Як засклити балкон!?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Анютка, 22 Вересень 2010.

  1. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Антимоскітні сітки - це велика небезпека. Особливо, якщо маленька дитина в хаті. Ці сітки не витримують навіть невеличкого тиску і вивалюються. А дітям здається, що вони міцні і на них можна спертися... Читала про такі непоодинокі випадки вже не раз.
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

     
  3. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    У нас такий балкон. при чому склили не ми - в купленій квартирі вже було засклено і в доброму стані. То залишили. Недоліки конкретно нашого балкону - здається, трошки кривувато стоїть один бік, бо коли мию, то з одного боку шибка за шибку "гуляє" в обидва боки, а з іншого -туго

    Ні води немає на балконі, ні проблем із закриванням - супер все! ще раз підкреслю,
    що встановлено не ідеально і вже не нова конструкція.

    Але думаю, що багато що ще може залежати від розміщення самого балкону і всього будинку....

    ---------- Додано в 10:18 ---------- Попередній допис був написаний в 10:13 ----------

    До речі, в сильний мороз може і не захочеться сильно розсувати вікна :connie_pull-pigtail

    ---------- Додано в 10:23 ---------- Попередній допис був написаний в 10:18 ----------

    А про боковинки:

    Другий балкон ми вже склили самі (не розсувні, а металопластикові вікна просто) - все відкривається, крім двох: бокові відкриваються, а по центру є 4-ро дверей, то ті коло кутів статичні, в центральні відкриваються, ще й не мають планки між ними - тобто при повному відкритті в нас шиииирокий отвір! Це дуже гарно влітку :)

    Так от, помити в цьому балконі можна все, але оті статичні важче - треба з обох боків потрошки....Якби були бокові нерухомі - то я би 100% їх не могла помити (боюсь). Краще заплатити чуть більше, але не мучитись потім, то ж не на місяць встановлюється... :girl_yes2:
     
  4. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    В мене великий балкон і ми з малими любимо позагаряти, поплюскатися водою у спеку. Тому я до кінця тягнула не хотіла заскляти.
    Поки чоловік не знайшов такі розсувні віконні пластикові системи, які дозволяють закрити повністю чи повністю відкрити майже весь балкон, чи в любому місці відкрити скільки хочеш.
    Я трохи скептично поставилася, але зараз задоволена, нічого не зламалося, відкриваються справно. І балкон відкритий чи закритий на скільки я хочу. Супер!
     
  5. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Цікаво, як то виглядає...а ще Ви писали десь, що шибки знімаються! Вперше про таке чую :) Клас!

    В нас що розсувний балкон, що "віконний" мають можливість розкрити половину ширини балкона...У вас розкриваються ще ширше?
     
  6. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Восени засклили балкон розсувними системами. Думали майже 2 роки : коли, як чим і т.д. і зупинилися все таки на розсувних системах. Пережили наші вікна зиму і ттепер можу написати про них. Ще при встановленні я сумнівалася чи звичайні чи розсувні, бо теж начиталася що примерзають і т.д. Майстер сказав що примерзають вікна коли на них утворюється конденсат, тому коли ми відкривали в кімнаті вікно щоб провітрити, тоді відкривали трішки вікно на балконі, щоб через тепле повітря з кімнати виходило відразу на вулицю. Жодного разу не примерзали вікна. Бокові вікна зробили теж розсувними, тому мити їх дуже зручно. Встановлювали майстри 2 дні (півдня в п'ятницю і півдня в суботу.)
     
  7. MarMar

    MarMar Active Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    а ви могли б поділитися координатами тієї фірми, яка вам це робила (в ПП)? я також дуже люблю відкриті балкони, колись так класно спалося влітку... але вітри, дощі, -якось воно практичніше засклений. питання в тому, щоб продумати всі нюанси.

    вчора мені пан з однієї фірми розповідав, що алюмінієві розсувні в ціні приблизно такі ж, як і металопластикові з одним склом. але якщо робити всі частини відкривні плюс деякі поворотні, напевно вийде суттєво дорожче.
     
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    [​IMG]
    [​IMG]

    Дівчата таки збрехала, порахувала, закривається 50/50, з 6 віконець можна 3 сховати. Але мені вистачає, ефект супер!
    Зауважте, одне бічне нерозсувне зробили матове, щоб і сусіди нас не бачили і мити його неможливо, тому і бруду не видно.
    Фірму вже не пам'ятаю, треба "підняти архів", як знайду - напишу, але не факт, що вони ще є. Робили роки з 3-4 тому.
     
  9. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    так...дійсно ефект класний! У нас з 50-ма відсотками відкритими не зовсім те - все ж, де 6 віконець ширини, а де чотири... Хоча теж гарно і світло. А щодо знімання шиб - я сплутала, то інша форумлянка писала, що знімає вікна і тоді миє :)
     
  10. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    скажіть, будь-ласка, у скільки обійшовся весь балкон, і яка фірма робила (можна в ПП)???
     
  11. MarMar

    MarMar Active Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    все ніяк не дає мені спокою засклення балкону)
    алюмінієві розсувні системи - супер, всі характеристики влаштовують, але там проблема з антимоскітними сітками((( більшість фірм, які склять таким чином, в кращому разі не дають гарантії на сітки, тому що в них ненадійна фурнітура (частина фірм взагалі від них відмовилася) (((

    натомість ніби є альтернатива - сітки рулонного типу. дівчата, може хтось такими користується? як вони вам? які враження?

    тим часом вже починаю думати над металопластиковим заскленням, але тільки з одною шибкою (сонячна сторона, немає потреби додатково утеплювати лоджію)...

    прошу, поділіться досвідом
     
  12. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Дівчата! Серед тих, хто склив балкон алюмінієвими розсувними системами, як вони себе поводять з часом, після зими. Поділіться досвідом!
     
  13. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Наші прекрасно: які були - такі і є. Зимою не примерзали навіть в найлютіші морози.
     
  14. TurnFantasyOn

    TurnFantasyOn New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Штука интересная, только цена уж очень кусается.

    К-system: 220 евро за шт - горизонтальная штора складывается гармошкой.Даже у оф представителя на складе не бывает.Только под заказ

    Манеж: 120 евро за кв м. Идет в алюминиевой рамке на магнитах.Можно на зиму снимать.Причем без порога.Там порог "накатывается" пластмассовой цепочкой.

    СКС-Штакузит - 250 евро за шт

    Энергия - где-то 1300 1400 грн за шт. Тот же Штакузит, но не германия, а украина.

    При этом вертикальные рулонные москитки достаточно дешевые: где-то 250-300 грн за комплект. Китай.

    [​IMG]
    Слева Штакузит, справа Энергия
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Наші перезимували вперше.
    Поки ніяких скарг. Всю зиму відмінно працювали, нічого не примерзало, хоча зима цього року видалась на славу.
    А що ще з ними може статись?
     
  16. TurnFantasyOn

    TurnFantasyOn New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Ведь при закрытых окнах на балконе, комнату проветрить в принципе невозможно. Нет движения воздуха.

    ---------- Додано в 18:12 ---------- Попередній допис був написаний в 17:59 ----------

    Отлично. Алюминий выдерживает адские перепады температур. Даже если такую балконную раму полностью погрузить в воду и заморозить, то , когда она оттает, даже регулировать фурнитуру не требуется. Я лично проводил испытания.
    Особенность раздвижки заключается в том, что там используется простейшая система: два ролика и защелка. А чем проще механизм, тем он реже ломается.
     
  17. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Покищо розсувний алюміній одну зиму, але переконався у двох моментах на 100%:
    1) воно дійсно зручне, не до порівняння з тими відкривними вікнами, які половину балкону собою загороджують.
    2) воно напевно таки дійсно буде служити довго бо система проста і надійна одночасно.
    Та і вигляд дуже витончений, товщина рами звичайних металопластикових виглядає важкою, забирає світло і тд. Теоретично алюмінієві (і пластикові) розсувні можна теж з теплими склопакетами робити, але реальне утеплення балконів це річ туманна.. без опалення з балкону кімнати не зробиш як не утепляй... та й на повноцінне утеплення треба купу ресурсів, бажання і розуму... Тому ми свідомо вибрали: балкон то є балкон, хай буде холодний :) Хоча можливо якби він був 10 метрової площі, то ми би думали інакше ))
     
  18. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Ще забув написати важливий аргумент! Ми балкон робили з виносом , за рахунок цього всередині отримуємо зручне повноцінне підвіконня та більше об‘єму, а металопластикові системи такого не дозволяють бо важкі. Щодо цін, то в них на сайті є купа фоток їхніх попередніх робіт зразу з цінами, тому легко зорієнтуватися скільки приблизно буде коштувати ваш. А якщо передзвонити менеджеру то і точну ціну будете знати. Балкон з виносом зробили за один день, причому більшу частину часу зайняло власне зварювання каркасу того виносу на місці. От тільки чекати в черзі своє замовлення треба було пару тижнів (то вже кому як пощастить по сезону).
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    (картинки з гугля)
     
  19. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Моя алюмінієва розсувна система була поставлена пару років назад, якраз перед тим ураганом. Пам`ятаєте, коли вікна виривало? Я сиділа в хаті і тихо чекала, шо то буде?.. Нічого не сталося, на щастя.
    Зимою теж не примерзала, хоч майже завжди я трохи щілину лишала. Ну я фанатка провітрювання.
     
  20. TurnFantasyOn

    TurnFantasyOn New Member

    Відповідь: Як засклити балкон!?

    Вот фотографии моего балкона:
    [​IMG]
    Это не небо отражается в окнах. Это американская теплоотражающая пленка. Обещают 75% отражения солнечного тепла. Балкон выходит на запад и после 14:00 нагревался до сумасшедшей температуры.

    [​IMG]
    Внутри
    Пол - деревянный. Отличное решение: теплый и приятный на ощупь. И не скользкий. И выглядит отлично. Сразу же уронил на него перфоратор. Остался след, но в глаза не бросается - структура дерева все скрывает.
    Перила и потолок перед вагонкой обложили пенопластом, чтобы не нагревались.