої бабці такий балкон, каже, що навіть в найлютіші морози всі вікна прекрасно відкривались, ніде нічого не примерзало...

    Ще напишу щодо температури, може комусь така інформація знадобиться, радили мені одні люди, що краще ставити звичайні вікна, через те, що вони тепло тримають, а з розсувними на балконі буде така ж температура як за вікном. Так от, у тієї ж бабці при -18 надворі, на балконі було -2.
     
  11. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Все залежить від того, яку мету ви переслідуєте. Мати герметичне приміщення із щільним примиканням вікон, ще майже одну кімнату, то, звичайно, потрібно ставити нерозсувеу систему. Я такої мети не мала. Я люблю відкриті балкони, але хочется, щоб був захист від вітру, дощу, або пилу. Ніяких кладовок на балконі не хотіла, не збиралась там зберігати картоплю чи закрутки, тому вибрала розсувну систему. Так зимою холодніше, так вікна примерзають, зате літом фактично відкритий простір, повітря, сонце і ніякої задухи. Вибирайте, що більше підхотить вам.
     
  12. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    ага, у нас на квартирі, яку винаймаємо таке "щастя", ті боковинки я за 3 роки ще не мила((
    ага, ТУТ про це читала...
     
  13. Vandamovna

    Vandamovna New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    та ну, Оля правильно написала
    я ще погоджусь що якщо балкон виносний то боковинки глухі ззовні дійсно практично неможливо помити, але якщо лоджія - то ніяких проблем.
    У нас 2 балкона ( також 6-й поверх), всюди шклопакети, один балкон з 4 частин, 2 середні відкриваються, дві крайні глухі. Другий балкон з 3 частин - де середня відкривається, боковини глухі. ТО я навіть будучи вагітним бегемотом їх помила елементарно. Є всяки девайси щоб помити, є згони для води які насухо ту воду прибирають. Всього лише потім по краєчках чуть воду залишки протерла і красота.
     
  15. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Особисто я писала не про лоджію, а саме про балкон. В мене ширина бокового вікна 95 см, плюс висота 170см, і я маючи модну :girl_crazy: швабру їх мити просто боюсь.
     
  16. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    у мене звичайний балкон, але мій страх висоти (на табуретку стати не можу) ну ніяк не дає мені ті боковинки помити (плюс секція біля боковинки стаціонарна, не відкривається)
    тому у мами планую зробити звичайний балкон (не склопакети). Одним з пунктів, що вплинув - чомусь тут у нас пліснява на стелі (але до нас тут мало жили і цілком реально, що його ніхтол не провітрював)
     
  17. MarMar

    MarMar Active Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    і ми тепер задумалися над тим питанням, як засклити балкон. насправді це лоджія, досить довга - метрів 7. знайомий, який займався встановленням пластикових вікон, каже, що для такої довжини треба обов'язково робити підмурівок, бо сама конструкція буде дуже важка і та тоненька стіночка не витримає. але щось воно мені не дуже. не хочеться втрачати ні грама простору))), бо його загалом в квартирі не забагато)
    наскільки розумію, може бути алюмінієва, легка конструкція, і тоді вже може не потрібно жодного додаткового укріплення? напишіть, будь ласка, хто тепер склив собі таким чином балкон, як воно себе виправдовує. чи легко знімаються вікна розсувної системи, щоб помити їх?

    і ще одне цікавить. зараз маємо на вікнах антимоскітні сітки, дуже ними тішимося, особливо зважаючи на те, що дитина в хаті. чи є можливість поставити такі сітки на балконних вікнах, якщо там буде розсувна система? як воно виглядає? наразі чітко собі того не уявляю. на сайті виробників вказано, що така можливість є.

    поділіться досвідом, будь ласочка. а може хтось має координати доброї фірми, яка встановлює такі вікна? дуже прошу написати в ПП)
     
  18. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    У нас алюмінієвий розсувний балкон довжиною 5м. Склили минулого літа, зиму переніс дуже добре, нічого не замерзало і не протікало (як мені розказували), звичайно теплим його не назвеш, але у нас і не було мети зробити теплий балкон. Мити балкон справді дуже просто,чоловік мені знімає ті шибки, я мию і знову чіпляємо, не потрібно скакати по драбинах.

    Якщо цікаво, то ввечері запитаю мужа і дам контакти фірми
     
  19. MarMar

    MarMar Active Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?


    дуже вам дякую, це для нас нині перша, нагальна проблема. буду сильно вдячна!

    а ще такий момент. дитина може совгати ті вікна з висоти свого зросту чи є якась можливість утруднити їй це діло? безпека мене особливо хвилює.
     
  20. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    шибки скріплюються між собою защіпкою, тому совгати не буде, і сама дитина не відкриє, бо зачіпка високо та й міцно тримає, не знаю на сікільки доступно пояснила:connie_pull-pigtail