Як з'їздити за кордон?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Diana, 6 Жовтень 2009.

  1. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Дівчата, хтось подорожував Румунією? Маєте що порадити?
     
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Проїздом були - суперова країна, архітектура природа.
    Скажіть,як хто вирішує питання візи для дітей якщо у батьків є Шенген репатриарційна польська?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Замок Пелеша.замок Бран.м.Брашов
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Десь читала, що на якомусь кордоні з Польщею є окремі смуги для авто на українській і польській реєстрації. Чи справді десь таке є?
     
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    На Краківці, але, наразі, ситуації це не змінило(
    На сьогодні що на одній, що на другій було по 150-180 машин...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ого:girl_sad:А від часу доби якось ті черги залежать? Може є якась тенденція, коли краще виїжджати, щоб було поменше машин?
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    це скоріше залежить хто на зміні в прикордонників, +не бажано їхати четвер\п'ятниця\субота, тоді їдуть бусики на італію і т.п.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, де найкраще (найдешевше) купувати авіаквитки по Європі? Можемо летіти з Польщі. Треба до Риму. Десь на весну. Чи впливає на ціну день тижня? Бо нам не принципово. Дякую!
     
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

    На ціну впливає безліч факторів. Я би радили пошукати оптимальний варіант на https://www.kiwi.com/uk/. Там можна вказати місце вильоту + радіус, який вас буде влаштовувати, діапазон дат, термін перебування. Дійсно класно складає маршрути, при цьому враховує лоукости.

    Надіслано від мого SM-A510F, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Літала з Катовіце на Болонію з Віззейр, в них частенько бувають ну просто смішні ціни- нам на трьох туди і назад вийшло "аж" 3000грн

    Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Ми добиралися до аеропорту автомобілем, бо з дітьми летіли. Але була можливість автобусами- коштувало від 400грн на особу

    Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Може хтось відпочивав на Занзібарі? Які враження? Чи робили щеплення від жовтої лихоманки? де і яка вартість? Як почувались опісля (чи були якісь незвичні реакції чи все ок?)
     
  13. Viva

    Viva Member

    Дівчата, а хто їздив в США по візі B1/B2, але по факту був там не тиждень-два, а до пів року і знаходили роботу на місці? Є такі чи може чули відгуки від своїх друзів\знайомих, які так їздили і працювали на кеш ?

    Маю ряд питань, оскільки планую поїздку. Хочу вдосконати свою англійську (з upper intermidiate до advanced), а де як не в самому англомовному середовищі це краще і швидше можна зробити. Щоб не витрачати час впусту, хотілось би попрацювати паралельно.
     
  14. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    В мене так купа знайомих їздять і то чоловік з жінкою разом.
    Правда одна сім'я двічі поїхала на 6 міс, а третій раз дали в'їзд тільки на 3 тижні.
     
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    З нашим новим президентом я б не радила порушувати умови візи, бо депортують раз плюнути.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, що потрібно мати з собою, поїздка через Угорщину.
    Ми з чоловіком маємо паспорти з візами.
    Дитина має біометричний паспорт.
    Зелена Карта.
    Страховка медична на дитину.
    Свідоцтво про народження потрібне?
    Чи обов‘язково і дорослим мати страхування медичне?
    Нічого не забула?
     
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    не обов"язково.
    З власного досвіду раджу подумати про те, де купуватимете віньєту (якщо передбачений рух по автобанах).
    Ми трохи мали нервів, бо начиталися, що не проблема взагалі купити на любій заправці. А от "любу заправку" виявилося не так то просто знайти.
    Раджу або купити через інтернет, або глянути заздалегідь по карті заправки поблизу від пункту перетину кордону.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я б казала мати. Не знаю наскільки облв‘язково, але спокійніше точно). Та страхівка не є дорога.
    В авто має бути вогнегасник, аптечка, світловідбивнмй жилет, і 2! знаки аварійної зупинки.
    Ще б радила мати копії паспортів, всяке буває.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Про страхівку.
    Сяня, я не додивилася, що дорослі їдуть по візам, а не по біометрії.
    Наскільки я знаю, страхівка не обов"язкова при перетині кордону по біометричному паспорту. (Але ми все одно завжди робимо, не для прикордонників, а для себе).
    При перетині кордону по візі страхівка вроді має бути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Пригадується мені, що таки перевіряли у нас минулого літа на угорському кордоні. Маємо звичайні паспорти з візами. Але це було вперше.
     
    • Подобається Подобається x 1